Skocz do zawartości

[e30] Bono 320iA>330i CHERRY PinUp Car


bono

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...

Nie lubię stac w miejscu, więc albo miałem sprzedac albo coś porobic, no to robię :)

 

Sposób na nudę :)

 

- Manual

- <200KM

- Jakiś przelot bo za cicho

- No i szperun bo nie umiem bez jeździc :P

 

Pewnego pięknego wiosennego dnia w grudniu , dostałem potajemny cynk że jest m54b22 z kolektorem od b30 w dobrej cenie na handel, mówię to jadę . Pojechałem , kupiłem, wygoniłem myszy i odgoniłem Hajteka od silnika, bo się teraz jeszcze po miesiącu upomina że mógł nie sprzedawac, by Sobie wsadził do e9 czy Issety.

 

Jak już kupiłem, to mówie trzeba uzbroic.

 

I temat wygląda tak w planach i częściach

 

*m54b30

*spiek

*jednomas m50

*barany

*kwas przelot

 

To na początek.

 

Wiadomo silnik ma parę lat więc trzeba go odświezyc więc kilka gratów kupic trzeba było

 

 

 

 

20160114_174121_zpsipw7g95j.jpg

 

20160116_134648_zpsmjav5vew.jpg

 

2016-01-18%2021.47.18_zps62cvjvty.jpg

 

 

CDN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Roboty jak to w każdej e30, nigdy dośc, jest kilkanaście wręcz jeszcze detali, ale i z grubszych spraw też jest co nie co do zrobienia, ale ja mam czassss .... :wink: i tak że koła w tym roku jakiekolwiek ogarnąłem to cud :P Bo między bogiem a prawdą to  m20b20 w automacie niestety powoduje u mnie odruch wymiotny, szczęście takie że jest to m20 na aparacie jeszcze i podcisnieniach, to dźwięk odcinki chociaż daje trochę FUNu.

 

Jak nie sprzedam - będę robił, mam w rekach kolejne m20b25 które jest chętne wskoczyć pod maskę tego auta, pomimo że miał juz byc plastik ,potem Vidlasty czy na odwrót ... ;)

 

 

HTT czyli czeka mnie infamia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...