Skocz do zawartości

[E36] KORR - 318i Cabrio > M3 US-Spec


korrespondent

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie takie okazje?? ta felga jest mega.druga po RS jaką bym chciał w moim cabrio.

 

W Bialorusi takie okazje bywaja! Ludzi po prostu nie wiedza, co oni maja! Byly u mnie juz 3-4 komplekta futur za 600-800zl, bbs rf za 1000 i tak dalej. Co do RS, to w moim cabrio widze tylko OZ 3Tlg felgi. No moze tez jaka okazja bedzie z RS-em za 600zl :))

 

wow!super koło :shock: !i dobre et, jakie parametry planujesz?

 

pozdrawiam

 

Dzieki! Po prostu zmienie rotory swoich futur na te Hartge. Bedzie przod 9.5 (3+0.5+6) tyl 11 (3.5+0.5+7) opony T1R 205/40 i 245/35.

 

Niezła cena :shock:

 

Jakie będą szerokości?

 

Hartge na dobrych szerokościach w e36 rozwala wszytskie inne futury, acsy itp

 

Cena to nawet mniejsza byla! 250$ Nie wiem ile to dokladnie w zl.

Nie wiem jesze, ci zakladac rotory w srodku rantu i bebna. Ranty beda z futur- przod 3, tyl 3.5 cala. wiec szerokosc ok 9-9.5 przod i 10.5-11 tyl.

Cabrio Kamila bylo pierwsze, co przyszlo na rozum, gdy kupilem te hartge! Tylko, ze teraz nie bedzie daszkow i marakeszew.

 

5685754s-960.jpg

 

mariuszd2000, dawidm107,

 

dziekuje!

 

Moim zdaniem felga rowna z RS'em… Albo i nawet lepsza do e36…

 

Tez tak uwazam!

 

w jakiej stodole je wykopałeś ?? :P hartge OK, ale Rennsportowi to może buty czyścić :P

 

:-D Moje przyjacieli zartuja, ze jakis niemec zapomnial ich w Minsku w 1943-m :mrgreen:

Rennsporty juz byly u Ivana Susanina. Nie wiele kebabow tu mamy, wiec nie chcial bym powtarzac sie. No i nie jestem fanem acs-ow. Naprawde, jest to kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...