Skocz do zawartości

[E39] nikits - 530D+ BlackBitch


nikits

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące później...

Na nowy sezon trzeba było nowe fanty i na przód wjechał jednak Mpak o którym wielu mówiło. Teraz, po założeniu wiem, że mogłem Wam zaufać i wierzyć na słowo :D Nie ma oczywiście rejestracji dlatego jest taka euforia ale już władza zadba o to żeby tą euforie we mnie zgasić. Pytanie tylko kiedy? Póki co śmigam jak kameleon i mam oczy dookoła głowy.

 

Dodatkowo z tyłu gwint został delikatnie opuszczony i ustawiony negatyw maksymalny mozliwy na ori zawiasie. Ponadto detale w stylu końcówki wydechu czy pasków eM na nerze i czarnego matowego napisu 530d i M Performance na klamkach (prawie niewidoczne - i o to chodziło - pełna dyskrecja). E39 zostało też wypolerowane 3M-ką (3 gradacje) i lakier stał się zdecydowanie świeższy!

 

Została mi jeszcze renowacja wnętrza i malowanie "popsutych" elementów budy.

 

Póki co poniżej efekty przygotowań do sezonu:

88003740311245831010.jpg

21609937256411689590.jpg

64182519937836266367.jpg

60419686463827336626.jpg

84339852216403522572.jpg

22001340575292707073.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie siadły tu moje byłe ACT przy glebie :)

Tylko nie wiem za bardzo skąd wyszły ci te ich szerokości i jak to mierzyłeś bo mi przy ich rozbieraniu wychodziło że jest mniej niż ty napisałeś... Zmieniałeś ranty czy może nie doczytałeś dokładnie jak się mierzy szerokość felgi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem za bardzo skąd wyszły ci te ich szerokości i jak to mierzyłeś bo mi przy ich rozbieraniu wychodziło że jest mniej niż ty napisałeś... Zmieniałeś ranty czy może nie doczytałeś dokładnie jak się mierzy szerokość felgi??

Może mierzyłeś zimą ? I amelinium się skurczyło ? bo teraz wiesz jest ciepło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak się mierzy szerokość felgi :) Mierzyłem przyrządem do mierzenia w wulkanizacji u znajomego. Fakt nie mierzy on wewnętrznej szerokości od krawędzi kołnierza felgi tylko po zewnątrz stąd może ta rozbieżność ale skoro tyle warsztatów korzystya z tego narzędzia to uznałem te pomiary za realne. Zresztą nie będę się tu kłócił o milimetry. Tak czy inaczej na urządzeniu jak poniżej dla tylnych felg brakło skali (10") - przednie wychodziły 9,5.

 

cyrkiel-do-pomiaru-szero_1035.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...