Skocz do zawartości

[E30] ///ESIU -->> WĄSKA LAMPA


///ESIU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

juz w tej chwili mi sie straszniue podoba, a na rs'ach to chyba nie bede mgl sie przestac na nia patrzec :shock: Ehhh ta pupeczka wąskiej - wneka na kolo i wydech...piękne :)

 

Esiu, podeslij mi wieksze foty, to cos fajnego zrobie, probowalem z malego zdiecia, ale nie wyszło :D lesiek-13@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esiu - wydech to jest mistrzostwo świata w Twoim wykonaniu, tak jak piszesz - w wąskiej wydech na wierzchu albo sie kocha albo nienawidzi :mrgreen: ja kocham ten widok, jeszcze u Ciebie nierdzewka musi powalać na żywo :shock:8) i widze set jak u mnie - środkowy z 323 i tyl kwasiak - bedzie w Tarnowie kilka takich kombinacji - ladna symfonia bedzie grala:D

dzialaj dzialaj - bedzie ideal jak skończysz - powodzenia!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... wydech , tak i tylko i wyłącznie na wierzchu i z nierdzewy, musi być widoczny i to z kilometra.... to jest jedna z tych części w wąskiej lampie która trzeba pokazać !! tym co się nie podoba niech zamilkną bo ino sobie siare robią :mrgreen:

 

rs.. pożyjemy zobaczymy, nie wiem czy nie będzie przegięcia, nie jestem zwolennikiem klepanych błotników, z założenia nie popieram myślenia "im szerzej tym ładniej "

 

także czekam na dalszy rozwój prac... ocenimy na koniec :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...