Skocz do zawartości

[E92] 335i Szatan.


Szatan

Rekomendowane odpowiedzi

Po krótkiej przerwie.

 

Nabytek to e92 335i motor N54

VIN WBAWB71040PV75704

 

f9436b1e06599895med.jpg

 

2ab5814b55fc23camed.jpg

 

c6c114f551c4b2ccmed.jpg

 

49b962ffe39b1142med.jpg

 

 

1c7b8f16fe9edec4med.jpg

 

f43d7fcd244b12f6med.jpg

 

 

W planach mam m pak, co do przedniego zderzaka jeszcze się zastanawiam którą wersję dokładnie i z jakimi dodatkami. Na pewno koła zmienię. Nie mam pomysłu na jakie. No i oczywiście przyrost mocy :P Docelowo szukam M3 E92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozkodowaniu VINu stwierdzam że jest to jedno z biedniej wyposażonych 335i jakie kiedykolwiek widziałem. Lista wyposażenia krótsza niż mojej e34^^ :oops:

Na plus na pewno według mnie kolor a na minus jak dla mnie manualna skrzynia :/ W takim autcie zdecydowanie wolałbym automat.

P.S. jezdziłem 335i wielokrotnie i zazdroszcze bo to auto na prawde ma potencjał :P

 

Aaa i na zdjęciu wyżej to nie jest to zderzak M pakiet tylko M power a to całkiem co innego jezeli chodzi o E9X. Te zderzaki robią na prawde robote w tych autach :P

 

Powodzenia w modach piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zabawne bo szczerze to na początku szukałem e60 530d. później e60 535d później e90 330d e90 330i e90 335d. I tak porównując czytając sprawdzając doszedłem do wniosku że e92 335....

 

Szukając 335 zastanawiałem się czy diesel czy benzyna czy manual czy automat. Faktycznie i na początku szukałem tylko 335i z łopatkami ale z czasem pooglądałem trochę filmików manual vs automat poczytałem po forum. Że dużo większą frajdę z jazdy daję manual poza tym nie ma żadnego laga przy zmianach biegów i naprawdę czymś epickiem w tych 335i jest manualna skrzynia. Pozwala nacieszyć się tym autem w 100%.

Więc odpuściłem sobie i zostałem przy tym co lubię czyli ręcznej skrzyni biegów.

 

Diesel czy benzyna ? Jeśli chodzi o osiagi tylko benzyna. Jeśli chodzi o spalanie na trasie 6-7litrów nie ma problemu. Teraz moje spalanie jest koło 11l a jeżdżę głównie po mieście i troche za. Nie robię tras więc benzyna idealnie pasuje do moich potrzeb . Miałem wcześniej e36 328i nie ma porównania w spalaniu 335i pali o kilka litrów mniej.

 

Automat pasuje mi do dupowozu albo jak mam problemy z koncentracją na wielu rzeczach naraz wciskam gaz i sobie macham kierownicą ale do coupe które ma mi sprawiać radość z jazdy tylko manual . Dlaczego takie wyposażenie ? Odpowiedź jest prosta nie jeżdżę po świecie, nie robię tym tras. Nie szukam auta do wożenia ludzi tylko dla siebie i ewentualnie mogę dziewczynę zabrać. Nie będę w nim sypiał więc jakby te wszystkie dodatki są mi zbędne. To zabawka na weekendy , cruz control, nigh vision itd nie widze sensu to mieć ile razy się to używa raz może dwa. Dla mnie czujniki deszczu czy światła adaptacyjnie grzanie du** to i tak za dużo w tym aucie.

Porsche 911 nie ma bogatego wyposażenia z tego co kojarzę a mimo to ludzie kupują ten samochód i są bardzo zadowoleni.Hmm może wygoda nie jest głównym powodem dla którego kupuje się 911.

Mnie nie stać na 911 puki co a przyznam że kocham klimat sportu który daje takie auto. Chciałem bardzo żeby bmw dało mi ten właśnie klimat sportu 8) dlatego tak a nie inaczej. ot cały sekret mnicha ;D

 

PS. Twój vin

''

Wyposażenie:

 

FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours <---- ?????

WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

MITTELARMLEHNEN VORN FAHRER/BEIF. Podłokietnik przedni kierowcy/pasażera

KOPFSTUETZEN IM FOND Zagłówki w siedzeniu tylnym mechaniczne

LEUCHTWEITENREGELUNG ABBLENDLICHT Regulator zasięgu świateł

MIKROFILTER Mikrofiltr

BEL.MAKE-UP SPIEGEL Lusterko do makijażu, podświetl <---- ????

