Skocz do zawartości

[E46] ALPINWEISS 3 COUPE by Wilku


Wilku_kbj

Rekomendowane odpowiedzi

Super ten rollbar, kto jest wykonawca? 

Co do temperatury na liczniku m3 to one tak maja, wychylenia wskazowki sa wyskalowane inaczej (bardziej czule) niz w zwyklym liczniku e46. Skale wychylen ustawia sie programowo. 

Zimniejszy termostat to jest polowiczne rozwiazanie, ecu moze widziec ze silnik jest ciagle niedogrzany. Minimalnie na pewno odbija sie to na spalaniu, ale czy to ma wieksze znaczenie? Nie sadze :mrgreen:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2018 o 20:45, KUJON napisał:

stylistycznie super, pod kątem zastosowania to nie wiem, nie znam się :P

Obecnie zastosowanie praktyczne żadne, tylko wizualne :D wlecą jeszcze fotele pół-kubełkowe może uda mi się zakupić takie albo podobne i podobnie obszyć :)

BMW-1M-White-Carbon-Exterior-Package-Ram 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Broder napisał:

Super ten rollbar, kto jest wykonawca? 

Co do temperatury na liczniku m3 to one tak maja, wychylenia wskazowki sa wyskalowane inaczej (bardziej czule) niz w zwyklym liczniku e46. Skale wychylen ustawia sie programowo. 

Zimniejszy termostat to jest polowiczne rozwiazanie, ecu moze widziec ze silnik jest ciagle niedogrzany. Minimalnie na pewno odbija sie to na spalaniu, ale czy to ma wieksze znaczenie? Nie sadze :mrgreen:

 

 

Rollbar od Staffa od razu lakieruje na wybrany kolor :) Co do termostatu teraz praktycznie cały czas utrzymuje się w pionie, przy przegnojeniu minimalnie się odchyla w prawo ale niech tak będzie :) temp. i tak nie przekracza już nigdy nawet 100c :) spalanie chyba zbytnio sie nie zmieniło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kogos z PA Softem w okolicy to tu jest temat o kodowaniu wskaznika temp. 

https://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=1013600

Wiem ze to szczegol, ale jesli isnieje rozwiazanie to uwazam ze warto to zrobic ;) 

Rollbara tez mam od staffy w e36, ale to chyba z poczatku ich dzialalnosci i kiedys nie robili wpuszczancyh w kanape. Trzeba bedzie chyba ponownie przemyslec temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Broder napisał:

Jak masz kogos z PA Softem w okolicy to tu jest temat o kodowaniu wskaznika temp. 

https://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=1013600

Wiem ze to szczegol, ale jesli isnieje rozwiazanie to uwazam ze warto to zrobic ;) 

Rollbara tez mam od staffy w e36, ale to chyba z poczatku ich dzialalnosci i kiedys nie robili wpuszczancyh w kanape. Trzeba bedzie chyba ponownie przemyslec temat 

Mam pasofta i ncs, kodowałem już liczniki M3 do m54 i V8 ale o tym nie wiedziałem, dzięki za info o takiej możliwości ale zostawię sobie ori ustawienia m3 bo jest praktycznie pion a też jest fajnie czuły na niewielki wzrost temperatury :) no teraz fajny ten rollbar montaż trwał 30min, pod kanapą okazało się ze w tych miejscach są zaślepione nagwintowane miejsca pod jakieś inne rozwiązanie pasów czy coś i wszystko solidnie się trzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Wilku_kbj napisał:

Dokładnie 1M wychodziły w wersji performance, dużo ludzi na nie choruje tylko cena urywa du** :D 

Znalazłem oryginalne z 1M z wtyczkami BMW, grzaniem i pomarańczowej kolorystyce nitek oraz uszami Valencia Orangre ale cena to...3.950 € za używany komplet...także, tego...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...