Skocz do zawartości

[E36] 325i �ukasz


Łukasz e36 325i

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 223
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

2s0hik0.jpg

 

2dw9bf9.jpg

 

2ng6df5.jpg

 

i po zabiegu od razu banan na morde mi wskoczyl :mrgreen: co do felg beda raczej same ranty na lustro bo potem nie chce sie czyscic calych jak sie pobrudza :-P ale to dopiero na zime bo teraz nie mam kiedy praca i praca znow mi skubana pokazuje ze ma dusze termostat raczej do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pomyslowosci to mi nie brakuje naucze sie jezdzic na glebie konkretnej wtedy zakonserwuje auto na zime i znow problem chlodzenia 2 chlodnica zmieniona i zaczyna puszczac:/ chyba wstawie od kamaza i bedzie spokoj :twisted: ps dokrecilem korek spustowy boryga i jest narazie suchutenko nagrzalem ja az oparzylem reke i nic nie cieknie ja od dawna mowilem ze ona ma dusze skubana :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka fotek przerobionych fonem :-P

 

2ivhgm0.jpg

 

23ijzhl.jpg

 

 

2rrt54y.jpg

 

no coz glebe mam w piwnicy jeszcze nie na aucie potrzeba mi troche gratow takich jak poduszki gorne itp mam nadzieje ze do winterfest gleba zawita na auto narazie czeka mnie wymiana wszystkich olejow boryga swiec no i przy okazji zmienie wisko pompe wody i termostat czasami wskazowka wychyli mi sie mm za polowe ale nie rosnie dalej stojac w korku jadac jest ok czasami cos jej odbije a tak narazie nie narzekam toczy sie i odkurza jezdnie stozkiem :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

kilka nowych fot

 

ostateczny wyglad na sezon 2009 w piatek zakladam zimowki i zaczyna sie stalowa zimowa depresja :-P

plany na nowy sezon to zalozenie gleby lezy i sie kisi w piwinicy BH odswiezenie lakieru u kumpla polerka rantow skompletowanie m packa galeczka biegow podswietlana ///M potem bede zbieral kaske na futury 9 przod 10 tyl w 17 stkach do tego wyciagniecie nadkoli plany sa jakie sa jak zdrowie pozwoli i prace tez bede mial postaram sie to wszystko ogarnac

 

2euspya.jpg

 

nbzn9j.jpg

 

2l9l1lg.jpg

 

 

302oobs.jpg

 

sdc11365q.th.jpg

 

2dlsvur.jpg

 

sdc11361.th.jpg

 

na maske przednia nie patrzcie bo bedzie wymieniona w tamta zime walna mi snieg z dachu poszla przednia szyba i maska na szczescie za szybe mi zwrocila spoldzielnia mieszkaniowa

 

troche wnetrza bo malo pokazywalem i prezent na urodziny od mojej kochanej przyszlej malzonki kierwonica ///M tech II

 

 

2v3n1ib.jpg

 

288avz5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...