Skocz do zawartości

[E30] 316i --> 2,8l baj Jacek


Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

I teraz pytanie do znawców tematu-zapoznając się z rynkiem foteli RECARO oczywiście używanych chyba będzie mi ćiężko nabyć SPEEDy 2 d

Z tego co wiem to latasz czesto do DE wiec moze tam poszukaj np na ( http://kleinanzeigen.ebay.de/ ) :) A i jeszcze zalezy w jakiej kasie szukasz i jak szybko chcesz je nabyc.

 

BLANIU w Rzeszy takie rzeczy są za drogie... Cały czas obserwuję ebay! Tego typu frykasy są najtańsze w naszym pięknym kraju-nie raz już się o tym przekonałem

 

KAMIL może były tylko przeoczyłem :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLANIU w Rzeszy takie rzeczy są za drogie... Cały czas obserwuję ebay! Tego typu frykasy są najtańsze w naszym pięknym kraju-nie raz już się o tym przekonałem

Wiadomo ze u nas taniej ale czasami trafiaja sie goscie nie majacy pojecia co maja i sprzedaja za smieszna kase :) Ja swoje Speedy do 2d za 120 euro kupilem :)http://imageshack.us/a/img15/6089/5fi2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Projekt "WIŚNIA" ciąg dalszy :roll:

 

Po długich poszukiwaniach w końcu są... Znalazły się w Wiedniu i dziś do mnie przyjechały oto i one RECARO speed wersja 2d

 

fcb0572749d8.jpg

 

1d98d9ada6f1.jpg

 

c38275f874d7.jpg

 

a383e98d8621.jpg

 

A teraz czas najwyższy zając się kompletowaniem zawieszenia jak i hebli :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w koncu sa !!! Bedziesz obszywal skora czy masz jakis inny plan na nie ? Jakie hamulce chcesz wsadzic ?

 

Skóra nie wchodzi w rachubę-podoba mnie się ten materiał, który obecnie tam jest oczywiście prócz środka ale jeden fotel z pewnością będzie do nowego obszycia tak więc nie wiem-zobaczę jak z funduszami-wiadomo najlepiej alcantara hehe

 

Co do hebli-stalowy opłot i ziemmermany o większej średnicy i jakieś klocki innej firmy ale nie mogę sobie przypomnieć jakiej-chłopaki ze SWAP-GARAGE obiecali mi coś wystrugać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...