Skocz do zawartości

[E30] 325iC '86 - classic


BYNIU

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

A mi sie nie podoba stary zbiorniczek od wspomagania.!!

Hahahah wiedziałem ze sie Bynio potknie.!;D

 

mało tego, jeszcze mam stary zbiorniczek płynu hamulcowego :P (w katalogu istnieje ale produkcja była wstrzymana rok temu i byłem zmuszony założyć stary). Natomiast zbiorniczek od wspomagania został całkowicie wycofany dlatego jest ten co jest :) MaziONE możesz być pewny że o takie szczegóły zadbałbym w pierwszej kolejności, ale trzeba przyznać że oko masz dobre ;)

 

Bez_tytu_u.jpg

 

 

jedziemy dalej

 

Ostatnio mam trochę mało czasu, ale udało się coś przy aucie porobić.

Z zewnątrz już kompletne, nie mogłem się doczekać tego efektu, do całości brakuje ostatecznie jeszcze zdjęć jak z prospektów ;)

Pozostało mi jeszcze kilka rzeczy do założenia m.in. nadkola przednie, które muszę kupić nowe bo stare są w kiepskim stanie.

Następnie skompletować nowe części układu intensywnego mycia ( zbiorniczek, pompki, wężyki, zawory, gumy , uchwyty itd itp)

Znając życie na dniach okażę się jeszcze jakich części mi brakuje ;)

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

 

 

Można powiedzieć ze auto praktycznie już zarejestrowane, na dniach pochwalę się żółtymi tablicami a po jakimś czasie może i żółtymi papierami :P

 

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało tego, jeszcze mam stary zbiorniczek płynu hamulcowego :P (w katalogu istnieje ale produkcja była wstrzymana rok temu i byłem zmuszony założyć stary). Natomiast zbiorniczek od wspomagania został całkowicie wycofany dlatego jest ten co jest :) MaziONE możesz być pewny że o takie szczegóły zadbałbym w pierwszej kolejności, ale trzeba przyznać że oko masz dobre ;)

 

Jeśli chodzi o zbiorniczek płynu wspomagania to jakieś piramidalne bzdury...

http://www.aso-bmw.pl/search/view/?numer=32416851217

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ty podałeś zbiornik od E36 i nowszych modeli, czyli jakieś piramidalne bzdury :P

Mało tego, on nawet z E90 jest. Pytanie tylko czy to jest takie istotne skoro stary nr został zastąpiony nowym, a w dodatku ten niby nowy zbiorniczek wygląda identycznie?

 

62323e76ff917.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komenty ! podbudowują mnie jeszcze bardziej ;)

Tak, auto będzie zarejestrowane, będę go użytkował sporadycznie.

wracając do zbiorniczka wyjaśnię jak jest.
tuczi77, w katalogu bmw jest tak, że jak zakończą produkcję jakieś części, to próbują ją czasami zastąpić częścią z nowszego modelu
Ja tego nie akceptuje, bo części z e30 to z e30 a nie np z e90 jak podałeś przykład zbiorniczka.
I niech nawet kosztuje 5 zł to go nie założę, bo taki nie występował w tym modelu.
Kiedyś zamówiłem uchwyt przewodu hamulcowego. Stary numer został wycofany i zastąpiony nowym.
Przykład na zdjęciu poniżej co otrzymałem, założyłem oczywiście stary typ:

WP_20150724_002.jpg

Tu jeszcze masz dwa linki o zbiorniczku:

Jeden do zbiorniczka z e30

http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/32_1827-zbiornik-olejuelementy-pojedyncze/v1826577

Drugi do zbiorniczka z wyższych modeli BMW z numerem który podałeś, i nie występuje w tym wykazie model e30.

http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/6851217-zbiornik-oleju


To nie są żadne piramidalne bzdury :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum i niestety nie mogłem śledzić tego projektu na bieżąco, ale z drugiej strony cieszę się bo co zrobiłeś jest niesamowite, a gdybym śledził wszystko od początku chyba bym zwariował czekając na kolejne foty. Dziś mogłem obejrzeć wszystko na raz i jestem po ogromnym wrażeniem, autko mega, wielki szacunek za prace i czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Przyszły kolejne rzeczy do założenia. Dach doszedł, niestety gdzieś podczas transportu został delikatnie uszkodzony i walczę z kurierem o odszkodowanie. Narazie jest założony i ustawiony ( jak ktoś będzie zainteresowany podeśle wymiary co i jak) do całości musiałem dokupić dwie uszczelki które miałem uszkodzone ( od str. pasażera i z tyłu pod szybą).

Kupiłem jeszcze na jebayu w idealnym stanie windschotta, oczywiście oryginał wraz z pokrowcem.

Auto wciąż nie skończone, co chwile czegoś brakuje ale do wiosny postaram się go skończyć w 100 %.

Zrobiłem już cabrio w sumie 270 km, bezawaryjnie oraz bez żadnych wycieków. Mam nadzieję ze tak już pozostanie.

 

Niedawno cyknąłem kilka zdjęć.

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

 

 

 

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

22_bmw_e30_325i_cabrio_zobelbraun_metall

 

image.jpg

 

image.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...