Skocz do zawartości

[E30] ///ESIU -->> WĄSKA LAMPA


///ESIU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

udało się kupić wymarzone e30 ze wzgledu na bardzo ładny stan padło na cabrio

z jednej strony to dobrze bo latem jest cudownie,

z drugiej strony źle bo marzenia o v8 legły w gruzach

autko zakupiłem od dobrego ziomala, a własciwie to ją wyrwałem siłą od niego hehe

no ale jest i jestem bardzo szczesliwy

jazda jest nie do opisania banan od ucha do ucha

 

rocznik 90r

motor m20b20

4xel.szyby

sportsitze, papa

grzane pupcie

wspoma

4xtarcze ham.

windschot

 

sorki ze brudna ale nie mogłem sie powstrzymac od wklejenia fotek.

plany jak zwykle są, zaczynam od doprowadzenia jej do stanu perfekcyjnego w między czasie felga, gleba i jakies szczegóły typu startec itp.

na bierząco bede wklejał foteczki z postępami prac

 

2q0n9c7.jpg

 

33z6z48.jpg

 

2i8d62w.jpg

 

19bchy.jpg

 

a59vyg.jpg

 

2euh72g.jpg

 

3022kw5.jpg

 

k2nzfa.jpg

 

1535lie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość Anonymous

Nie sa w 800x600 , tylko na innych forach skrypt robi automatycznie resajz (a unas nie) i ci sie tak wydaje :)

 

Co do auta to gratuluje bo wiem ze chorowales, powera wielkiego nie ma co robic tej budzie bo za slaba ale sztuka jest zacna. Szkoda tylko ze ma chromy zamalowane. Jesli chodzi o starteca to uwazam ze do czarnego auta ta lampa nie bedzie pasowac (seryjne waskie sa takie ladne..:)

 

Najwazniejsze ze r6 bo to musi miec kazde bmw:)

 

E36 udalo ci sie sprzedac :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach wygląda jak igła :| Wiele roboty chyba z tym doprowadzaniem do ideału to chyba nie bedziesz miał :) Teraz z dumą mozesz usunąc Swoj podpis ;)

ładna jest trzeba przyznać, są pewne szczegóły do poprawek ale to bedzie sama przyjemnosć, wiadomo to stare auta i zawsze jest w nich cos do zrobienia

Nie sa w 800x600 , tylko na innych forach skrypt robi automatycznie resajz (a unas nie) i ci sie tak wydaje :)

kurcze to ja nie wiem. w imageschaku zaznaczyłem 800x600 tak jak zawsze to robiłem :shock:

powera wielkiego nie ma co robic tej budzie bo za slaba ale sztuka jest zacna.

zgadza się połera nie bedzie bo moim zdaniem mija sie to z celem to tak jak do m3 zakładać 11j i -90 glebe.

ale planuje jakis słapik zobaczymy byc może m52, m54 ale to sa plastiki , najchętniej wrzucił bym m30 w pełnej polerce, kultowe auto to i silnik powinien taki sie znalesć, ale z tym mam jeszcze czas

Jesli chodzi o starteca to uwazam ze do czarnego auta ta lampa nie bedzie pasowac (seryjne waskie sa takie ladne..:)

no zobaczymy. narazie planuje zakupić, jak bedzie brzydko to się odsprzeda i z tym nie bedzie problemu

E36 udalo ci sie sprzedac :) ?

SI

 

 

aha co do chromline

 

tuutaj nie są pomalowane to orginalny schadow. sam jestem zdziwiony bo mi się wydawało że w wąskeij był chrom

musze własnie dojśc do tego dla czego tak jest czy to ori czy ktoś zmieniał bo mam zagadke tak samo jak z tym ze listwy drzwiowe są poliftowe a chyba jeszcze tutaj powinny być stare.

może jakiś znawca to wyjasni :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze własnie dojśc do tego dla czego tak jest czy to ori czy ktoś zmieniał bo mam zagadke tak samo jak z tym ze listwy drzwiowe są poliftowe a chyba jeszcze tutaj powinny być stare.

może jakiś znawca to wyjasni

 

bo w niej siedzi tyl z sedana :D

 

 

a serio to na zdjeciach wyglada ladnie...

co do motorowni to zastanow sie czy chcesz isc na pol srodki czy w PELNI realizowac swoje marzenia... pomysl tylko o dzwieku V8 przy otwartym dachu i pieknym slonecznym plenerze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...