Skocz do zawartości

[E30] 325iC '86 - classic


BYNIU

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Byniu kiedy chlejemy? :mrgreen:

 

na wiosne ! :D weź Mateusza ,małżonki i zapraszam na grila :)

 

 

dzieki Arass i Hubercik. Z efektem końcowym poczekamy jeszcze troche, dopiero 1/4 roboty za mną ;)

 

 

Dawaj następną porcję fotek :D

 

Ty lepiej mi prześlij foty lamp ;) ;)

 

wracając do tematu - zająłem się układem hamulcowym m.in. ABS-em, pompą hamulcową, pompą sprzegła oraz pedałami.

Wszystkie dostepne zestawy naprawcze kupiłem w BMW i wymieniłem większość pozostałych części na nowe, nowy zbiorniczek jest już niedostępny ale mój po kąpieli nie jest zły.

Pedał gazu oraz nakładki gumowe na pedał sprzęgła i hamulca rownież nowe.

Efekt wizualny robi niesamowite wrażenie w porównaniu do poprzedniego stanu.

 

4.JPG

 

5.JPG

 

6.JPG

 

7.jpg

 

8.JPG

 

9.jpg

 

10.jpg

 

11.jpg

 

12.jpg

 

13.jpg

 

14.jpg

 

15.jpg

 

16.jpg

 

17%2Ba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Nareszcie doczekałem się po ponad roku żeby zobaczyć wnętrze mojego auta bez żadnej skazy, brakuje jeszcze tapicerki i foteli ale juz nad tym pracuje Smile.png
Niestety trzeba było wszystkie elementy widoczne na zdjęciach kupić (poza głośnikami), wyczyścić, założyć i dopasować. Moje nie nadawały się do niczego, niektórych w ogóle brakowało.
Znaleźć deskę idealna graniczy z cudem, moja jest prawie idealna Smile.png o reszcie elementów mozna powiedzieć ze jest idealna tj. schowek, osłona pod kierownice z gongiem, tunel środkowy pod 4 el. szyby, tunel środkowy z podgrzewanymi guzikami oraz pojemnikiem na kasety (pojemniki - oryginał z wąskiej z białymi przyciskami, które były mocno zżółknięte ale po małym zabiegu są białe, jak nowe).

Przebieg na liczniku skasowany, miejmy nadzieje ze "7" pozostanie szczęsliwą a więc zaczynamy od nowa Smile.png

Następnie zakończyłem już sprawę z Sound systemem - po kupnie trzeciego wzmacniacza nagle wszystko zaczęło grac uuuu.png najważniejsze to się nie poddawać Wink.png
wtyczki oryginalne oczywiście pod stare wejscie radia są zachowane wraz z wtyczkami głośników, balans również działa razem ze wzmacniaczem.
Dokupiłem również radio BMW Bavaria C w stanie idealnym .

Posiadam dwie kierownice MT I 370mm (jedna ma objechany wieloklin, więc spocznie w garażu) oraz udało mi się nabyć kierownice drewnianą dedykowana do bmw e30 NARDI "WOODLINE" KBA- Nr. 70175 z nabą Nardi KBA- Nr. 0604 H.

 

1.jpg

 

2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg

 

8.jpg

 

9.jpg

 

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.JPG

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuuuuu, to jest podejście do tematu , tak powinny wyglądać tematy na tym forum , to auto będzie nowe jak z fabryki , szacun stary bo oglądając to pobudzasz zmysły innym pobierdolcom takim jak np ja i już mam ochotę lecieć do garażu coś pogrzebać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byniu wariacie,podejście pełne profesionalizm bez dwóch zdań..nie mogę się doczekać efektu końcowego.. :mrgreen:  :mrgreen: .

Na German Fest Chotowo rozumiem że będziesz i będzie można podziwiać twój Mega projekt... :-P Pozdro

P.S.Kiedy przewidujesz koniec projektu...????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny dzieki wszystkim za miłe słowa ;)

 

 

 

mega te fotki jak wszystko rozgrzebane a pozniej juz poskladane!!!bedzie mega projekt jak Huberta 

 

pozdro i wytrwalosci 

myślę ze najlepsze porównanie będzie z pierwszą stroną tego tematu i ostatnią :)

 

 

Byniu wariacie,podejście pełne profesionalizm bez dwóch zdań..nie mogę się doczekać efektu końcowego.. :mrgreen:  :mrgreen: .

Na German Fest Chotowo rozumiem że będziesz i będzie można podziwiać twój Mega projekt... :-P Pozdro

P.S.Kiedy przewidujesz koniec projektu...????

germanfest odwiedze jeśli sie nic nie zmieni, co do zakończenia projektu obawiam się ze bedzie to środek 2016. po drodze napotykam na rzeczy które trzeba zrobić. Wcześniej mówiłem tak: blacharz, lakiernik, wnętrze, silnik , zawias - a jeszcze zostały tzw. detale :) :) :)

 

 

 

super robota.

 

Dlaczego nie masz w tunelu wyciętnego miejsca na wyłącznik prądu szyb?

w wąskich (nie wiem czy we wszystkich) ale u mnie na 100 % był ten włącznik tuż nad radiem. nawet wiązka jest poprowadzona razem z wiązką od awaryjnych, dmuchawy tylnej szyby i wystają z niej krótkie kabelki do włącznika blokowania szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja już nie wiem jak Wam dziękować za komenty, naprawde fajnie sie to czyta

 


Dako

przy rozbiórce robiłem sporo zdjęć (ponad 1000 na pewno) oczywiście niektórych rzeczy nie sfotografowałem myśląc że to na 100 % bede pamiętał, niestety tak nie jest jeśli chodzi o śrubki itd :) jeszcze radze sobie za pomocą wykazów/rysunków jakie są na stronach www.

 

 

BYNIO LYPY NIE ZROBI :) 

Też się czaję na cabrio cały czas, ale nie wiem czy podołam dorównac temu co tu sie dzieje :D

BONO przy tym aucie nie może być LYPY hehe ;) kupuj cabrio i sie nie zastanawiaj ;)

 

 

jackolus

postaram się wrzucać wiecej zdjęć, ale jak jest ich za dużo i dotyczą tego samego to poźniej już nudza :-P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...