Skocz do zawartości

[E30] ///ESIU -->> WĄSKA LAMPA


///ESIU

Rekomendowane odpowiedzi

lukasBMW, ten kolorek jest swietny, być może i na taki sie skusze, choć przyznam że do chromlinu jakos mi nie do końco pasuje

pakiety M-technika przewidujesz?

absolutnie nie, na pewno nie będzie MT1 , do cabrio zupenie nie pasuje a i felgi w nim jakos giną,

na pewno nie bedzie m pakietu

bedzie co podziwiac w Tarnowie :!:

do tarnowa nie zdąze załozyć RSków niestety, prawdopodobnie w tarnowie będzie wygladać tak jak teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

cholernie twardy jest, nie nadaje sie do normalnej jazdy na codzień, ale ciesze się o to mi chodziło

 

a kto zmusza do jazdy na max twardo ustawionym ?:P Swoja droga powiedz cos jak Ci sie jezdzi na Ksporcie bo aj jestem zadowolony na max twardo fektycznie jest prawie zero ugiecia a na max miekko prawie jak seria na niskim profilu :)

 

 

Wydech masakra ! Koncowki sa przepiekne, wklej lepiej jakiegos linka jak chodzi na nowym wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto zmusza do jazdy na max twardo ustawionym ?:P Swoja droga powiedz cos jak Ci sie jezdzi na Ksporcie bo aj jestem zadowolony na max twardo fektycznie jest prawie zero ugiecia a na max miekko prawie jak seria na niskim profilu :)

 

u mnie przód jest ustawiony na najmiększej pozycji a jest twardy cholernie, jadąc autkiem powolutku 50tką powiedzmy fura podskakuje jak piłeczka pingpongowa.

tył za to mam ustawiony w najtwardszej pozycji a nie jest tak twardy jak miękki przód.

może w e36 jest lepiej ale tu jest naprawde hardcor

z laską jak pojeździłem pół godziny to chciała do domu bo na pawia ją zbierało i powiedziała że nigdy więcej nie wsiądzie do tej e30 :lol::lol::lol:

ona to się ze mną ma :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z laską jak pojeździłem pół godziny to chciała do domu bo na pawia ją zbierało i powiedziała że nigdy więcej nie wsiądzie do tej e30 :lol: :lol: :lol:

HEhhee bo ty Esiu nie myślisz. Po co jeździsz z kobietą cabrio??? Cabrio jest po to by jezdziły inne kobiety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w e30 przedni amor w ksporcie tez jest wykrecany dodatkowo? To jestem w szoku ze taki hardcore jest na przodzie

 

W e36 na ksporcie przez fakt ze amor jest wykrecany mozna ja chyba posadzic kompletnie na ziemi z przodu i jeszcze podkop pod autem zrobic trzeba :P

 

A fakt faktem czlowiek z TGAUTO to baran jakich malo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a orginalny kolor nie pasuje ??

chyba najbardziej nielubiany kolor bmw to diamantshwartz metalic :mrgreen:

musi być coś innego

 

Kazdy ma swoje gusta :D Ja uwazam DIAMANTSCHWARZ METALLIC za jeden z najładniejszych kolorów z palety BMW :) i bym go nie zmieniał , zostawił orginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esiu skladaj wszystko musze zobaczyc w tym sezonie to auto na zywo

 

wszystko się bardzo przeciąga bo ludzie od których brałem zabawki są bardzo nie kompetentni

tak że mysle że przełom lipca a sierpnia bedą grubsze rzeczy zrobione a pozostanie tylko kosmetyka.

cierpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde juz sie nie moge doczekac efektu koncowego bedzie piekny projekt

 

Ps. to pocieszyłes mnie esiu bardzo :-( a ja tydzien temu u tego goscia zamówilem własnie gwint k-sporta kur$@ :!: sory za małe OT ale jak to z nim było? ze trwało to 3 mies. Ja jak cos zadzwonie zkurwie go porzadnie moze dojdzie do ładu... 3 mies. to jest naprawde przegiecie, ja bym chyba tam do niego osobiscie pojechał, narazie pisał mi w mailu ze zamówienie juz złożone zobaczymy za kilka dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--=CZARNY=--, sprawa wygladała tak:

 

obiecywali że w 2 tyg. będzie u mnie gwint bo paczka będzie szła drogą lotniczą, troszke drożej ale dużo dużo szybciej.

zażekali sie że nie dłużej, po jakiś półtora miesiąca wkoncu przyszedł gwint okazało się że żle zamówili i przyszło do e36, no to musieli od nowa zamawiać. (kolejne 1,5 miesiąca a nie 2 tyg.)

w koncu po 3 miesiącach miałem gwint w domu a zażekali się że 2 tyg. max!!!!!!!

oczywiście telefonów nie odbierali itd. olewka po całosci.

na koniec zeszli troche z ceny ale to naj mniej ważne bo przez ten gwint cały projekt stanoł w miejscu

 

TG AUTO to oszusty i nikomu nie polecam tej smiesznej firmy !!!!!

 

koniec OT jak coś to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do e30 trzeba dorosnąć i widzę że u Ciebie nadszedł ten czas... pięknie że robisz go w cultstyle. wybrałeś najlepsza opcje. full chrom line rs'y i do tego jakiś oldscholl'owy kolor np czerwony.tylko maluj cały nie zostawiaj komory w zupełnie innym kolorze. Już nie mogę się doczekać efektu końcowego :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

waska na glebie i 9`tkach i pozamiatane :) ja w weekend sie bawilem ze swoja, mam nadzieje ze sie z nia wyrobie na jesienny tarnow! :) mam faze na e30!

 

i cos w tym jest do e30 trzeba dorosnac ... kiedys waską tez uwazalem za brzydactwo ale teraz t obym jej na zadna szeroka nie zamienil - totalny cult !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waska na glebie i 9`tkach i pozamiatane :) ja w weekend sie bawilem ze swoja, mam nadzieje ze sie z nia wyrobie na jesienny tarnow! :) mam faze na e30!

 

i cos w tym jest do e30 trzeba dorosnac ... kiedys waską tez uwazalem za brzydactwo ale teraz t obym jej na zadna szeroka nie zamienil - totalny cult !

 

ESIU wybacz, że zrobie kleine OFFa :-P

 

MIREK jakie te koła :?: Bo do wąskiej w chromach mało jakie koło pasuje :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...