Skocz do zawartości

[E32]Patryk77771 e32 750i


Patryk77771

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem Patryk i chciał bym przedstawić moje oczko w głowie e32 750i, które zakupiłem rok temu i pomału coś przy nim dłubie, głównie odnawiam bo chciał bym zachować w oryginale.

Ponadto posiadam również kilka innych beemek i może za jakiś czas coś jeszcze przedstawię.

 

Do rzeczy, oto rozkodowany vin:

 

Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBAGB81080DC00977

Kod typu GB81

Typ 750I (EUR)

Typoszereg E E32 ()

Seria 7

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M70

Pojemność skokowa 5.00

Moc 220

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor DIAMANTSCHWARZ METALLIC (181)

Tapicerka (0226)

Data prod. 1989-04-18

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S209A SPERRDIFFERENTIAL 25% Blokada dyrefencjału

S213A HILL DESCENT CONTROL (HDC) Automatyczna ukł. przeciwpoślizgowy

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S235A ANHAENGERKUPPLUNG,KOPF ABNEHMBAR Hak holowniczy ze zdejmowaną głowicą

S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow.

S291A BMW LM SCHMIEDERAD/KREUZSPEICH Obr. BMW ze st. le. spr. krz. 2-cz.

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S401A SCHIEBE-HEBEDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny elektryczny

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S500A SCHEINW.WASCHANL./INTENSIVREINIGUNG Inst.czyszcz.refl./Czyszcz. intensywne

S537A STANDLUEFTUNG Wentylacja na postoju

S626A TEL.C-NETZ SIEMENS BEDIENHOERE Telefon Siemens C2

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S650A BMW Bavaria C Radio BMW Reverse

 

A oto zdjęcia zaraz po zakupie:

 

img194n.jpg

img198pf.jpg

img206x.jpg

img210z.jpg

img195a.jpg

img199a.jpg

img209ps.jpg

img200r.jpg

img205g.jpg

 

Pierwszy mod dokonany to kierunki przód, tył pomarańcze, mycie samochodu i zarejestrowanie:

 

img255cu.jpg

img266e.jpg

 

Tutaj e32 została rozebrana do odświeżenia lakieru na błotnikach przednich były zmęczone:

 

img287h.jpg

img289z.jpg

 

Po odświeżeniu lakieru:

 

img325.jpg

img321u.jpg

img319w.jpg

img316u.jpg

img313o.jpg

img312a.jpg

img310v.jpg

img303m.jpg

img294b.jpg

 

Tak wygląda aktualnie moje ulubione serducho:

 

img348eg.jpg

img349z.jpg

 

Do wyposażenia wpadł schowek, rąsie i czapucha :mrgreen:

 

0cjo.jpg

5egn.jpg

 

Została trochę odświeżona skóra:

 

8q51.jpg

 

Tutaj takie najbardziej aktualne foty:

 

zw95.jpg

10de.jpg

h91k.jpg

20130530101009139.jpg

20130530101131573.jpg

1530371_441450445983218_1866109799_n.jpg

 

Ogólnie jeszcze czeka mnie dużo pracy żeby był efekt jaki mnie będzie satysfakcjonował, pomału będę dłubał. Mam nadzieję że wam się podoba moja e32 i sorki za jakość zdjęć nie umiem lepiej robić, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zdrowo wygląda :-D ile Ty masz tych bmków na podwórku :shock: wszystkie Twoje?

 

 

V12 nie powinna mieć wlotów pod zderzakiem ? Ogólnie ładnie na fotach się prezentuje,marcheweczki dodały uroku.Co to są za koła ? Bo nie chciałbym gafy strzelić.

 

jak dla mnie to Rial Daytona Race :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za komentarze postaram się wszystkim odpowiedzieć.

 

Z tego co się orientuje to 750 miały jeden wlot powietrza tak jak u mnie właśnie jest.