STAERKERE STROMVERSORGUNG Silniejsze zasilanie prądem

CASSETTENHALTERUNG Uchwyt kasety - lol nie mam :D

,,

W moim tego nie ma bo może to już standard że w bmw są dywaniki apteczka trójkąt itd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porsche nie ma bogatego wyposażenia? Wiekszość 911 są wypchane po dach... Oczywiscie inaczej jest kupując GT2 albo nawet GT3 gdzie nawet od srodka nie ma klamek tylko sznurki do otwierania dzwi a za brak nawigacji trzeba doplacić, ale nie ma w sumie porownywac e92 do 911 :twisted:

 

Nie będę w nim sypiał więc jakby te wszystkie dodatki są mi zbędne.

 

Myślę że żaden z uzytkowników forum nie spi w samochodzie a bezustannie doposażaja i dopieszczaja swoje samochody :)

 

Automat pasuje mi do dupowozu albo jak mam problemy z koncentracją na wielu rzeczach naraz wciskam gaz i sobie macham kierownicą ale do coupe które ma mi sprawiać radość z jazdy tylko manual

 

Dlatego napisałem że dla mnie to jest minus ale na pewno bedzie tez sporo osob dla ktorych to jest plus :) Ja uważam że 306 konne E92 zaje****** radzi sobie z manualem jak i automatem.

 

Jeśli chodzi o spalanie na trasie 6-7litrów nie ma problemu. Teraz moje spalanie jest koło 11l a jeżdżę głównie po mieście i troche za.

 

Troche dziwne że kupiłes 306 konna rakiete na weekendy w ktorej chciales manual i w miescie spala mniej niż moja E91 330xd którą jezdze na codzien :)

 

Reasumując, automat czy manual, w fullu lub nie to 335i to bardzo fajne auto. Zyczę bezproblemowej eksploatacji i jak najdłuższych łuków :drive::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puniu, zadałem sobie ten trud i porównałem VIN'y waszych aut i muszę zwrócić uwagę, że jebłęś się w ułamkach, bo to 335i ma dłuższą listę doposażenia. I to licząc u ciebie nawet zagłówki, filtr kabinowy, czy dywaniki welur ;) W myśl zasady - "jak się ma pr***ebać, to się pr***ebie" nadaję Ci tytuł hejtera września :lol: Laurkę wręczymy na GF Osieck

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha HT obejdzie się :P Trzeba wziąć pod uwage ze w tamtych czasach zaglowki to nie byle co! haha :-D

Podsumowałem swoja wypowiedz ze auto ogolnie za***iste bo to 3 litrowe bi turbo a to ze sie przyczepilem wyposazenia to dlatego ze widzialem na prawde wiele 335i jak pracowałem w serwisie BMW i ta przyznasz jest troszke "goła" :P

A co do mojej krytyki to uwirz ze w stosunku do mojego auta jestem sporo bardziej krytycznie nastawiony więc to nie jest tak ze siedze tylko i krytykuje i oceniam :) Sam z reszta wiesz ile brakuje mojej E34 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Citroen C3 na codzień i tak ma dłuższą listę Vinu, e46 którym jeżdżę co 3 dzień i tak ma więcej błędów niż Wasze wszystkie bety razem wzięte, a e30 które stoją w garażach stoją dłużej niż Wasze bety pod kościołem w niedzielę, więc nie wiem czym się tu chwalicie....

 

 

 

 

 

 

:lol:

 

 

Wygrałem internet? Sezon się kończy to i SINDI ożywa , jest szydera, jest hejtertejment, no wszycho na miejscu.

 

 

 

PS. Kolor ładny, silnik z potencjałem , oby szpera dobrze spinała w zakrętach :wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

561b88f0854c69bamed.png

 

http://allegro.pl/bmw-e92-e93-pakiet-m3-zderzak-i4598237458.html

 

Wypatrzyłem taki oto zderzak. Jest do sprzedania ale bez nerek.

I teraz moje pytanie to

1. Czy z montażem tuneli nie będzie problemu ?

2. Czy nerki z serii zderzaka podejdą do tego zderzaka ?

3. Co to za boczne zaslepki to aby nie made in USA ? :D :D

 

Jeśli zderzak jest ok to do kupie do niego splity i zakładam

 

Co o tym sądzicie dobrodzieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...