Skocz do zawartości

[E36] Warmiński sedan by the_virus


the_virus

Rekomendowane odpowiedzi

Jacek, nie chce siać zamentu, ale albo ktoś ma customy.. albo swojego czasu widziałem takie darki :D ale niech założyciel tematu sie wypowie :)

 

Jak nie przepadam za sedanami w e36 to ten jest bardzo sympatyczny :) pogratulować roboty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ohohooo i znalazla sie moja była piękność :D

Niech w końcu zrobi coś Sławek i przytuli ja do ziemi... Tak nie moze być ;)

BTW: powoli, plany są, mam nadzieje ze dojdzie do realizacji, wiec cierpliwości , albo grubo albo wcale ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Poniżej kilka fotek z XX Moto-Pikniku w Olsztynie. Wszystko pięknie fajnie...by było, gdyby nie 4x deszcz w drodze z Warszawy -.-

 

2WYIdODl.jpg

 

XaAj1jJl.jpg

 

Jws5HVcl.jpg

 

DqLitLbl.jpg

 

XH8UF6kl.jpg

 

lglVrOdl.jpg

 

PfZUVA0l.jpg

 

Aktualnie czekam na sprężyny od Stammka, a w drodze powrotnej po raz kolejny rozsypały się (podejrzewam) sprężynki od ręcznego, nie wiem czy tym razem nie jest to spowodowane za długimi szpilkami do kół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podsumowując mój pierwszy Germanfest był jak najbardziej udany! Mimo że o kulach, że nie mogłem tańczyć i bawić się jak cała reszta ;) ale to nic piwo . Zobaczyć tylu pasjonatów i tyle dopracowanych projektów w jednym miejscu = mistrzostwo!!

 

rDr9dosl.jpg

 

fAbXkCVl.jpg

 

V8mdA8El.jpg

 

DTGpXg1l.jpg

 

RtqzS3nl.jpg

 

Z Mikael'em :)

wrHTRXel.jpg

 

oraz wykres z hamowni (seria+wkład K&N)

IqBxqXhl.jpg

 

Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia w Osiecku! piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykresem sam byłem miło zaskoczony, zwłaszcza, że kupiłem silnik bez jakiegokolwiek sprawdzania, tyle co odpalony i przejażdżka po lesie 2km.

 

Teraz następna rzecz na którą się nakręciłem i to "must be" na liście to wydech, chociaż końcowy. Jak się nasłuchałem jak brzmi to np. u Bartasa to stwierdziłem, że seria kicha. Teraz tylko decyzja GDZIE i czy w ogóle się bawić w zamawianie u kogoś customowego, czy szukać dedykowanego do 2.8 a wiadomo, że chętnych dużo a na rynku tego mało.. może ktoś ma jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...

Odkopuję temat z czeluści!

Na germanfeście niestety nie byłem - powód? parę poprzednich zdjęć wyjaśnia wszystko. Biorę to na klatę, przyznałem się, ale sprawa załatwiona w 100%, bez drogi na skróty. Jednym słowem podłoga jak nowa ;)

Rozpocząłem sezon zlotem w Giżycku, wrzucam parę fot z przygotowań ;)

 

Co się zmieniło? Renowacja rantów w Authentic Cars, nowe opony na tył, wydech końcowy 2x76mm, mała korekta lakieru, w drodze nowe emblematy i listwa na przód. Dostałem też listwy wewnętrzne, ale nie jestem co do nich przekonany, bo nie są to typowe listwy z duzymi logami M3 na środku zarówno z przodu jak i z tyłu..przednie mają logo M3 na końcach (o wiele mniejsze) , a z tyłu jedynie ozdobne listewki z paskami. Sprzedający twierdzi, że listwy wyjęte z ori M3 itp..

2PO4mXVl.jpg

q6ROKFel.jpg

7JTDv5Kl.jpg

fatjMYbl.jpg

0YM972Rl.jpg

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...