Skocz do zawartości

[E30] Wąska 320i coupe


--==maly==--

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nowy zakup z przed dwóch tygodni wąska 320i z 1987r.

Auto w rękach mojego znajomego od 4lat.

Kupiona w oryginalnym lakierze 100% bezwypadek przebieg oryginał 210tyś.

Z dachu i maski schodził bezbarwny na lewym boku rysa przez całość i to zostało pomalowane ze 3 lata temu.

Nic nie wychodzi nie rdzewieje, nadkola i progi oryginał trzymają się super mimo,że nigdy nie konserwowane przynajmniej odkąd znam to auto.

Bagażnik zdrowy obie kieszenie i wnęka nie wymagają ingerencji.

Podłożnice zdrowiutkie, pas przedni zdrowy wszystko trzyma się kupy jak na 27lat wręcz świetnie.

Podłoga stan 4+ do poprawy kwadraty jeden już się rusza drugi jeszcze się trzyma ale też już go bierze poza tym wszystko ok. Właśnie wybebeszamy środek wraz z deską (popękana już leży druga na zamianę)

więc zdjęcia podłogi itd też się pojawią za kilka dni jak znajdę chwilę.

Technicznie znajomy zrobił wszystko 3 lata temu, wszystkie gumy zawiasu i belki,sworznie,drążki,końcówki, amortyzatory, sprężyny, tarcze i klocki przód, szczęki bębny tył, w silniku płyny oleje, ustawione zawory, nowe świece, kable WN(400zł), rozrząd kompletny itd Wszystko na markowych częściach. Od tego czasu auto zrobiło zaledwie 4000km i technicznie naprawdę nie mam zastrzeżeń.

Kolor bardzo nie w moim guście to mnie wstrzymywało przed jej zakupem od dłuższego czasu był i jest plan zmiany ale trochę mi szkoda oryginału zobaczymy co z tego będzie kiedy się znudzi :-D

Koła też oczywiście do zmiany jak znajdę w normalnej kasie to póki co wlecą ori BBS 15''.

Na pierwszy ogien poprawki kwadratów konserwacja i wnętrze potem zobaczymy.

 

dn3h.jpg

qfvi.jpg

thal.jpg

luvn.jpg

g3w9.jpg

vvez.jpg

 

Zderzak tył spotkał się ze słupkiem

7fbw.jpg

Kupiłem drugi na podmiankę

9tmw.jpg

 

Kierownica raid dino

 

nqpj.jpg

 

Pierwsza paczka z ASO

4lq0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Kierownica zostaje drawniane ma każdy między innymi Żmija :-P

Tak kolor ten sam co u Żmiji choć mam wrażenie,że jego jest ciemniejszy i bardziej zielony ale ogólnie z nazwy to to samo.

Jest trochę aut w tym kolorze Mariusz BRP też ma taką oliwkę, Lesiek ma/miał ale mi akurat ten kolor nie pasuje gdyby była czerwona lub biała ehhh wtedy nie miał bym wątpliwości a tak malować szkoda a kolor mi nie leży.

Planu jeszcze nie ma dużo zależy od zmiany dupowozu na co się zdecyduje a koło wakacji chciał bym zmienić 320d na coś innego.

Na razie chce ogarnąć blachę zabezpieczyć potem jakiś ładniejszy środek a dalej zobaczymy.

Chętnie zmienię te obleśne koła na ori BBS 15'',żeby póki co na nich sobie stała dopóki nie zdecyduję co dalej czy 5x120 czy zostaje 4x100 i czy w ogóle coś będę z tego budował czy zostanie oryginał.

 

P.S. Wuju dzwoń dzwoń hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S54B32? :P

z dupowozem to co chwila przesuwasz termin, od jakiegoś czasu piszesz, że za 3-4 miesiące zmieniasz, także pakuj kasę w E30 :P

 

ale pierwsze zakupy coś słabe: ta kiera mi się nie podoba, co innego Momo Corse albo Team. a gałka to w skórze powinna być, żeby się ją przyjemnie macało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrastają te e30 na forum jak grzyby po deszczu, gratuluje zakupu, jednak te wąskie mają coś w sobie, fakt faktem szkoda malować jaki ori lakier, ale tak jak napisał Mały, czerwona wąska robi robotę :twisted:

teraz tylko brać się ogarniać dopieszczać i cieszyć się jazdą :mrgreen:

 

ps. auto okoliczne patrząc po blachach, z otwocka, czy gdzieś z okolic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrastają te e30 na forum jak grzyby po deszczu

 

już wiadomo czemu na allegro nic nie ma :lol:

 

drawniane ma każdy między innymi Żmija

bez wątpienia pasuje do klasyka

ale w sumie nie drewniana bardziej stylowa też by tu pięknie siadła np.

