Skocz do zawartości

[E36] 325i �ukasz


Łukasz e36 325i

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec zrobie troche porzadku bo juz bajzel w mojej galerii sie zrobil

rok prod.1991

elektryczne lustra reszta wszystko na korbke

 

W planach na ten sezon:

-szpera lezy w piwnicy z e34 czeka mnie przekladka bebechow

-pakiet///M (oprocz progow)

-gleba przod (glebunek od jeziera)

-plyte pod silnik zeby ocalic miske

-konserwacja spodu i male zaprawki wewnatrz bagaznika i maska kolo znaczka ale raczej wymienie cala

-lampy z bialym kieruneczkiem na tyl

Reszta sie zobaczy cos przyjdzie do glowy to postaram sie napisac

a tu fotki :

felgi to RH 8,5x16 et10 oponki dunlop sport 215/40/16 mialy byc 205 ale nie znalazlem takowych tyl lekko przyciera :mrgreen: ale podczas jazdy nie slychac :-P jak to ///esiu pisal u siebie musi sie dotrzec :wink:

 

166u87.jpg

 

33k3t39.jpg

 

24o13l2.jpg

 

2937lso.jpg

 

35klqv4.jpg

 

295seb5.jpg SAM SIEBIE OSZUKALEM GLEBA :-P

 

2v01v8w.jpg a tu serducho stozek ala tesco ale za to dzwiek jest nieludzki :twisted:

 

9ht8ia.jpg tu widac cholernie koze na rownym troszke mniejsza to chyba na tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 223
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość Anonymous

Na tych 16tkach bedzie ladnie tylko gumy daj 205x40 bo to et 13 chyba jest tej felgi , i zmien im dekle na RH :) Gkeby troche i lampy tyl z bialym kierunkiem i ja bym wiecej nie dlubal. Fajnie ze b25 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory swider czepiasz sie troche moze ladnie wygladac dla mnie np bedzie i to sie liczy kazdy robi auto jak chce ty masz gaz w swojej ja nie preferuje gazu nic do tego nie mam czy ten ma to czy to poprostu tobie jest dobrze tak a mi na tych 16 calach i tyle to jest poczatek niewiem czy widziales jakie kolka sa planowane nie wszystko na raz nie jestem milionerem pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

breyton sprzedal beemke ?

jesli zrobisz takiego sedana to bedzie full wypas ;)

 

oj juz chyba dawno ... ale u breytona ta beemka tylko bokami latala ;) wszystkie przerobki robil jego poprzednik ;) z tego co wiem to u breytona aktualnie sie szukje touring E30 z mocnym sercem ;) tylko nie wiadomo kiedy to nastapi bo chlopak zakochany w innej marce jest :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny sedan. Do wyglądu sprzeta Breytona niewiele Ci potrzeba. Fajne koło, m plastik, lampa z biały kierunem, gleba i masz praktycznie to samo. Co do koloru to jest sliczny, miałem kiedyś Vectrę w takim kolorze :-P i kocham ten kolor :mrgreen: Szkoda, że 2,5 nie ma wypasu zadnego :cry: Pracy trochę i miejmy nadzieję będzie dobrze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...