Skocz do zawartości

Bmw e30 m54b30


DZIADU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

panowie to auto wyjechalo z logiem HTT wooow wo niezłe klocki :wink:

To auto wyjechało z ///HTT ze swapem m54b30. Tak, jesteśmy w stanie zrobić porządnie swap m54 nawet w wozie drabiniastym :wink:

 

Kwiatki w tym e30 były i nie pamiętam, żeby ktoś je ukrywał, zobaczcie chociażby fotki jak dyfer był zamontowany przed swapem :mrgreen:

 

Ostatni raz auto widziałem przed Zdworzem i sporo rzeczy Mateusz wyprowadził na ludzi.

Czy zaglądał pod boczki to ja nie wiem, bo ja przy swapie na pewno nie :lol:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie, powoli zaczyna się kolejna telenowela pt. "Trudne sprawy" jak to było po kupnie e36 czarnego przez rudego. Ten nie zauwazył tamten nie powiedział, sołtys z sąsiedniej "wsi" zna auto i widział jak go szpachlowali pianka i mata szklana w stodole. :mrgreen:

 

 

tak jak Binio napisał:

Tyle miłości i życzliwości - TYLKO NA SINDI :lol:

 

ii nigdzie indziej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche niefajnie dowiadywac sie takich rzeczy na temat swojego samochodu za który wyłozyło sie duza kase...ale z drugiej strony dobrze byc uswiadomionym bo przynajmniej mozna cos z tym zrobic...na zdjeciach wyglada ładnie ale wiadomo to sa tylko zdjecia wszystko na zywo wychodzi jak jest naprawde...

Auto posiada bardzo dużo rzeczy do zrobienia.

Samochód posiada "nowy" lakier ale przednie drzwi sa zagięte i mnóstwo rudej kolo progu i nadkola, Tylni zderzak pęknięty więc do wymiany. Poprawa spasowania zderzaków bo odstaja po kilka cm. Pomalowanie progu na nowo bo jakaś srebrzanka się tam znajduje. Poprawa przewodów gdyż nastąpił wyciek benzyny, Stuki puki z przodu i to ogromne przy każdym skręcie, własciciel twierdzi ze przez cambery. Wyje most. Całe wnętrze zostało włożone na sztuke fotel kierowcy cały rozleciany, pasażera nawet nie przykrecony, lata na wszystkie strony. Boczki drzwi ledwo sie trzymaja. Brak kilku elementów tapicerki. Z hamulcami coś powalone, pedał chodzi bardzo dziwnie, włącza sie kontrolka ABS, recznego nie da się podciągnąć. Poprawa el szyb i szyberdachu bo nie dziala

Gdybym miał wywalic 20 koła za e30 z tyloma rzeczami nie zrobionymi chyba bym sobie darował za taka cene powinno sie oczekiwac w pełni sprawnego samochodu... :? nie mowie ze niesamowitej igły ale zeby nadawał sie do normalnego uzytku a nie do grzebania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat z serii: kupilem samochod za 20k, ale jest gruzem, bede ratowac, robie pod siebie..

Jak taki zly i gruz to po co go brales? za taka kase?

 

Kupiles fajne auto, spoko.

Jest cos do podrobienia to popraw to i sie ciesz, a nie obrabiasz komus du** jaki to nie gruz pod zdjecia... Nie zapomni ze piszesz teraz o swoim samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja napisałem że wziąłem za 20k??? czy napisałem że gruz???

a to chyba moja sprawa czy wziąłem czy nie, a nie Twoja

jest bardzo dużo rzeczy do zrobienia i tyle, piszę jak jest.... przecież nie będe robic fotek jak niektorzy ze jest wszystko cacy skoro nie jest i sie spuszczac do nich

 

czym obrabiam du**???

do nikogo żalu i pretensji nie mam, każdy robi samochód tak jak jemu odpowiada, mi wiele rzeczy nie pasuje bo jest popsuta albo źle zrobiona więc będę dążyć żeby wszystko ogarnąć

tak jak należy i tyle w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: ) nikt sie nie spuszczcal i nie pisal ze jest wszystko cacy, wiec nie rozumiem twojego toku rozumowania.

 

Wrzuc jakies swoje fotki :) nie bij juz piany jakiego to gruza kupiles.

 

Ja bede kibicowal, bo to moje byle auto, i sie tego nie wstydze, za kazdym razem pisalem ze duzo do roboty jeszcze. Nagle trafila sie super okazja to zamienilem na waska. W zadnym innym wypadku nie sprzedal bym tego samochodu. Bo to dobra e30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jak kupujesz takie auto, za taka kase no zwykle e30 kupuje sie za wiele mniejsza to powinienes ja sprawdzić w 101%-tach, nie ma w dzisiejszych czasach idealnych aut, szkoda ze takie kwiaty wychodza ale mozesz mieć pretensje tylko do siebie ze tego nie sprawdziles, przecież jeżeli w zawiasie wszystko stukalo i wyl most to po jeździe testowej przed kupnem powinienes to stwierdzic!a nie kupowac auto bo trzeba kupić...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pokaż szeroką ze zdrową kieszenią, nierobioną :mrgreen:

 

i kto się jeszcze dziwi, że się na włoszczyznę przerzuciłem :)

 

pozdro

 

Miałem aż 2 :) Tylko w ch..wych kolorach :-P czerwone i czarne zawsze pognite :mrgreen:

 

A błotnik w 2008 też się prosił już powoli :P

 

7c7eba93bfd5f9ec.jpg

 

DZIADU , CO TAM DZIAÅASZ z autem ? Jakieś niusy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zauwazylem bicie piany :)

 

 

Wentylacja stop jest :

 

c1aeb29261b026d6med.jpg

c005dc1bbcbb34f1med.jpgba43484640740ecfmed.jpg

62d104807abf7155med.jpg

 

Wszystko bylo na forum pokazane..

 

Nie bede juz wiecej sie udzial i bornil auta :) w temacie, bo to bez sesu.

Napewno jest teraz w dobrych rekach, i wszystko, czego nie zdazylem zrobic zostanie zrobione tak jak nalezy.

 

 

A co do czerwonej, ruski mial ogladac srebrna, ale odrazu zabral czerwona i juz nie zajeżdżał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już wtedy mówiłem, że swapy srapy a podłoga rdzewieje, ale jakoś magia swapa i blask RSów przyćmił ten cudny rudy kolor :lol:

 

Nigdy nie zrozumiem zakładania RSów, pakietów swapów czy gwintów jak buda kuleje. Wszyscy robią "projekty" na forum, a jak wyjdzie bubel to nagle "taki kupiłem, blacharki nie ruszałem, malował kto inny, dyfer wyje bo zawsze wył" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...