Skocz do zawartości

[E36] bmwe36pawel-->>e36 coupe 328i


bmw_e36.pawel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Przedstawiam auto po raz drugi , za pierwszym razem galeria nie przeszła :-( no trudno , sam wiem że było wszystko na samym starcie projektu.

Na dzień dzisiejszy bardzo dużo zostało ogarnięte i przede wszystkim i co jest dla mnie ważne wszystko robiłem sam od blacharki po lakier , mechanikę , pasowanie , wymianę wnętrza , jakieś tam obniżenia i inne wymiany.

Służy mi jako drugie auto więc robię je bez kompromisów ale też bez jakiejś przesady , ma swój lekko odmienny styl ale wszystko jest robione na ori elementach bmw lub tunerów tej marki :-P

o aucie :-P

Jest to BMW e36 w wersji nadwozia coupe z fajnym motorem M52B28 , co ważne nie jest to żaden swap tylko ori 328i :twisted: ma coś tam na wypasie jak :

-skóry

-climatronic

-tempomat

-grzane fotele

-jakiś komputer , podłokietniki i inne już mniej ważne :-P

po zakupie auto stało 1rok regularnie przepalane a ogólnie posiadam ją 2lata i przez ten czas zrobiłem nim jedyne 2tyś kilometrów :cry: ciągle w pracy jestem.

Na samym początku profilaktycznie obniżyłem ją sprężynami 60/40 , dostała układ wydechowy firmy proex i tak stała przez całą zimę a ja w tym czasie kompletowałem zewnętrzny M-pakiet , lampy bosch na soczewce i gdy nadeszła wiosna pomału rozbierałem auto i przygotowywałem je do lakieru , dodam że jestem profesjonalnym lakiernikiem i pracuje w komorze lakierniczej a nie w jakiejś szopie na wsi.Początkowo auto przygotowywałem w domu do zapodkładowania a potem przetransportowałem je do firmy w której pracuję aby było wszystko pod ręką i zrobione na tip-top.

Zdecydowałem się na kolor DAKAR GELB 2 dlatego że zawsze podobał się mi :mrgreen: i nie mogłem mu się oprzeć a widząc e36 w tym kolorze nie mogłem oderwać od niego wzroku :-P .

Auto zostało polakierowane w komorze lakierniczej zgodnie ze wszelkimi technologiami firmy STANDOX , otrzymało fakturę lakieru zbliżoną oryginałowi a nie wylane na jajko!

:twisted: Dodatkowo zamontowałem 3 częściowy spoiler ac schnitzer na tylną klapę i błotniki ,aha stare sparciałe i uszkodzone uszczelki zostały wymienione na nowe z aso jak i nowe szerokie listwy boczne i przedniego zderzaka też są nowe z aso.We wnętrzu zmieniłem góre dechy na czarną , czarny dywan (stary kremowy był w strasznym stanie) , tylna pólka z roletą czarna i obkleiłem podsufitkę czarną alkantarą razem ze słupkami , wleciała kiera serducho , klamki chromowane ori rzecz jasna.Ogólnie to z wnętrzem jest dużo zabawy bo chyba będzie lepiej jak będzie całe czarne ale to się okaże co publika podpowie :-P

Co ważne to zakup felg BBS rs2 w rozmiarze 18cali i dość szerokich bo przód 8,5 et22 i na bank będzie dystans 5mm a tył 10cali et25 i tu mi wystarczy tyle co to koło wystaje poza obrys auta.Chcę bardzo ładnie wszystko zgrać ze sobą aby spas był mega wyjątkowy ale też chcę zachować oryginalny wygląd błotników więc na pewno będą negatywy ale bez przesady , wszystko ze smakiem.W tej chwili felgi rozkręciłem i będę je odnawiał i chcę je polakierować w czarny półmat bo kolorem karoserii bardzo ładnie będzie wyglądać.

Teraz rzecz ważna opony , jestem jeszcze przed zakupem ich i zdecydowałem się na takie rozmiary na przód 205/35 a tył 225/30 aby było ponaciągane fest i w budę się zmieściło i oczywiście wpadnie gwint aby wszystko fajnie ustawić.

w skrócie zrobiłem :

-nowy lakier

-M-pakiet zewnętrzny

-elementy wnętrza

-układ wydechowy

plany na wiosnę to ;

-gwint

-opony

-dolot M50

-wnętrze jakieś sporty

-może lampy z białym kierunkiem ale pomarańczy szkoda ściągać bo w realu są boskie :mrgreen:

-most ze szperą najlepiej 3.15 bo jest nieco krótszy :-P

-pdc tył

pewnie coś jeszcze wymyślę jak el.szyby tył i inne rarytasy ale najważniejsze i co idzie na pierwszy ogień to zakup opon , gwintu i wahaczy regulowanych na tył.

