Skocz do zawartości

[E36] 325i �ukasz


Łukasz e36 325i

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 223
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

a moze czarne? dobra cena

http://allegro.pl/item1198309460_tylne_lampy_sedan_e36_czarne_black.html

 

http://allegro.pl/item1199190620_tylne_lampy_bmw_e36_sedan_shadow_line.html

 

Co do lamp depo bialo-czerwonych, to rzeczywiscie dobrze pasuja, keidys mialem takie u siebie, jedyna roznica to brak logo BMW na kloszu.

 

Wywal stozek albo chociaż daj mu jakas rure ze swierzym powietrzem bo jak patrze na foto to az mnie dusi :P do tego gleba i koniecznie rant lub calosc kola w polers. Powoli do celu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jeszcze mam takie pyt czy poduchy amora podejda te przedliftowe do amorkow w ktorych lacznika juz sie nie przykreca ??

 

Åącznik przykręcasz do wahacza ,a poducha moze nie podejsć. jak zakąłdałęm gwina to musiałem poduszki też zmienić, bo trzpien amora był za krótki i brakowała gwintu żeby od góry zakecić srubę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki DIDI o to mi chodzilo wlasnie nie bylem pewny czy starczy gwintu pozdro lukasz nie mam zamiaru blachy zakladac niech sie dzieje co chce jakos sie wytlumacze moze :-P wpadlem na pomysl poduszek z m3 przy okazji zrobi mi sie lepszy negatyw bym nie musial wrzucac podkladek czy takowe poduchy wejda na amory poliftowe od zwyklych 3jek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Zrobilem kilka fotek, sorry za jakosc zdjec bo tel robione i nie jestem jakims tam mega fotografem. Doszla dokladka zderzaka i galeczka zmiany biegow ///M od mojej ukochanej na urodziny :-P

 

2ykyws4.jpg

 

4l12m9.jpg

 

24g91tg.jpg

 

k0iq90.jpg

 

2qiahir.jpg

 

2ldgcgo.jpg

 

Jesli dobrze pojdzie i zdrowie pozwoli to na wiosne wlatuje 10j na tyl w jednoczesciowce vollpoliert .Gleba gotowa do zalozenia, nowe poduchy, odboje brakuje jeszcze x brace ,ale to w trakcie sie dokupi .Sypnie snieg auto postawie do znajomewgo do garazu grzany, duzo miejsca, jest prund nawet wiec sie pocuduje troche wkoncu zrobie BH.W planach jescze tyl zderzak M i listwy na drzwi no i skorka sportsitze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Doszly do mnie wkoncu upragnione azevy od czarnego.Wielkie podziekowania dla Czarnego za wytrwalosc w czekaniu na kase bo ta zima dokopala mi finansowo bylem bez pracy dobra koniec pitolenia wrzucam foty oczywiscie kola beda w full polerce:

 

ogvoz6.jpg

 

vdfocl.jpg

 

 

2z8ylur.jpg

 

Narazie to tyle jak wypoleruje to wrzuce fotki jak to wyszlo.I znow szukanie opon i kogos kto wstrzeli mi na te felgi 225/35 i 205/40.Pozyjemy zobaczymy.Pierwsze co teraz chce zrobic to zalozenie wkoncu gleby zeby potem pod kola zrobic blotniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...