Skocz do zawartości

[E46] ALPINWEISS 3 COUPE by Wilku


Wilku_kbj

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
3 godziny temu, lapka666 napisał:

Nie chce mi się kopać przyznam ale czy z tyłu koła są cal większe? Czy tak wyszło zdjęcie:

 

opona jest wyższa i na tym zdjęciu tak to wyszło przez światło na nią padające ;)  tył to 245/35 r19 a przód 215/35 ;) na nowy sezon coś z tym zrobię :) chodź na żywo aż tak tego nie widać tu akurat tak wyszło zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, viviek napisał:

cudna jest ! jak nienawidzę białych aut to to mi leży !  osiąga 300km/h? :D

eee 300km/h nie ma szans przy obecnej skrzyni i dyfrze bo musiałby się chyba silnik wyżej kręcić niż fabrycznie :D Wracając z Chotowej w tym roku do 240km/h zebrała się żwawo tylko że dziwne ze staje nagle na tej prędkości obroty wtedy są około 5500obr/min i nie da sie szybciej chyba to jakis kaganiec czy coś.. nie wiem :P nie wnikałem bardziej wiem że miałem też wtedy źle podpięty regulator ciśnienia i cały czas na listwie wtryskowej miałem 4 bary ale to raczej nie było przyczyną tego ograniczenia tylko zalewało ją na niższych obrotach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2018 o 10:20, Wilku_kbj napisał:

opona jest wyższa i na tym zdjęciu tak to wyszło przez światło na nią padające ;)  tył to 245/35 r19 a przód 215/35 ;) na nowy sezon coś z tym zrobię :) chodź na żywo aż tak tego nie widać tu akurat tak wyszło zdjęcie

znam ten ból, chociaż u mnie wysokością są takie same opony to i tak wygląda tył sporo wyżej!

przód najlepiej zmienić na 225/35 a tył 265/30 i powinno być git :)

ja mam teraz 235/35 i 265/30 właśnie

Pozdro i miły było pogadać w Chotowej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio doszły tylko rozpórki przód oraz tył oraz kilka drobnych poprawek. Stwierdziłem że obecny silnik już zostaje na stałe więc przy okazji przeglądu zrobiłem zmianę konstrukcyjną silnika na 4.6is. Po zważeniu wyszło że auto obecnie waży 1580kg więc jak M3 ze średnim wyposażeniem. ;) W najbliższym czasie wleci jeszcze biały rollbar do środka, myślę że będzie spoko ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2018 o 19:24, Wilku_kbj napisał:

wleci jeszcze biały rollbar

Też myślę że dobrze to zagra u ciebie i czekam na efekt. :) I masz w planach zakup dokładki carbon na przód oraz tył czy plany się zmieniły?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wilku_kbj napisał:

Plany dalej takie jak wcześniej tylko wszystko w swoim czasie :) wrzucę jakieś foty z rollbarem w ten weekend ;)

To dobrze i czekam w takim razie na foty:-D I możesz mi powiedzieć czy przednia dokładka CSL carbon pod zwykły zderzak M podejdzie czy niestety nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lukaszk napisał:

Kurde powiem tak. masakra ! Szacun! ;)

Przegladaleś swoj temat ? Sporo zdjęć nie działa.... ;) Są szanse na poprawę linków? :)
 

Tak jakiś czas temu już przestały działać i teraz wrzucam na inny host nowe. Stare zdjęcia częściowo postaram się odtworzyć w jakiś weekend jak będzie troszkę więcej czasu :) 

12 minut temu, Lelek napisał:

Podaruj nowych zdjęć troszkę! :P

Jutro wrzucę foty rollbara w aucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...