Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

 1. Z ostatniej godziny
 2. Dzisiaj
 3. Wczoraj
 4. Widać jak by to robiła osoba która ogłasza się na fb ale mogę się mylić z którą ostatnio podobno są jakieś problemy ale mogę się mylić
 5. No i docieranie silnika po remoncie zakończone. Teraz montaż spryskow wymiana oleju i gotowa na Toruń
 6. Fajnie było ustawić je obie obok siebie. Zaraz zamawiam krzesełko.
 7. Pokazuj jak idą pracę pozdro
 8. TORS

  [E21] Torsa

  Dawno mnie tu nie było! Niestety natłok prac i prywatne tragedie spowolniły prace przy e21. Na szczęście po 2ch wybuchnietych silnikach, udało się wystroić M10! 178KM i 196NM przy dość wysokiej temperaturze powietrza, to chyba dobry wynik 😉 Za jakieś 2-3tyg, się w końcu po 13stu latach przejade!
 9. Wczoraj udało się postawić auto na kołach i zacząć działać z repraturkami tylnych nadkoli bo w poniedziałek już do lakiernika leci
 10. Też jestem ciekaw. Pierwsze moja polerka lamp była z pozostawieniem tych wypustek poliftowych na szkłach. Jednak z doświadczenia wiem, że trudno jest wypolerować szklo między nimi i zawsze coś tam zostaję. Dlatego niestety zdecydowałem się na ich usunięcie.
 11. Nawet zbieżność udało się ustawić na tych walcach 😁
 12. Duża różnica, także dobra robota Pozdro
 13. Jest dobrze, popaspowac elementy i do przodu Pozdro
 14. Ostatni tydzień
 15. Dzięki, ale nie przesadzajmy do Oreo to jeszcze daleka droga, nawet nie wiem czy mi to wyróżnienie jest do szczęścia potrzebne
 16. M52 opuściło budę, powoli szykuje się do wstawienia gołej Budy bez przedniego i tylnego wózka na podnośnik i dalszych prac z konserwacją. Wózek , stabilizator jakieś blaszki i miska od V8 pojechały do malowania proszkowego.
 17. Jest pięknie oby tak dalej , wyczuwam zapach Oreo 💪
 18. Niedawno odebrałem przednie reflektory z małego odświeżenia. Prace obejmowały polerowanie szkła zewnątrz i wewnątrz oraz czyszczenie środka lampy. Całość złożona na nowych uszczelkach. Poniżej efekt przed i po.
 19. Spowolnione, w przyszłym tyg. muszę auto zaprowadzić do blacharza na drobne poprawki spasowania błotników przednich i drzwi, podczas gdy składałem auto w listwy, uszczelki, lampy wyszły delikatne nierówności, więc trzeba to poprawić żeby wstydu nie było. Na zdjęciach poniżej, BBS RS 745 18 8/9j które miały być na ten sezon przerobione na 19, 3tlg, ale chyba nie wyrobię się na ten sezon, więc prawdopodobnie zrobię tylko renowacje rantów i wymianę opon, ten sezon będzie seryjnie, natomiast będzie czystko i schludnie, tak żeby auto nawet klasycznie prezentowało wysoki poziom.
 20. Jakiś czas temu oddałem przednie lampy do całkowitego odnowienia
 21. Bardzo ładna coupe i piękny środek Podpinam się pod pytanie odnośnie produktu do pielęgnacji/konserwacji skóry. Tapicer, któremu oddawałem środek do obszycia mówił, że jest przeciwnikiem zabezpieczania skóry, bo staje się śliska oraz błyszcząca... Na rynku jest wiele środków, które takiego efektu nie powodują (przynajmniej wynika to z ich specyfikacji). Niemniej jednak nie miałem z nimi styczności i chętnie bym usłyszał czym konserwujecie swoje wnętrza, gdyż sam chciałbym się tym zająć.
 22. Wykorzystałem trochę ładniejsze dni aby ogarnąć wnętrze, głównie skóry. Zostały solidnie umyte Zymol Leather Cleaner, następnie odżywione Zymol Leather Conditioner, Dodatkowo zostały zabezpieczone środkiem Chemical Guys Leather Serum Conditioner Coating, który fenomenalnie zabezpiecza skórę odżywiając ją dodatkowo. Serio szczególnie polecam ten ostatni produkt. Pracy było troszkę, bo mam szczęście posiadać M3 z pakietem skóry rozszerzonej Kolejnym etapem będzie pranie i czyszczenie dywanów, później tapicerka i vinile, i wnętrze będzie ciszyć oko i pachnieć świeżością. Przy tej okazji zapytam, czy macie jakieś wyjątkowo dobre produkty do pielęgnacji skór, które można polecić z czystem sercem?
 23. Najważniejsze że do przodu, dobra robota , wózek dajesz do piaskowania i malowania czy sam robiłeś? Pozdro
 24. Poszły kolejne prace w poniedziałek wózek wyjechał z Budy wraz z Bakiem, wczoraj ogarnięte wszystkie tuleje w wózku , wahaczach itp dzisiaj poszła konserwacja całego tyłu i podłogi od jutra cisnę ze składaniem no i wspawuje reperaturki a w poniedziałek leci do lakiernika i zaczynamy etap składania
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...