Skocz do zawartości

[E30] Wąska 320i coupe


--==maly==--

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy jak będzie tym razem.

 

Mały ja obstawiam że będzie jak zwykle czyli:

 

Najpierw wyremontuje potem sprzeda

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Ale zyczę Ci żeby to e30 zostało z tobą dłużej albo chociaż żebyś znalazł wymarzoną w czerwieni, bieli lub czerni! piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 132
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Trochę mrozy odpuściły to można pobobrować przy E30.

 

Podłoga wygląda zdrowo

xqla.jpg

Po chwili grzebania wkrętakiem przy kwadratach znaleźliśmy wentylację stóp hmm nie ma tego w VINie

q8s1.jpg

Pedał gazu nie chciał współpracować polubił się z korozją i się urwał

nmhn.jpg

Bobrując wkrętakiem po stronie kierowcy wyszło,że wentylacja jest dwustrefowa

2nwj.jpg

Prawa kieszonka zdrowiutka

845c.jpg

Do lewej przez nieszczelną antenę kapie sobie woda więc trzeba rudego purchelka zreperować

26jk.jpg

Reszta bagażnika zdrowa raczej zakupy nie wypadną :wink:

o0w.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻMIJA napisał/a: Jeżeli podszybie jest ok a prawe nadkole w miarę to masz całkiem dobrze zachowanego wąsacza

 

 

 

A jak prawe nadkole jest super ok, a lewe zjedzone to jak wtedy jest

 

 

Już ty dokładnie wiesz o co mi chodzi :lol: A jak nie wiesz to znaczy że w e30stce nie wyciągałeś boczków z bagola :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻMIJA napisał/a: Jeżeli podszybie jest ok a prawe nadkole w miarę to masz całkiem dobrze zachowanego wąsacza

 

 

 

A jak prawe nadkole jest super ok, a lewe zjedzone to jak wtedy jest

 

 

Już ty dokładnie wiesz o co mi chodzi :lol: A jak nie wiesz to znaczy że w e30stce nie wyciągałeś boczków z bagola :-P

 

Hmmmm to muszę zajrzeć do swojej, w cabrio ściągałem i był tzw. ideał, ale w wąsaczu nie przypominam sobie, zerknę w sobotę z ciekawości :-P

 

Mały trzymam mocno kciuki i kibicuję, super masz ten kolor, mi leży bardzo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już podszybie wyłazi na zewnątrz to jest lipa. Wyjmuj kratki i patrz czy nie masz bezpośredniego łączenia podszybie-schowek oraz podszybie-deska rozdzielcza/wiązka kabinowa :P

 

A co Ci tu wyłazi na zewnątrz?? :-D Bo ja nic nie widzę.

W środku co widać na zdjęciach nie ma nic wyjęta deska, później i nagrzewnica wyleciała więc widać wszystko i nic tam nie ma.

 

Nie spierajcie się za długo bo pewnie zanim skończycie sprzedam tego wąsacza :mrgreen:

Dahrek mi ten kolor nie leży straszliwie właśnie dlatego nie mam parcia na to auto.

Druga sprawa,że ma 27lat jakiejś części jest oryginalny w drugiej malował go niby super lakiernik ale nie jest po mojemu więc,żeby był taki jak chce to trzeba całą pomalować :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi leży bardzo :-)

kupiłeś tą na BHA? :P 320iA by się zgadzało

 

Chyba by mnie musiało zdrowo w głowę yebnąć, żeby jechać po to. Nie dość, że 14k to jeszcze tak jak Mały mówi słabo wyglądała na fotach, więc na żywo dopiero byłby smutek.

Nie wiem jak bardzo musiałbym być bogaty, żeby wydać na takie wątpliwe e30 14k :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba by mnie musiało zdrowo w głowę yebnąć, żeby jechać po to. Nie dość, że 14k to jeszcze tak jak Mały mówi słabo wyglądała na fotach, więc na żywo dopiero byłby smutek.

Nie wiem jak bardzo musiałbym być bogaty, żeby wydać na takie wątpliwe e30 14k :wink:

no to pokaż co kupiłeś :P

co do tamtej to widziałem ją na żywo, ale była 2 w nocy a ja miałem trochę %% w głowie :lol: ale wrażenie robiła, nie przyglądałem się

 

Ciekawe czy e92 też tak będzie się trzymać za 20lat.

niech chociaż jeszcze 5 lat w takim stanie wytrzyma ;)

 

będziesz zakładał te RSy w czy nie?

wiem, że u Ciebie to zmiana planów co chwilę i nic nigdy nie wiadomo (tym bardziej jak ktoś $$ wyłoży :D ), ale jaki aktualnie plan na najbliższe mody? oprócz blacharki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jako że mały wystrzelałeś się gdzie stoi auto, pozwoliłem rzucić sobie okiem na nie.

 

Solidna baza na wszystko w sumie, nada się na klasyka, nada się na kilera, parę jeszcze

 

szczegółów i można wyjeżdżac bez obaw o hejty 8)

 

PS.

Sylwek chwalił stan 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacharsko naprawdę zachowała się bdb zwłaszcza,że progi nadkola i reszta oryginał zobaczymy co będzie dalej póki co stoi u Sylwka już drugi miesiąc bo nie miał czasu na to auto mi się nie spieszyło ale z tego co mówił już kończy poprawki kwadratów itd konserwacja i na początku tygodnia ma oddać.

Ja tam takiej wiedzy na temat wąskich nie mam ale HT oglądał na podnośniku z góry z dołu i podobno taka wąska baza to spora rzadkość co najważniejsze blacharsko trzyma się super i jest 100% bezwypadek na czujniku zero szpachli zresztą tak jak pisałem znajomy kupił ją w oryginalnym lakierze z 5 lat temu i lakierowane tylko to co u niego bo jakaś rysa była na boku a na masce i dachu bezbarwny zaczynał odchodzić od słońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...