Skocz do zawartości

[E30] 316i --> 2,8l baj Jacek


Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Największego gabarytowo? to serce juz zmienione? Kibicujem!

 

Serce leży obok tylnego bagażnika ale raczej porsche nie da się z tego zrobić :mrgreen:

 

KAMILu też się cieszę, że po długich latach zobaczę Ciebie i zapewne HOSE-go (przy okazji pozdrów go ode mnie-bo bardzo Was lubię chłopaki) hehe jesteście jak bracia syjamscy-zawsze razem piwo

 

DAVIDZIE wiem trochę mam do nagonienia jeśli chodzi o małopolskie spędy-ale nadrobię to-przez ostatnie dwa lata dużo się u mnie zmieniło i przez to ten mój brak obecności!

 

Pozdro i do miłego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że tak-ale z metalikiem jest kłopot po tylu latach aby wyglądał odpowiednio-z akrylem to nie problem i szukałbym auta, które nie wymagałoby ingerencji w nowy! Poza tym i tak i tak trzeba auto rozebrać a po co kupować droższe...

 

Trochę smaków wnętrza:

 

Kierownica RAID 280 mm

 

62aa99c27468.jpg

 

Zegary z alpinowską tarczką do 270 km/h plus ikona ///M

 

2c784a3fed1d.jpg

 

Schaltgetriebe M-Technic TOPZUSTAND :lol:

 

1cde0e582ead.jpg

 

Czarny sufit za pośrednictwem HTT (jeszcze raz podziękowania :wink: )

 

248185dc62e7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyleciało całe wnętrze-podłogę oceniam na czwórkę, prawa strona jest prawie dziewicza natomiast w lewej ktoś już grzebał ale słynne kółko trzyma się dobrze, przy pedałach jest kilka małych ognisk zwłaszcza te przy gazie lecz bez problemu do ogarnięcia, ściany przednie bez korozji!

 

cc120667b879.jpg

 

321576020f0b.jpg

 

e81624d4a698.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadbany egzemplarz trafiłeś, fajnie, że na sindi pojawiły się nowe projekty e30, powodzenia w działaniu :wink:

 

Chyba należy tak myśleć :wink:

 

Czekałem czekałem, aż w końcu się trafiło... Bracia "B" przytargali na tajle, aż ze Stuttgartu E36 328i z przebiegiem 182 tys. km-mała ciekawostka-1 właściciel zamówił szperę ale marek nie starczyło już na perforację nadwozia no i kebab został niemalże zjedzony"

 

32c469917128.jpg

 

8cbcce5dbb79.jpg

 

977d741df053.jpg

 

cc7841f9006a.jpg

 

a tu już silnik wytargany i czeka aż zajmą się nim moi szanowni koledzy ze www.SWAP-GARAGE.pl

 

08ff2ad439d3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Powoli do przodu...

 

Odwiedziny w ASO czyli niezbędna pokrywa z emtrójki przy akumie:

 

048094d9fbbc.jpg

 

oraz IS lippe

 

3e3289f223ed.jpg

 

Stabil na tył od 325i (STAMMEK dzięki za prezent)

 

820d5c09a6f3.jpg

 

Komplet narzędzi-ale jeszcze czeka mnie przywrócenie blasku

 

ff777c470546.jpg

 

I teraz pytanie do znawców tematu-zapoznając się z rynkiem foteli RECARO oczywiście używanych chyba będzie mi ćiężko nabyć SPEEDy 2 d. w związku z czym myślę nad kompromisem w takiej oto postaci:

 

6add61af3693.jpg

 

czy są to RECARO KBA90239 i czy może mają nazwę modelu (np jak SPEED) i czy to są te same fotele, które można kupić za 300-400 PLN które zazwyczaj ludzie opisują jako, że od łopla Omegi, czy się mylę??? Jakby może ktoś zapodał konkretnymi przykładami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz pytanie do znawców tematu-zapoznając się z rynkiem foteli RECARO oczywiście używanych chyba będzie mi ćiężko nabyć SPEEDy 2 d

Z tego co wiem to latasz czesto do DE wiec moze tam poszukaj np na ( http://kleinanzeigen.ebay.de/ ) :) A i jeszcze zalezy w jakiej kasie szukasz i jak szybko chcesz je nabyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...