Skocz do zawartości

[E38] 735iSteptronic


DAREX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
A po co pw? Pytam czy to samochód taty (tak jak było w przypadku e34, którym się chwaliłeś jako swoim) czy twój?

 

Wszystkie 9 beemek w ciągu kilku lat było zarówno ojca jak i moje, bo obydwoje jesteśmy pasjonatami marki, jeszcze mi wytłumacz o które E34 Ci chodzi bo tez było ich kilka :twisted: A E38 to auto od kuzynki siostry mojego ojca :mrgreen:

 

No wbijaj Ariel, Pablo i Kubok też dzisiaj wbijają na spota.

I przywieź dyfer z E30 to może się go poskleja spawarką ^^ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie 9 beemek w ciągu kilku lat było zarówno ojca jak i moje, bo obydwoje jesteśmy pasjonatami marki, jeszcze mi wytłumacz o które E34 Ci chodzi bo tez było ich kilka :twisted:

 

Nie za bardzo rozumiem jak 16stolatek może posiadać auto, bo rozumiem, że skoro beemki były zarówno twoje jak i ojca, to kupowaliście je 50/50 i również byłeś wpisany jako współwłaściciel do dowodu rejestracyjnego?

 

 

Skoro cytowałeś już Kucharza w tym temacie, to i ja to zrobię:

opisujesz jak się pięknie wjeżdża do garażu e34, a nie masz prawa jazdy, i jak dobrze kojarzę to pewnie nawet do pedałów nie sięgasz, naprawdę Darex jesteś wybitnie żenujący chwilami

Słowa wzięte z tematu o E34, gdybyś nie wiedział o którą E34 chodzi, to proszę bardzo -> KLIKNIJ

 

Bez względu co dalej napiszesz, tego co działo się na forum bmw-sport wykreślić się nie da. A podsumowując całą dyskusję - pochwalić się autem taty każdy może, tylko nie każdy jest na tyle bezczelny, żeby pisać, że to jego i robić w konia kolegów z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Ania nie zna mnie, nie widziała nawet na oczy i wie lepiej niż ja :mrgreen:

 

PS.

 

Pozdrów wszystkich na bmw-sport :lol::lol:

I szczerze to mam to gdzieś co sobie tu wypisujesz i co sobie myślisz, bo akurat nie żyję forami internetowymi i nie przeżywam tego jak większość, bo mam na to wyjebane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat nie żyję forami internetowymi i nie przeżywam tego jak większość, bo mam na to wyjebane.

 

I tak powinno być - dystans.

 

Co do fur itp - hmmm, jak mialem 18 lat, czy 17 to mi rodzice 1500zł dołożyli do 125p, a ja mówiłem, że to moje auto :? Tylko 50% było moje :-(

 

Co to za różnica - chłopak lata tym autem, robi zmiany itd. Dla mnie to jego auto i robie je tak jak chce on, ja tam o e36 mojego ojca nei powiem, że jest moja, bo choć fajna baza z marca 98, to nic nie da zmienić, haha. A by się mógł zgredzik polansować.

 

To, że Darek uzywa auto i zmienia je, nie znaczy, że jest jego? Jakby był biednym dzieckiem bogatych rodziców, co dostałby prezent na 18 razem z dowodem to znaczy, że byłoby jego?

 

Darex - wymieniaj te wydechy, bo Cię ojciec za***ie :lol:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...