Skocz do zawartości

[E36] 325i �ukasz


Łukasz e36 325i

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 223
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

zalozylem dzis felunek jutro dojda do mnie pierscienie centrujace bije dosc mocno przy 60 2.5 mm luzu jest miedzy felga a piasta na jutro juz mi zrobia pelna sesja w niedz wieczorem aha i nie patrzcie na koze z przodu bo zlikwiduje ja jak tylko vmasher sprzeda mi springi pozdrawiam sory za fotki ciemno bylo :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gamek2 fotki beda w niedz wieczorem juz na forum po umyciu i ogarnieciu tak gleby jej trzeba na przod koniecznie bo wstyd troche spac nie bede dlatego czekam na springi od vmashera ranty tez beda wypolerowane tylko nie wiem kiedy praca dom praca dom a po pracy wielkie zmeczenie ale na zywo i tak jest lepiej nie myslalem ze az tak beda wystawac kolka za przod to chyba dowod poleci :-P wiem ze tacy jak Kujon albo German czy Goryl na nich to wrazenia nie wywrze bo do ich aut to nigdy sie nie upodobnie ale i tak jestem zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj kazdy robi auto pod siebie i na tyle ile go stac!! fakt to sa mega projekty i ciezko im dorownac ale pomalu a do przodu!! moje cabrio to byla totalna seria a w ciogu 5 miesiecy zmienila sie o duzo fakt faktem brakuje jej konkretnej felgi ale powoli zbieram na nie i mysle ze na przyszly sezon juz beda!! pozdrawiam i zycze powodzenia w modach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.) odizoluj termicznie stożek jakoś bo będzie zauważalny spadek osiągów w gorące letnie dni :/

 

2.) wywal ten siatex ze zderzaka :P Detal który dużo psuje.

 

3.)kiedy foto robiłeś? Bo coś patrze że znowu jakieś manewry pod kopcem... Ostatnio byłem to tylko flagi stały, a tu już i scena :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypoleruje wypoleruje spokojnie :-P nie zabardzo mam czas i chec bo pracuje do pozna a jak wracam do domu to juz ledwo nogi ciagam :-D teraz co musze zrobic na momencie to polozyc przod na asfalt potem zajme sie szczegolami ps jezier zobaczysz na zywo ja to zmienisz zadanie na zywo jest lepiej moj fon ma malo kolorow i temu takie fotki dziwne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...