Skocz do zawartości

[E36] Coupe 2.0


Karol-E36

Rekomendowane odpowiedzi

Lecimy z mechaniką:

Olej Platinium 15w-40 (nie ma co lać półsyntetyka do silnika który ma 6 bar na jednym garnku.

Filtr oleju Mann

Uszczelka podstawy filtra oleju

Oring bagnetu

Pompa wody ruville

Chłodnica od wersji z klimą

Filtr kabinowy węglowy

Wieszaki wydechu

 

Mam nadzieje że przed śniegiem zakonserwuje jeszcze wszystko :wink:

pq7g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem z jakim poziomem oleju jezdzicie :) Mi jak wejdzie 6,5 l przy wymianie to maks i nie ma bata wiecej nie wejdzie ( mam na mysli własciwy poziom ) a nie do konca skali :roll: .

 

Nie wiem co masz na mysli oring bagnetu, ale warto zmienic ten pod numerem 7 : https://www.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesci/11_0526/FC04494/0/0/0/0/0/dopyw-oleju-filtr-oleju-110526

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem pare pierdół:

Nowa chłodnica od wersji z klimą

Kratka climatronic

No i do skóry:

MEGUIARS GOLD CLASS RICH LEATHER CLEANER

LEDERZENTRUM Elephant Leder Preserver wosk

 

Dobrze by było jakbym wyrwał jeszcze w tym roku półke z miejscem na zagłówki i roletą oraz ładny tunel z popielniczkami albo bez... :wink:

Jak ktoś ma dobry alternator na sprzedaż to niech da znać ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zmierzasz do celu, najważniejsze, że w dobrym kierunku idziesz ze swoimi zmianami. Wyszedłeś naprawdę z dużej ciemności pielgrzymie, jednak wiele jeszcze przed Tobą. Kolor robi świetną robotę, a to już połowa sukcesu. Musisz ją posadzić i zmienić tylne lampy - na allegro je, pare groszy wpadnie. Trzymam kciuki za ten projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tawot fakt - też smaruje :) ale ważne że będzie nowy olej i nie ma co tematu nakręcać ;) przy 6 barach marka tudziesz jego parametry większego znaczenia nie mają... tym bardziej że zapewne dalej przy wspomnianych 6 barach na 6,5 l się do następnej wymiany nie skończy... i tym bardziej w tej sytuacji nic rzadszego w grę nie wchodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Doszła również klatka climatronic ale nie mam narazie foto bo szukam jeszcze paru plasticzków:

Tunel środkowy ten od ręcznego razem z popielniczkami

Obudowa kierownicy

Maskownica prawego przedniego głośnika

Plastik nad kolanami pod kierownicą

:wink:

 

Jeśli mogę Ci coś poradzić to dozbieraj i kup od razu ori podłokietnik, naprawde przydatna rzecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...