Skocz do zawartości

[E60] German project in a series


brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 313
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

w M50/52/54 przy 200tyś km to się myślało czy by nie wymienić świec w końcu, albo odmę bo się poci, a silniki Nxx przy tych przebiegach są zazwyczaj po kapitalce, niestety ale stosunkowo niskie spalanie przy nie małych mocach z takiej pojemności musi mieć jakieś skutki uboczne czyt. żywotność silnika, ciekaw jestem czy nowe silniki z serii S też są tak mietkie :?::-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale od dawna juz uważam, ze dobre silniki w Bmw skończyły sie w ~98r. :/

 

Niekoniecznie...M54 ciągneli do 2004/2005

 

trzeba bylo dieselka kupić - wywalić klapki jak kudlaty i cieszyć sie bezawaryjną jazdą :)

 

Taaa bo w dizlach wtrsyki nie ulewają, turbiny się nie pocą a w E60 szczególnie kolektory nie pękają :lol:

 

Oj Dejwid Dejwid :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak: ch.j z tymi nowymi silnikami, robią tak delikatne,że kur.a się w głowie nie miesci :evil:

Śruby spustoszenia nie zrobiły, bo w maju jak wymieniałem uszczelkę pod miską olejową, w misce znalazłem dwa łębki :shock: Ni cholery nie wiedzielismy skąd się tam wzięły. Jedyna tearia wtedy wysnuta to że wpadły przez kanały olejowe jak ktoś dekiel zdejmował. Jak się później okazało wiadomo gdzie powinny byc. Kolejne dwie znaleźlismy pod rozrządem jak wyjelismy cały, leżały sobie luźniutko :lol:

Ogólnie w silniku teraz mam zrobione wszystko oprócz pierścionków :mrgreen:

 

 

Glass org czy folia? I jakiej firmy masz opony z przodu?

 

 

Szelu, wokół szyb okleiłem folią , a lustra już wyszkiełkowane i pomalowane. Co do opon to 235/35 Conti 2

 

Czemu ja se kupiłem E34 z M50B20 i o takich rzeczach nie myślę????? E60 to pod względem technicznym TOTALNA PORAŻKA-i odczułem to na własnej skórze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa bo w dizlach wtrsyki nie ulewają, turbiny się nie pocą a w E60 szczególnie kolektory nie pękają :lol:

 

Oj Dejwid Dejwid :-P

Binio jak się szuka tylko okazji z allegro i wybiera najtańsze auta z najtańszych to tak, masz rację :mrgreen:

 

Dizel i BMW to jak Natalia Siwiec z wąsami :lol:

Tak KUJON a gaz jest do zapalniczek i księża na księżyc :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUJON napisał/a:

Dizel i BMW to jak Natalia Siwiec z wąsami :lol:

 

Tak KUJON a gaz jest do zapalniczek i księża na księżyc :lol:

gazu nie mam, księdzem też nie jestem i nie zamierzam być :)

Nie oszukujmy się BMW ma słabe silniki po 2005, stylistycznie też niestety kuleje przy swoich największych rywalach, w sumie to dopiero seria 4 podoba mi sie od pierwszego wejrzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Binio jak się szuka tylko okazji z allegro i wybiera najtańsze auta z najtańszych to tak, masz rację :mrgreen:

 

Ale o kim mówisz? Chyba nie o mnie :-P moje kryteria kupna auta powyżej 15 tyś nie są Ci znane stąd strzelasz kulą w płot.

Także jaśniej proszę...

 

Wracając do sprawy dizla Dejwid:

Jeśli chcesz nam wmówić ,ze z dizlami w e90/e91, e60/e61 itd nie ma problemów, z wtryskami, kolektorami, klapkami itd (z DWULITROWYMI SZCZEGÓLNIE) to sugerowałbym sprawdzić najlpierw co pisałeś rok albo dwa wcześniej albo przesiąść sie na fotel Twojego klienta i zbadać dogłębnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Binio jak się szuka tylko okazji z allegro i wybiera najtańsze auta z najtańszych to tak, masz rację :mrgreen:

 

Ale o kim mówisz? Chyba nie o mnie :-P moje kryteria kupna auta powyżej 15 tyś nie są Ci znane stąd strzelasz kulą w płot.