Oto zdjęcia z przemiany a i nadal auto nie przerejstrowane więc dlatego stare blachy.

 

jglg.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

2969.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

7tq5.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

7hnm.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

bgj7.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

iq3s.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

1qfm.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

eo8j.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

gamd.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

nmh6.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

rpdt.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

tyeo.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

87b3.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

lzzq.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

43dk.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

5v3x.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

kz6n.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

9kkh.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

9dwc.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

wvdw.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

nlnj.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

jvqh.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

njzi.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

21m3.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

qk1y.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

oppz.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

gjci.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

i825.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

2uz5.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

30st.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

afn3.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

ez0d.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

mile widziane wypowiedzi co zrobić z wnętrzem , jaki kolor tapicerki i kolor felg bo chce czerń ale oryginał też mi się podoba (srebro + polerowany rant)

aha i z góry dziękuje za akceptację :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

kozacka robota

kolor koła wal w czarno :)

 

BMW_1M_Coupe_Dakar_Yellow_01_450.jpg

 

 

mpn_1739copy-1.jpg

 

taki ryj (dach też się ładnie prezentuje)

 

scaled.php?server=23&filename=dsc0014tf.jpg&res=medium

 

 

wnętrze out całe, do zileni do czerni pasują beże czy bananowe brazowe odcienie ale nie do jaja

 

widze tu prostą czerń wszędzie bez udziwnien

 

images?q=tbn:ANd9GcSdbVeJQjcStT2Jfu3XVS_QyYvmfcxOaTDeRxtMLVZKJ6lM8OV9

 

dsc09009h.jpg

 

albo gotowca jak trafisz

 

seat3.jpg

 

3tlg planujesz?

prosze (spoilerrrr :twisted: )

 

Tails010.jpg

 

choć ja bym tu widział bardziej hardą rekę w stylu :twisted:

 

fcfh.jpg

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Wally ale ten przod na czarno mega slabo wyglada...Bym powiedzial tandetnie

kto co lubi , do hardkorowo-torowego auta to pasuję ale ja zostaje przy ori. , może tylko krzyże na drogowe wlecą ale i to nie jest dla mnie konieczność :roll:

bardzo mi się podoba połączenie deski czarnej z beżem, prawie jak indyvidual :twisted:

na pewno w tej konfiguracji jest inaczej , może i ładnie ale nie do żółtego :/ tu musi być czerń aby był kontrast :-D

 

dziękuje za dobre słowa piwo napewno mi pomogą iść w dobrą stronę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie przesadzic z tymi nitkami, a tylko dac tam, dzie beda pieknie podkreślać kontur fotelow i detale- to bylo by ok! Naprzyklad, jak czerwone na boczkach u wally. Jasne, ze jezeli dac imi wszystko to bedzie du**...

Wiazaloby sie to wnetrze z kolorem auta, i tez dalo by piekny kontrast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odważny krok ze zmianą koloru, a sam wybór świetny, przepięknie wygląda kebab w coupe, m-paku i tym kolorze.

Felgi też za***iste do klimatu auta.

Wnętrze nie ma co się powtarzać, musi być czarne, bez żadnych tam przeszyć czy innych cudów.

 

P.S. Broder się wk***i :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

kolor wnętrza jest ładny ale do ciemnego auta ale myślałem że jak dam czarną dechę , sufit , dywan , tylną półkę to jakoś to się zgra ale i tak jest lipa :/ trudno mam całą zimę na uzbieranie czarnego wnętrza :mrgreen:

chodzi mi po głowie zmiana lamp pomarańczy na biały kierunek ale nie wiem bo pomarańcz na przodzie podoba mi się :-P

felgi poszły do piaskowania i ciągle czekam i czekam :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dłuższego czasu myślę o oponach na te bbs i jedyna marka która mnie zaciekawiła to nankang ns20 , opinie o nich są jakie są a cena za nowe mnie zadowala ale nie mam pojęcia jak ona się naciągnie i czy opona będzie miała ładny naciąg czy jakaś kicha

może jakieś propozycje z waszej strony :) tylko wolałbym nowe gumy bo do takich naciągów nie wiadome co z używek się trafi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...