Skocz do zawartości

[e46] Czerwone 330xi w Trumnie


wAldAs

Rekomendowane odpowiedzi

Było to kilka lat temu, ale miałem piękną E30 w trumnie koloru czerwonego...

Może ktoś pamięta ten temat: http://www.bmw-syndykat.pl/viewtopic.php?t=2874

 

Kiedy jakieś dwa lata temu przyszedł czas na zmianę auta i znalazłem E46 Touring w czerwonym kolorze nie zastanawiałem się długo :D

Długo nie byłem na forum, ale stwierdziłem, że chciałbym poznać inne opinie na temat tego auta. Nie zmieniło się dużo od serii i prace w dalszym ciągu trwają, ale chyba nie wygląda źle :D

Krótki opis:

E46 330xi Touring z 2000 roku

na dzień dzisiejszy napęd na przód jest rozłączony ( myśle ze juz w przyszłym miesiącu będzie po kłopocie :D ) gdyż tworzy się gwint pod 4x4 i na razie leży na zwrotnicach od zwykłego E46 i gwincie FK

Felgi teoretycznie od e46 M3 CSL choć nigdy eMki na takich nie widziałem :P Wyprostowane, wypiaskowane i pomalowane proszkowo przez chłopaków z felgi-naprawa, na tym oponki 225/40 R18.

Szara skóra na zwykłych fotelach, ale w planie sporty tylko ciężko znaleźć w tym kolorze bo większość sie trafia z cabrio bądź coupe :(

Tarcze i klocki zmienione na Zimmermann Sport i mimo różnych opinii na ich temat ja muszę przyznać, że jestem zadowolony z jakości :)

Co tu więcej pisać... Może ktoś podrzuci jakiś pomysł który mi się spodoba aby poprawić troszkę autko::) będą zmiany, będzie uaktualnienie :D

 

Na razie kilka fotek jak to się prezentuje

 

upzr.jpg

esph.jpg

0mxv.jpg

ijr3.jpg

awuu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie cały czas sie zastanawiam czy m-pakiet czy też tylko dokładka Alpiny... M-pakietów już za dużo jeździ po naszych drogach :P

Koła - i tu pojawia się pytanie "jakie?", bo gdyby dać dokładkę Alpiny to i felgi ładnie by pasowały do zestawu :P zastanawiałem się też na BBS RC w czerni bo całkiem ładnie mogłoby wyglądać.

Co do kierunków to były białe i jakoś tak średnio mi to pasowało, dlatego tez kupiłem ori pomarańczka, rozkleiłem i pomalowałem od środka :)

Zdjęć środka w sumie nie mam bo tam od serii nic sie nie zmieniło jeszcze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale gielda Wojtek CH sprzedaje.idealnie by tu kolo pasowalo.

Kierunki jak chcesz ciemne to z bialym w srodku a nie nie z pomarancza.out!

 

Kolo ciemnie i czarne by tu robilo robote.ledy na tyl i mialbys pierwsze przedliftowe trumnowe e46 ktore by sie mi mega podobalo.bo kolor super.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...