 

nardi001.jpg04cda722-75ea-4465-89bf-4fde4c5ef704Larger.jpg

 

 

P.S. Wuju dzwoń dzwoń hehe

 

jak by była ze szmacianym dachem...

choć nie wykluczone że zadzwonię :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wąska nie jest zła :!: Ostatnio jak widziałem w giełdzie ogłoszenie: " kupię zderzak tył do wąskiej" to sobie pomyślałem: eeee Młody wąsacza kupił. Nie myliłem się :-P Kolor to kolor ale te zwykłe stołki w kratę ryją mi psychę. Wiem, że to syndykat i skóra ma być ale zwykła szmata w wąsaczu na ostro kręci mi suty :-P Czekam na rozwój sytuacji Psze Pana :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S54B32? :P

z dupowozem to co chwila przesuwasz termin, od jakiegoś czasu piszesz, że za 3-4 miesiące zmieniasz, także pakuj kasę w E30 :P

 

ale pierwsze zakupy coś słabe: ta kiera mi się nie podoba, co innego Momo Corse albo Team. a gałka to w skórze powinna być, żeby się ją przyjemnie macało :P

 

Wszystko kwestia gustu momo corse też mi się podoba ale nie było żadnej w dobrym stanie a raid dino jest dla mnie na równo z corse więc wziąłem co było.

Gałka w skórze :mrgreen: zamówiłem taką po numerze vin do e30 od 82-87r i 230zł wywalone w błoto.

Niestety już nie produkują skórzanych gałek o tym wzorze i podpisali sobie gałki o nowszym wzorze z szerokiej lampy, e34, e36 itd i dostałem nie to co chciałem więc zamówiłem drugą tą co widać na zdjęciu wyżej nie ma innego wyjścia w sumie razem kosztowało mnie to ponad 400zł ale mam dwie gałki :twisted:

 

 

ps. auto okoliczne patrząc po blachach, z otwocka, czy gdzieś z okolic?

 

Auto nie jest z otwocka tam tylko był zameldowany właściciel.

 

Kolor to kolor ale te zwykłe stołki w kratę ryją mi psychę. Wiem, że to syndykat i skóra ma być ale zwykła szmata w wąsaczu na ostro kręci mi suty :-P Czekam na rozwój sytuacji Psze Pana :-D

 

Żmija te kraty są do sprzedania już mam namierzone inne wnętrze :-P

Dobra nowe ogłoszenie KUPIĘ MT I komplet lub chociaż sam przód :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wydaje się nie pierwszej świeżości, jednak domniemam że w Twoich rękach odzyska dawny blask. Będziesz rozbierał, żeby zobaczyć co tam się kryje pod kanapą, dywanem, itp? Dobrze zrozumiałem, że lakier będzie nowy, ale jeszcze nie zdecydowałeś jaki?

 

M-technik 1 powiadasz :?::mrgreen:

 

07-2-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłoga stan 4+ do poprawy kwadraty jeden już się rusza drugi jeszcze się trzyma ale też już go bierze poza tym wszystko ok. Właśnie wybebeszamy środek wraz z deską (popękana już leży druga na zamianę)

więc zdjęcia podłogi itd też się pojawią za kilka dni jak znajdę chwilę

wkrótce więc dahrek, poznasz odp na swoje pyt:)

Kolor mi się podoba właśnie po tym jak zobaczyłem foty zmij auta :)Czekam co zmodzisz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak od tego zaczynamy deska i fotele już wyleciały w poniedziałek nagrzewnica i zrywamy dywany i wygłuszenia. Kolor póki co zostaje oryginalny lakier jest w stanie dobrym wymienię tylko klapę bo ma dużo dołków jak by ktoś na niej siedział i nie ma sensu tego naprawiać więc będzie druga i malowanie, dalej ogarnięcie kwadratów zabezpieczenie podłogi błotników itd usunięcie jakiś wad jak leciutko podgięty pas przedni przy halogenie,dołek na błotniku przód pod listwą i co tam jeszcze znajdziemy na koniec polerka całości nowe przewody hamulcowe, paliwowe i bak bo są w średnim stanie.

Dużo aut ma koła zawiasy a pod spodem rdza tutaj chce,żeby było odwrotnie nadwozie w bdb stanie i dopiero jak będę miał jeszcze chęci to coś się wymyśli.

Był pomysł zmiany koloru na czerwony lub biały ale szkoda jednak zwłaszcza,że jest w dobrym stanie i zgodny z vinem prędzej sprzedam to auto niż zmienię mu kolor bo ten mimo wszystko mi nie pasuje ale chce pobawić się w e30 bo lubię ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...