Skocz do zawartości

[E60] German project in a series


brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przedstawiam mój nowy dupowozik do pracy. Nie rewelacja pod względem wyposażenia, ale jak narazie starczy :D Może co nie co sie zmieni i ulepszy, ale bez szału jak to było np: z E30 czy E34

 

 

Vehicle information

 

Type Value

VIN WBANE31050B926158

Type code NE31

Type 523I UL (EUR)

E series E60 ()

Series 5

Type LIM

Steering LL

Doors 4

Engine N52

Displacement 2.50

Power 130

Drive HECK

Transmission MECH

Colour SILBERGRAU METALLIC (A08)

Upholstery STOFF EDWARD/ANTHRAZIT (ABAT)

Prod.date 2005-06-10

 

 

Options

 

Code Description (interface) Description (EPC)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selection of COP-relevant vehicles

S302A ALARMANLAGE Alarm system

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Deleted, model lettering

S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Fine wood trim

S441A RAUCHERPAKET Smoker package

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Cruise control

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 for DVD

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Dealer List Europe

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Omission of non-combined operation

S886A HOLLAENDISCH / BORDLITERATUR On-board literature, Dutch

S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Navigation access request,country-spec.

S8SPA COP STEUERUNG Control unit COP

S9AAA AUSSENHAUTSCHUTZ Outer skin protection

 

 

Standard equipment

 

Code Description (interface) Description (EPC)

S216A SERVOTRONIC HYDRO STEERING-SERVOTRONIC

S2RAA LM RAEDER TRAPEZSTYLING 134 BMW alloy wheel, trapezoid style 134

S548A KILOMETERTACHO Kilometre speedo

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN White direction indicator lights

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Language version German

 

 

Dodam,że auto sprowadzone z Belgii z przebiegiem i książką 219 000. Jestem pierwszym włascicielem w Polsce. Po trzech tygodniach posiadania zrobiłem:

 

- wymiana oleju Valvoline 5w-30

- wymiana świec NGK irydowe

- filtry kabinowe i powietrza i oleju Knecht

- uszczelka na wymienniku ciepła

- uszczelka miski olejowej

- płyn chłodniczy Preston

- gałka nowa orygialna, nie mogłem podrapanej od pierscionka przezyc

- poliftowa nerka

- spolerowanie kloszy lamp

- spolerowanie dwururki

 

 

dsc0009pgc.jpg

 

 

dsc0010dq.jpg

 

 

dsc0011mkt.jpg

 

 

dsc0017lsy.jpg

 

 

dsc0018uoo.jpg

 

 

dsc0019oh.jpg

 

 

dsc0016rk.jpg

 

 

dsc0021gp.jpg

 

 

dsc0022kap.jpg

 

 

dsc0023uf.jpg

 

 

dsc0024es.jpg

 

 

 

Po pewnym czasie doszło zawieszenie H&R -35 i poprawiło się znacznie z jazdą i wyglądem :-)

 

 

vuaf.jpg

 

 

kmuf.jpg

 

 

Tutaj małe porównanie z oryginałem

 

 

c1kk.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

W paczce było coś jeszcze, co niespodziewanie poprawiło mi humor. . . :br: Po założeniu H&R -35, można było przymierzyc i się przejechac. . .

 

 

 

dyk9.jpg

 

 

y7s.jpg

 

 

ij18.jpg

 

 

Po przejechaniu około 3000km siądło sporo. . .

 

 

d44d.jpg

 

 

 

Na dzień dzisiejszy malutkie plany i generalnie jeżdże na innych kołach :wytrysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 313
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ale sie narobilo e60 na forum:-) ale to fajnie ze cos sie dzieje.

Bardzo trudna baze sobie wybrales brak ksenonu,zwykla klima brak skor ale napewno cos z tego bedzie. Juz wyglada zdecydowanie lepiej skory to tez nie problem pelno tego na allegro w przyzwoitej cenie.

Czekam na zdjecia z nowymi kolami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Binio spokojnie, ksenony wpadną ,ale juz poliftowe, tak samo jak tylnie lampy :-)

 

Poliftowe, szczególnie przednie bardzo mi się podobają ze względu na te rzęski zamiast kierunków. M-pak, również zawita jak najbardziej. Skóra, byc może wraz z komfortami + kiera z M5 + czarna podsufitka + ewentualnie CIC z dyskiem twardym i poliftowym i-drive'em :mrgreen:

Zapomniałem dodac słowo o gwincie i felgach 19" 3tlg :twisted:

Do tego swap na N52B30 w HTT :-P i na koniec polerka i renowacja powłoki u białego :wink:

 

P.S- niedługo wpadnie shadow w setupie "glasschwarz" + przednia szyba nowa solaryczna z czujnikiem zmierzchu, deszczu i zaparowania :mrgreen: (w tej chwili jest zwykła bez solaru i zielonego paska :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzytwa wszystko fajnie, ale nie można było od razu jakiejs 530d kupic porządnie wyposażonej ?

