Skocz do zawartości

[E28] "dziad" Goryla


goryl

Rekomendowane odpowiedzi

....Zakładam temat ,bo za długo nie miałem auta na forum ....zaznaczam ,że są to początki, czeka mnie jeszcze duzo pracy , na pewno lakier(jest zgon) i inne koło , mechanicznie ogarnięte , mase szczegółów typu kliny , chromy i inne duperele .... zawias moim zdaniem dograny ( jamex 80/40, bilstein B6 ).....co do modelu i rocznika znajduje sie on na tablicy rejestracyjnej , samochód kompletny biedak ( aż mnie jego prostota wzrusza :) ..korbki, zero elektryki, absu itd) ...wnętrze obszyłem na standardowych fotelach ( bo takie mi się podoba ).....myśle ,że za rok zrobi się ładniej ...jest to dla mnie taki "samochód dłubanka"...nie jakaś tam wielka miłość...

 

tgfa.jpg

 

iy3j.jpg

 

wd7o.jpg

 

nivi.jpg

 

aksc.jpg

 

y3uk.jpg

 

eywj.jpg

 

j46q.jpg

 

7mw9.jpg

 

m603.jpg

 

uqif.jpg

 

9l0d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Panie Goryl wróciłes Pan do żywych.. Bardzo ładny ludwik . Co to za lotka na tylnej klapie? Brakuje jakiejs gustownej brody mikołaja z przodu :-P

 

...lotka zender, co do przodu...to pfebe bym przygarnal,tylko czy nie bedzie za blisko asfaltu?

Binio... i wlasnie takie kolo 'czyli acs bedzie docelowo(mariowi trulem tylek,ale wyszly mi wtedy inne wydatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde.. stare bmw mają w sobie jednak to coś. Wystarczy tylko gleba, jakieś koło i już auto robi mega robotę. Ja to bym zostawił tak jak jest i się cieszył z pięknego, klasycznego auta :wink:

 

A sam klimat zdjęć przypomina mi czasy gdzie E30 na borbet A robiło rozpierdol na niemieckich forach i było mega unikatem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...