Skocz do zawartości

[E36] Broder ///M3 Sedan Estoril Blue


Broder

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, schwerta nie bedzie... Dzis mialy byc spawane mocowania, ale przed wyjazdem postanowilem sprawdzic jak bedzie lezal pod autem i ile bedzie przeswitu. Schwert w ogole nie wszedl pod auto zaparkowane na lekko nierownej drodze :shock: na prostej nawierzchni jest z 1cm od ziemi..

Wyspa to teren gorzysty i drogi niestety sa *ujowe, wiec stwierdzilem ze nie ma sensu montowac tylko po to ,zeby rozwalic go po kilku metrach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne gadzety

 

cyof.jpg

 

Co prawda nie jestem fanem cup holderow w autach sportowych, ale mysle ze przyda mi sie na trasy PL-IOM i odwrotnie ;)

 

Schowek na CD , w sumie to go raczej nie zainstaluje bo chyba znieniam jednak radio na kaseciaka, bardziej mi pasowal klimatem do starego auta...

 

I nowe oslonki klamek, chociaz moje nie sa zle, a raczej nawet w dosc dobrym stanie, mimo wszystko wymienie wszystkie bo co nowe to nowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schwert tak jak pisalem wczesniej - bedzie ale tylko na eventy ;) Swoja droga to sama plyta schwerta wazy 4,5kg :? masakra takie obciazenie dla spawanych cwiartek :mrgreen:

 

Jest jeszcze cos o czym nie wspominalem. Myslalem nad tym modem od ponad roku, mialem watpliwosci czy bedzie dobrze lezec i w koncu sie zmusilem zeby sprawdzic jak bedzie wygladac. Foty sprzed kilku tygodni

 

Flaga M3 LTW

 

v5k0.jpg

 

dwin.jpg

 

0xze.jpg

 

fxdf.jpg

 

9ddo.jpg

 

Naklejenie flagi wcale nie pomoglo, a nawet jeszcze bardziej skomplikowalo podjecie decyzji ;)

Z jednej storny podoba mi sie (na zywo wygladalo to lepiej niz na fotach) , z drugiej strony czulem ze to juz za duzo... Motorsport, DTM, LTW...

Do tego flaga bardzo rozni sie od oryginalu, wiec meska dezyja i flaga zdjeta.

Auto zrobilo sie duuuzo "lzejsze" dla oka ;)

 

W zamian wpadl taki maly akcent na nerke, na razie mi sie podoba, ale zobaczymy jak dlugo ;)

 

2zgg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prawdopodobnie pekl mi kolektor wydechkwy na "harmonijce" co jest typowe dla evo... puki co czekam na znajomego az wroci z wakacji to ogarnie. W miedzyczasie z aso zamowilem nowe wieszaki gumowe na wydech srodkowy (febi zaczely pekac juz po 2 mies...) i uszczelki miedzy katy a kolektkry.

Czyms jezdzic trzeba a ze byla okazja to padlo tez na rwd i z seryjna lsd ;)

 

Wersja 231km z full wypasem z wyjatkiem navi

 

20131125_222202.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...