 

 

 

Jeździ tyle tego czy to w PL czy w DE w tylu odmianach ze trafiłbyś zapewne na takądo której zabrakło by tylko felgi po Twojemu

 

 

bono, co to za frajda gotowca kupic :lol: Ja za swoją tyle zapłaciłęm ,że z tymi modami wyjdzie mnie taniej niż ta 530d! Zresztą klekot to dla mnie nie BMW, ale jakies nieporozumienie :-P

 

Wiadomo, zrobi się samemu , to i frajda większa :!:

 

 

P.S - koło jest, foto zrobie jak pogoda sie poprawi i sie czasu znajdzie trohi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Binio spokojnie, ksenony wpadną ,ale juz poliftowe, tak samo jak tylnie lampy :-)

 

Poliftowe, szczególnie przednie bardzo mi się podobają ze względu na te rzęski zamiast kierunków. M-pak, również zawita jak najbardziej. Skóra, byc może wraz z komfortami + kiera z M5 + czarna podsufitka + ewentualnie CIC z dyskiem twardym i poliftowym i-drive'em :mrgreen:

Zapomniałem dodac słowo o gwincie i felgach 19" 3tlg :twisted:

Do tego swap na N52B30 w HTT :-P i na koniec polerka i renowacja powłoki u białego :wink:

 

P.S- niedługo wpadnie shadow w setupie "glasschwarz" + przednia szyba nowa solaryczna z czujnikiem zmierzchu, deszczu i zaparowania :mrgreen: (w tej chwili jest zwykła bez solaru i zielonego paska :mrgreen: )

 

Brzytwa no wszystko fajnie pięknie ale po co ty tą szybę chcesz zmieniać?będziesz tym na codzień jeździł czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uj, to 530i mogłeś też znależc, chociaż kapkę albo trzy wiecej klekotów na rynku.

 

Tylko weź pod uwagę jak można fajnie takiego klekota 3.0d pomodzic sobie i latac dupowozem e60 waląc ogniem z wydechu :mrgreen:

 

Fajniej samemu fakt, ale to nie e30 czy e36. Mi osobiście by się nie chciało nic wiecej poza rozebraniem e60 na kawałki robic :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fioletowa szyba jest świetna wizualnie i pewnie o ro chodzi Brzytwie.

 

Stawiam,że stara i tak do wymiany to od razu wsadza fajniejszą.

 

 

Dokładnie jest odprysk czy tam wyprysk i od razu leci cos lepszego.

 

 

... a może taką od razu pod head-up ?

 

 

Za duzo jebania, trzea by dechi szukac. Akurat to nie jest najważniejsze jak wyswietlacz przezierny.

 

 

No to uj, to 530i mogłeś też znależc

 

bono juz tlumaczylem,że w tej kasie za tę bazę brał bys nawet 1.8 w E60 :-D

 

 

 

Fajniej samemu fakt, ale to nie e30 czy e36. Mi osobiście by się nie chciało nic wiecej poza rozebraniem e60 na kawałki robic

 

bono, starosc czy jak? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a może taką od razu pod head-up ?

 

Taka szyba to nie mały koszt bo coś koło 3400 zł plus decha head-up itp to wcale nie mały koszt , nie warte tylko po to zeby nam na szybie wyświetlało pierdoły fakt jest to fajne ale jak już jest ale nie żeby to dokładać

 

Brzytwa pokaż te auto na tej feldze a nie mydlisz oczy że ogoda nie taka i owaka

 

Widzę że zniechęcają cie do modłów nad tym autem ale czuje że powstanie dobry projekt :)

 

Powodzenia........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a może taką od razu pod head-up ?

 

Taka szyba to nie mały koszt bo coś koło 3400 zł plus decha head-up itp to wcale nie mały koszt , nie warte tylko po to zeby nam na szybie wyświetlało pierdoły fakt jest to fajne ale jak już jest ale nie żeby to dokładać

 

Brzytwa pokaż te auto na tej feldze a nie mydlisz oczy że ogoda nie taka i owaka

 

Widzę że zniechęcają cie do modłów nad tym autem ale czuje że powstanie dobry projekt :)

 

Powodzenia........

 

Arass ...koszty są , ale z tego co Brzytwa wypisał to suma wszystkich modyfikacji jest tak duża ,że head-up przy zakupie nowej szyby to ch.j...mam przykład mojego kolegi , który dokupił te rzeczy , które brzytwa wypisał plus soft close i kwoty zusammen są niemałe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a może taką od razu pod head-up ?

 

Taka szyba to nie mały koszt bo coś koło 3400 zł plus decha head-up itp to wcale nie mały koszt , nie warte tylko po to zeby nam na szybie wyświetlało pierdoły fakt jest to fajne ale jak już jest ale nie żeby to dokładać

 

Brzytwa pokaż te auto na tej feldze a nie mydlisz oczy że ogoda nie taka i owaka

 

Widzę że zniechęcają cie do modłów nad tym autem ale czuje że powstanie dobry projekt :)

 

Powodzenia........

 

Arass ...koszty są , ale z tego co Brzytwa wypisał to suma wszystkich modyfikacji jest tak duża ,że head-up przy zakupie nowej szyby to ch.j...mam przykład mojego kolegi , który dokupił te rzeczy , które brzytwa wypisał plus soft close i kwoty zusammen są niemałe :)

 

Jesli Brzytwa chce zrealizować wszystko co napisał to koszta nie są wcale małe i head-up

to pikus jesli chodzi o koszta .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...