Skocz do zawartości

[e30] Bono 320iA>330i CHERRY PinUp Car


bono

Rekomendowane odpowiedzi

Jak święto to świętowałem :)
 

 
 
Klin tylny wrzucony
 
IMG_5952_zpshrrwuttq.jpg
 
IMG_5955_zpsczqoihkn.jpg
 
Półka doczyszczona i zamontowana 
 
IMG_5968_zpsfvk5rjo8.jpg
 
IMG_5976_zpsfqso3ujy.jpg
 
Parę detali też wrzuciłem bo się przeciez nie bede pierdzielił i czekał na koniec lecę wszystko naraz :P
 
 
 
IMG_5961_zpsscgbexau.jpg
 
IMG_5964_zpsp1qpbqku.jpg
 
Po roku od lakierowania po raz pierwszy umyłem auto celem inspekcji lakieru czy wyszukania jakiegoś FAILa na lakierze, niestety po roku stania (w garażu, pod śniegiem, w deszczu, na słońcu - taki jej los był że stała wielokrotnie bez dachu bo coś tam robiłem w garażu więc mokła itd ) LAKIER WYGLĄDA IDENTYCZNIE JAK PO ODBIORZE z czego jestem bardzo zadowolony.
 
Zboczeniec jestem wiec oczywiście jakąś drobną korektę zrobię na dniach jeszcze pewnie, ale naprawdę drobniutką , pod powłokę zabezpieczającą ;)
 
IMG_5973_zpsla8pmwzt.jpg
 
IMG_5978_zpsw0zrqow3.jpg
 
poza tym prawie już kompletna , w jednym kawałku, jutro wjeżdża wnętrze, i czekam tylko na mocowania zderzaka tylnego   :)
 
IMG_5984_zpstsb35bws.jpg
 
IMG_5980_zpspyok8hsh.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do salonowej troszkę będzie brakować :)

 

Koła są, w sumie już złożone dziś, oponki wpadły jedną już przymierzyłem, więc jakieś tam foto może zdąże cycknąc przed festem, 

a ogólnie to właśnie z ziomkami skończyliśmy wydech lepić, w końcu cicho i dwururka, oczywka OEM co prawda nie do końca bo środkowy z 323i a końcowy 320i ale już z nowszej wersji, za to mruczy przyjemnie, a na odcince pluje żywym ogniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...