Także jaśniej proszę...

 

:

a czy ja to napisałem o Tobie? skoro tak to odebrałeś to już nie mój problem.

Wracając do sprawy dizla Dejwid:

Jeśli chcesz nam wmówić ,ze z dizlami w e90/e91, e60/e61 itd nie ma problemów, z wtryskami, kolektorami, klapkami itd (z DWULITROWYMI SZCZEGÓLNIE) to sugerowałbym sprawdzić najlpierw co pisałeś rok albo dwa wcześniej albo przesiąść sie na fotel Twojego klienta i zbadać dogłębnie :lol:

ooo, toś teraz poleciał. Odnoszę się do swojego i ewentualnie mojej mamy diesla w e46 i ewentualnie do diesli moich dobrych znajomych. I dlatego twierdzę, że nie sa to przesadnie awaryjne jednostki napedowe.

A co do Twojej sugestii o dogłębnym badaniu to pozwól że przemilczę Twoje dewiacje :mrgreen:

Jak się jest DEJVID COPPERFIELD, to i rozrząd w grzechotniku się robi magiczną różdżką :lol:

 

pozdro

high-tech Ty to masz jednak swój świat, magiczny świat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się BMW ma słabe silniki po 2005, stylistycznie też niestety kuleje przy swoich największych rywalach, w sumie to dopiero seria 4 podoba mi sie od pierwszego wejrzenia :P
Dokładnie, stylistycznie przy mocnym rywalu audi wypada blado o wnętrzu już nie mówię... Szkoda że z bmw zrobił się taki shit. Panowie jaki z tego morał? Trzeba kupić japończyka. :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzytwa, sciagales listwy by je okleic?

 

 

 

Masz jakies rady odnosnie demontazu " line " w celu zmiany ?

 

 

Patryk, mi oklejał kolega, który profesjonalnie okleja auta folią, a mnie kosztowało to dobrą wódkę :mrgreen: Z tego co wiem, a wiem: listwy na drzwiach demontował a wokół ramek okien nie ruszał. Zdejmujesz tylko tę uszczelkę gumową. Słupki natomiast, demontujesz od wewnątrz demontując w tym miejscu plastik i odkręcasz kilka śrubek i włala :-) Co do lusterek nie idzie ich okleic, ponieważ próbowaliśmy i kicha. Ja dałem do lakiernika, do szkiełkowania i malowania.

 

Polecam ci zrobic glassschwarc, ponieważ w macie to ch.jowo ten "line" wygląda :twisted:

 

I jeszcze taka uwaga, jak będziesz oklejał to nie naciągaj foli! Ja mam z dużych kawałków oklejone i duużo na straty poszło, ale tak jest bardzo trwały efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje zabawy z wszelkiego rodzaju folia skonczylem na etapie plasti lak :mrgreen:

 

To nie dla mnie,mam wrazenie,ze nie da sie tego okleic tak bym mogl jezdzic i patrzec na to spokojnie,choc nie widzialem na zywo wiec nie chce pisac bredni,ale zwyczajnie nie przyjmuje tego u siebie bo sama mysl by mnie denerwowala.

 

Jutro powinienem dostac glass'a wiec zobaczymy jak to wyjdzie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie dla mnie,mam wrazenie,ze nie da sie tego okleic tak bym mogl jezdzic i patrzec na to spokojnie,choc nie widzialem na zywo wiec nie chce pisac bredni,ale zwyczajnie nie przyjmuje tego u siebie bo sama mysl by mnie denerwowala.

 

 

Też tak myślałem, ale chyba dobrze wyszło, skoro folię dopiero widac jak powiem komuś, że to folia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...