Skocz do zawartości

[E36] 325i �ukasz


Łukasz e36 325i

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 223
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 1 miesiąc później...

Wpadly z nienacka bo nie planowalem narazie kupowac lusterka m3 ori od sebka w super kasie za co bardzo mu dziekuje powiem ze auto o wiele ladniej sie prezenci kilka fotek:

 

vrq7x0.jpg

2e4bsds.jpg

2wrn495.jpg

Autko narazie wyglada jak w poprzednim sezonie pracuje troche nad azevami od czarnego ale z czasem ciezko zeby dobrze zarobic trzeba duzo pracowac i tak jestem 20 albo 21 w domu.Pierwsze za co sie biore to wymiana oleju w motorku i ogarniecie zawiechy drazek lewy kierowniczy wymienie dwa od razu i gumy na wahaczach.Stan techniczny na pierwszym miejscu mysle ze w lipcu poskladam wszystko do kupy gleba blotniki kola i zrobie jakas konkretna sesje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dahrek nie zarabiam milionow mam tez na utrzymaniu siebie tankowanie swego 2.5 wiec nie zrobie wszystkiego w miesiac a do tego dochodzi stan techniczny cos puknie stuknie to obowizkowo trzeba zrobic.Jakbym ci powiedzial ile zarabiam co mam do oplacenia i jeszcze cos troche w aucie robie to bys mnie podziwal.Niech tylko Czarny powie ile na kase czekal za te azevy po dzis dzien dziekuje ze jednak to mi je sprzedal.Co do galerii jak admin bedzie uwazal ze moja galeria nie ma prawa bytu tu na forum to ja usunie nie bedzie zadnego problemu.Mowisz o moim podpisie a sam miales kola ktore byly tak schowane w blotnik ze ich nie bylo widac a na yt filmiki byly e36 german style.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dosyc dlugo mnie nie bylo wiec wrzucam foty jak auto wyglada fotki robione paczka fajek ale ogarne lepsze zdjecia

10cnla8.jpg

 

zk3ak2.jpg

 

14mbes0.jpg

 

2im54w4.jpg

 

25s5u6t.jpg

i fotka z klubem bmw podlasie moja pierwsza od prawej

zvpo91.jpg

 

W planach srodek caly czarny,albo jakies sporty w skorce bananowej,gwint na nast sezon schwert ale jak bedzie zobaczymy lepsze fotki wkrotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Trochę ziweśniaczona jak ja to mówię "rumun-stajlem"

 

Trzeba by odchamić to auto duzego nakładu nie trzeba wystarczy dac normalne lampy i kierunki + zerwanie tych naklejeczek i już będzie jakiś postęp do przodu

 

 

 

Swoja droga wywalają galerie z dopracowanymi autami a tu takie auta są na forum gdzie tez nie ma ładu i składu a o dopracowaniu to już w ogóle nie można nic powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka sobie fotka nudzilem sie bo ojciec poszedl po piwo do sklepu :-P w niedz za tydz zrobie sesje

 

zrobilem pare fotek brakuje gleby jak cholera:/ fotki niestety czerstwa

 

Zrobilem kilka fotek, sorry za jakosc zdjec bo tel robione

 

wrzucam foty jak auto wyglada fotki robione paczka fajek ale ogarne lepsze zdjecia

 

lepsze fotki wkrotce

 

4,5 roku tak piszesz no i gdzie te lepsze fotki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...