 

Felgi to tak jak kolega napisał Rial Daytona Race 18', przód 8.5' i tył 9.5'.

 

Trochę faktycznie dużo u mnie na podwórku się beemek przewija ale wszystkie nie są moje, ja mam trzy, jedna brata i reszta znajomych, no i kilka co jakiś czas przyjeżdża do rozbiórki na części, bo tym się między innymi zajmuje.

 

Co do gleby to raczej nie będzie, ten egzemplarz planuje zostawić w oryginale ponieważ poza felgami nikt nigdy chyba wielkich zmian nie wprowadzał. Zresztą moja e32 stoi na bilszteinach i jest chyba to oryginalne zawieszenie, a stoi niżej niż standardowo e32. Zaglądałem z ciekawości do zawieszenia, bo jak stała koło mojej inna e32 wysokość mi się nie zgadzała. Poza tym mam w nim niwo działa bardzo dobrze i chcę żeby tak zostało, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne 7 i fajne koło ;)

 

 

Z tego co się orientuje to 750 miały jeden wlot powietrza tak jak u mnie właśnie jest.
Bodajże do 10.90 szły tak jak u Ciebie, potem były już 2 wloty na chłodzenie tarcz.

A z przodu jakaś krótsza sprężyna na pewno jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
Malowane błotniki bardzo sie roznia od reszty

 

Na bodajże dwóch zdjęciach, bo były robione zaraz po malowaniu i jeszcze było mokre auto, ale polerka zrównała stary lakier i jak dla mnie jest pięknie i nie widzę żadnej różnicy w kolorze. No ale fakt że lakier przydało by się jeszcze wypolerować po całości porządniej wiem że można wyciągnąć z tego więcej.

 

Mała taka aktualizacja, coś tam się dłubało przy e32 i wrzucam trzy foty efektów które widać chociaż takie których nie widać też były :wink:

 

10496064_759292867427591_4600136114296752697_o.jpg

10658414_10204638137023170_1036781275_o.jpg

10620847_10204432005510011_872515356_n.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Swoje lata ma i wygląda jak wygląda, mi się podoba całe bursztynowe podświetlenie itp. po prostu ma swój klimat i zostaje, poza tym o muzykę i dźwięk nie ma strachu też jest :-) Mam w bagażniku sprzęt który ładnie gra i dodatkowo szybkiego montażu tak przygotowane że odpinasz kilka szybko złączek na kablach pod dywan i jak oryginał w bagażniku. Poza tym samo radio ma bardzo czysty dźwięk i ze słuchaniem nagrań mp3 też nie ma problemu jest wiele sposobów żeby puścić co się lubi głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aż prosi się o posadzenie niżej 

 

 

Niestety niżej nie będzie, dojazd do domu mi na to nie pozwala i tak stoi trochę niżej niż standardowe e32, za to jest już szerzej koła zostały wysunięte równo z błotnikami. Zostały dołożone dystanse na tył 20mm i przód 7mm, dokładnie tyle żeby spasować koła z błotnikami bo tak lubię, niestety nie mam jeszcze aktualnych zdjęć. Na trochę większą glebę pozwolę sobie w mojej e36 cabrio, ponieważ jest mniejsza i krótsza łatwiej się jeździ na glebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...
  • 4 tygodnie później...

Jest bandzior ! Az sie prosi obnizyc i dac dystans przod i tyl bo sie chowaja. Jakie masz ET na 9.5J? Pewnie 25-30. Ciekawi mnie ile jest miejsca z tylu w e32 na bardzo szerokie felgeny. Jade w sobote po 750i calypsorot, ale jednak jak e32 to musi byc schwarz !

 

Obniżać na pewno nie będę, jednak szerzej już jest, dołożyłem dystanse z tyłu 20mm i z przodu 7mm, teraz koła wszystkie są równo wystawione z błotnikami, niestety nie mam w tej chwil aktualnych zdjęć. Felgi tylne 9.5 maja et17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...