Skocz do zawartości

[E60] 545 by Arass


Arass

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

widać, że ten model jest Ci obcy, wskaźnik temperatury silnika jest ukryty w obrotomierzu , przyjrzyj się obrotomierzowi jak przekręcasz stacyjkę wtedy ujrzysz magiczne wyskakujące "kreseczki" które stopniowo znikają wraz ze wzrostem temp. silnika. ogólnie silnik ciekawy, wady ma jak każdy, lecz jak ktoś dba będzie chodził. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Binio przeciez jest i zwykly bagnet tylko szukac trza umiec :-P a co do wskaznika temperatury wszystkie nowsze bmw go nie posiadaja idiotyzm ktorego nie rozumiem tak samo jak wymian oleju co 25-30k ale wszystko po to zeby sie psulo. V8 ma wadliwe wentylatory w polaczeniu z brakiem wskaznika auto latwo przegrzac i zalatwic glowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wskaznik temperatury silnika tylko taki straszak zeby nie katowac na zimnym przy 40-50 stopniach plynu juz wszystkie kontrolki gasna a olej nadal zimny

 

to jest wskaznik temperatury :P

 

http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=1&t=16914&start=15

 

 

Tak jak Patryk pisze, czujnik temp.jest, tylko że w ukrytych opcjach. Poprostu sobie ustawiasz i masz temperaturę wyswietlaną cyfrowo.

 

Co do bagnetu, to w "N-kach" go nie ma. Jest elektroniczny w misce i trzeba poziom sprawdzac na wyswiietlaczu sterując pokrętłem i-drive.

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryczken dokladnie to samo mam u siebie ale nie bede za kazdym razem odpalal ukrytych funkcji zwlaszcza ze przeszkadzaja w uzywaniu standardowych odczytow bc bzdura i tyle. W obecnym e92 mam i zwykly bagnet i elektroniczny odczyt i tak jest ok w N62 z tego co wiem jest tak samo http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/11_3254-miska-olej-cz-gorurz-do-pomoleju/i47766/kL/sN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak .....

 

auto będe chciał obniżyć na sprężynach H&R -35 mmm myślę że dobrze powinno siąsć

 

Kolego wyżej nie wiem co ty chcesz od tych felg pisząc czy będzie jakieś koło?

 

Parę rzeczy jest do ogarnięcia i będe się powoli tym zajmował prawdziwy german to na pewno

 

nie będzie bo to auto na co dzień a po drugie to plastik i nie ma tego co w starszych modelach

 

autem się sympatycznie jezdzi jak dla mnie jest okej

 

Brzytwa dzięki za linka piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryczken dokladnie to samo mam u siebie ale nie bede za kazdym razem odpalal ukrytych funkcji
sie zgadzam - zwlaszcza,ze np. w e60 przy kazdym ponownym wlaczeniu zaplonu nalezy odblokowac licznik od nowa,a nie jest to 5sekund,minimum 3 minuty,ktore podczas jazdy przeszkadza.. ale za to temperatura z ukrytych opcji pokrywa sie ze znikajacymi kreskami na obrotomierzu wiec "jakis tam" odczyt temperatury jest,ciezko powiedziec jak sprawa wyglada w przypadku zbyt wysokiej temperatury,czy jest to jakos sygnalizowane przez ten wskaznik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprawa wyglada w przypadku zbyt wysokiej temperatury,czy jest to jakos sygnalizowane przez ten wskaznik?

 

Wskaźnik nic wiecej nie sygnalizuje, po za tym, że możesz dac opór kiedy juz sie rozgrzeje.

Jak przegrzejesz silnik, pokazuje się żółta sygnalizacja, zaraz później czerwona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Witam

 

Po dłuższej przerwie trochę odświeżę Galerie i napisze co się zmieniło a więć

 

doszły sprężyny Vogland -40 i -25

org shadow matowy

nowe tarcze przód BOSCH +klocki

nowe wloty na tarcze plus kratki w zderzak

wiadomo wymiana oleju plus filtry

parę kosmetyków z BMW

 

Zaznaczam z silnikiem nic się nie dzieje żadne rurki nie popuściły w Gacie żadne wiatraki

 

się nie zepsuły wsiadam i ciesze się jazdą

 

Autko jest do jazdy na co dzień nie ma gleby żebym tarł podłużnicami o asfalt

 

co dalej hmm

 

Koła nie długo lecą do SPA

 

wydech przerobić

 

może wpadnie jeszcze podsufitka M-pakiet

 

więcej raczej nic już nie będzie i teraz pare fotek

 

16k0q55.jpg

15s4nr7.jpg

ea2xlh.jpg

icld0k.jpg

30wv6m8.jpg

2qw0igp.jpg

29ftlap.jpg

2isxtae.jpg

2dma2vs.jpg

k9z2qe.jpg

302uebo.jpg

o109z9.jpg

2nkjsx.jpg

2054jg0.jpg

2gwtm2o.jpg

w7o7jn.jpg

2f0cf7r.jpg

fota dla porównania przed obniżeniem

hs1d1l.jpg

 

I w garażu razem z Cabrio :) Cabrio nadal żyje tylko czasu na nie brak :(

 

537qeb.jpg

 

Pozdrawiam Arass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...