Skocz do zawartości

[E30] 325iC '86 - classic


BYNIU

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo że gentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, ale jesli to nie tajemnica to jaki budżet juz auto pochłonęło i w jakich granicach chcesz zamknąć odbudowe? Oczywiście nie wliczając Twojej pracy bo tego nie da sie wycenić. :)

Jeśli nie chcesz publicznie udzielać odpowiedzi to może chociaż szacunkowo na priv. :)

Podziwiam i jeszcze raz gratuluje determinacji i odwagi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy posiadacz klasyka na dłużej marzy o takiej odbudowie.Nie widziałem tej galerii wcześniej,teraz przejrzałem całą i robi bardzo wielkie wrażenie.Szkoda będzie tym autem jeździć,chyba że tylko w ciepły suchy dzień a na co dzień garażować w salonie i podziwiać.Co do kosztów to pewnie ładna e92 by stała na podwórku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że gentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, ale jesli to nie tajemnica to jaki budżet juz auto pochłonęło i w jakich granicach chcesz zamknąć odbudowe? Oczywiście nie wliczając Twojej pracy bo tego nie da sie wycenić. :)

Jeśli nie chcesz publicznie udzielać odpowiedzi to może chociaż szacunkowo na priv. :)

Podziwiam i jeszcze raz gratuluje determinacji i odwagi 

Pewnie gdybyś chciał liczyć taką odbudowę razem z poświęconą pracą to 100 tyś może być mało :)

Podejrzewam, że Byniu jeśli nie liczy, to już dawno stracił rachubę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pewnie gdybyś chciał liczyć taką odbudowę razem z poświęconą pracą to 100 tyś może być mało :)

Podejrzewam, że Byniu jeśli nie liczy, to już dawno stracił rachubę :P

Coś tam staram się liczyć, całości nie sumowałem ale koszty będą zbliżone które podał Mariusz. W Niemczech można by było bez problemu te pieniądze odzyskać, a w Polsce wiadomo jak jest - np. to że lakierowany to cena spada już o 50 tyś zł, a najlepiej komuś podarować taki samochód w prezencie za free.

Nie ma co ciągnąc tego tematu, każdy z nas wie jakie są koszty w ASO ( im mniejsza część tym droższa :P ) a na koniec wychodzi nam niezły rachunek za renowacje :)

 

 

Skończyłem składać układ paliwowy. Bak był w bardzo dobrym stanie, na początku chciałem delikatnie przepiaskować ranty ale stwierdziłem ze poleci cały tak samo jak rura wlewowa do baku. Osłonę przewodów i resztę gratów zabezpieczyłem dodatkowo epoksydem. Efekt całości widoczny na zdjęciach ;)

 

Silnik się składa, zdjęcia już niebawem (kolejność musi być zachowana)  :P

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowitą odbudowę robisz! Oglądając te zdjęcia przypominam sobie czasy jak Marcin odbudowywał swoją 323i, pamiętam jak z wypiekami na twarzy czekałem na kolejne zdjęcia w temacie i jak bardzo jarałem się tym autem gdy zobaczyłem ją na żywo. 

Z Twoją e30 mam podobnie, jaram się każdym zdjęciem i każdą pierdołą! Kibicuje z całego serca!

 

Czekam na moment gdy dane będzie oglądnąć tą e30 w pełnej krasie!

 

Cześć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny w bmw to jest absurd,to fakt.Ja ostatnio kupowałem te metalowe przewody paliwowe do mojej e36 i też portfel dostał wpier...Zapytałem jeszcze o cene trzech pasów trzymających zbiornik i śmialiśmy się razem z panem za ladą.Jak chciałem wąż gumowy kupić do paliwa,to sam mi gościu zasugerował że to tylko węzyk gumowy i abym sobie gdzie indziej kupił hehe O cenę opasek więc nawet nie pytałem.

Widząc jaki zakupy ty robisz w aso mogę tylko czuć ogromny podziw za determinację z jaką składasz to motoryzacyjne dzieło sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...