Skocz do zawartości

[E36] 325i �ukasz


Łukasz e36 325i

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 223
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

kaktus moze temu ze malo jezdze bo raz ze czasu nie mam a dwa ze przyjde z roboty to tylko lezec sie chce:P polly to byl zwykly 7megapikselowy aparacik i to jest calypsorot metalic w sloncu wlasnie tak sie blyszczy w pochmurny dzien robi sie jasniejszy a w deszcz zupelnie blady az pod roz podchodzi :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że uraziłem czyjąś dumę.... he. Nie lubię po prostu jak ktoś na siłę fotki wrzuca byle jak , samochód opłukany szlaufem gdzieś na jakiejś wsi u Babci jak sam napisałeś. W sumie wiem ,gdzie robisz wszystkie mody:) Na jednej fotce w tle widać MONSTER GARAGE. :lol:

Co do twojej bawarki to jest naprawdę spoko ładny kolor ,skompletuj M-plastik i żadna ściana z grafiti nie będzie Ci potrzebna by twoja sztuka była germanem. :-D Myślałem ,że sobie pożartujemy ,ale widać nie z każdym nie wszędzie. Pozdro bez ciśnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Åukasz e36 325i, zluzuj majty... Prawde mowiac chłopaki mają dużo racji, bo skoro chcesz juz pokazac auto na forum to pojedz nawet na jakiś parking marketowy i pstryknij pare fotek, bo jak narazie to wiekszosc zdiec jest od Twojej babci z podwórza, bez zadnego ustawienia samochodu itp... :roll: w białymstoku macie tyle fajnych miejscówek na zdjęcia że hej :!::D

 

Zeby nie było, ze OT, to idziesz w dobrą stronę, jedynie felunek mi nie pasi, gdyz strasznie kojazy mi sie z popularnymi felgami z Mercedesa i po prostu one nie wyglądają w beemie :-P No i te tylne lampy :? ale te elementy zawsze mozna wymienic :mrgreen::mrgreen:

 

Pozdor :!::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

no i wczoraj przykra niespodzianka wracalem do domu korek przede mna 40 na zegarze hamulec nic zero abs tlucze ja sie sune za mna 4 na slupach co robic w ost chwili reczny kontra malo brakowalo i by sie nic nie stalo niestety przodem trafilem w zaspe i laminat ala m tech trzasna lacznie ze zderzakiem :evil:

 

11akhzl.jpg

 

2rp3csk.jpg

 

wiec teraz poszukiwania kompletnego zderzaka mtech

 

narazie jazda z poklejonym zderzakiem tasma i brakiem halogenow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie krucho z kasa bo mam martwy sezon w pacy wiec blizej wiosny bedzie zderzak kumpel jest lakiernikiem dobrze sie sprawdza w swoim zawodzie widzialem auta ktore naprawial i wiem co mowie ale jak pomysle jak moglem przod rozwalic to masakra w ostatniej chwili reczny i zarzucilem tylem niestety bylo za wasko i zaspa zalczona gdybym wzial sie blizej prawej strony i zrobil nawrot w lewo moze by sie udalo no ale cale szczescie ze to tylko glupi zderzak spoko spoko plener zostawmy juz nie czepiajcie sie na wiosne pokaze klase bedzie mega nisko i blyszczaco :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Powiem ze jestem pelna podziwu za prace jaka zostaje wlozona w to wszystko i oczywiscie czekam na efekt koncowy calego projektu :) ...bo teraz zderzaczek się popsuł troszkę....ale przyjdzie wiosna ...a wraz z nią nowe pomysły jak zawsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ewcia tak jak juz ci mowilem narazie nie ma co tu ogladac w tym sezonie poloze nacisk wizulamny na litere ///M kola zostaja bo nie wyrobie z kasa bedzie nizej i troche swiecaco ranty sproboje wypolerowac jesli nic nie bedzie sie psuc to sie troche odlozy i na sezon nast bedzie jakies lepsze kolo mam trzy wybory mitto II futura ewentualnie znane wszystkim bardzo dobrze hamanny oczywiscie nadkola i takie tam bzdety tez do ogarniecia beda narazie jezdze i staram sieutrzymywac auto w dobrym stanie technicznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...