Skocz do zawartości

[E36] ciemna strefa by morfeusz


wryl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dla mnie ten kolor jest mega o ile jest samochód czysty blysk jest cziorne jest wiecej do szczescia nie potrzeba :-P

 

Spoiler siedzial na aucie z 4 miechy po ktorych zaczął mnie wizualnie draznic i wyleciał przy okazji zredukowałem wage bo trochę te skrzydlo cięzkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jeszcze jak śnieg leżał wyprowadziłem batmobila na podwórko

lC5MRF1.jpg?1

of1BIo3.jpg?1

oZHHVwU.jpg?1

 

po jakimś czasie dotarł do mnie też kurier, który przywlókł taką małą niespodziankę

M9o4FAd.jpg?1

c4YwuSu.jpg?3

 

popatrzyłem na batmobil...

2jqALCn.jpg?1

 

on popatrzył na mnie...

6Ibw1TO.jpg?1

 

i już wiedziałem że po zimowaniu chce rozprostować zastane półośki, fotki słabe bo marny ze mnie fotograf a i kamieniem lepszych się nie da robić :-P

aRRyIlM.jpg?1

aSrwjT5.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

ostatnio było małe spotkanko bmw w otwocku więc się wybrałem kilka fotek z mojego szajtsunga i nie tylko

 

ZDMNVHZ.jpg

256stm2.jpg

okjlQg2.jpg

MbuUCVr.jpg

 

później przejechaliśmy się do mińska mazowieckiego

 

YsUQajt.jpg

PZSJ6A8.jpg

7LZM6mp.jpg

wrdf8Ca.jpg

gILMxoN.jpg

 

 

z tyłu były baloniaste opony i dość już łyse dlatego w końcu zakupiłem nufki bo z używek nie było nic ciekawego w dobrej kasie, wydaje mi się że od wewnętrznej strony opony tak jakby się bardziej naciągneły

 

CVTeIEv.jpg

0k0PcnN.jpg

93APvHt.jpg

dxnVtf3.jpg

 

pomarańczki wpadły bo w tylnej lampie w zamiennikach depo zbierała się woda i leciała mi do bagażnika, auto poszło z tyłu o cm w dół a z przodu o centa w górę jedno foto z wczoraj

 

sUwbi1R.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Witajcie po przerwie, auto jeździ mało chociaż teraz zaliczyło większą trasę ale o tym później... Parę dni temu usłyszałem po odpaleniu i skręceniu kierownicy wycie z maglownicy okazało się że miałem mało płynu więc dolałem samochód wstawiłem do garażu na drugi dzień wyprowadziłem i ujrzałem taką oto piękną rzecz na dzień przed wyjazdem na wakacje

 

mCTDtui.jpg?1

 

Okazało się że się rozszczelniła chłodnica wspomagania, teraz już jest wszystko ok, została wymieniona na sprawną używkę i zalana świeżym płynem.

Teraz po trasie 1100 km śmiało mogę że uleczono. W jedną stronę nad morze udało się dojechać z ramką bmw zamiast rejestracji. Ale z powrotem już nie, najważniejsze że obeszło się bez mandatu :)

 

oraz wpadło takie ciemne cuś

KxAf88V.jpg?1

GqoR5kl.jpg?1

c4kj92e.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ostatni pomyślałem sobie że warto by było zobaczyć i ewentualnie wymienić świece bo nie wiadomo kiedy były zmieniane a że stare wyglądały słabo wpadły ngk

CD0evHx.jpg?1

TvBDBVc.jpg?2

 

jak już świece zrzucone warto by był zmierzyć kompresję

rTz4Pzu.jpg?2

 

na 5 cylindrach podchodziło pod 15 na jednym było coś koło 14 także pacjent będzie żył jeszcze długo :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...