Skocz do zawartości

[E46] ALPINWEISS 3 COUPE by Wilku


Wilku_kbj

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...
4 minuty temu, dyziux666x napisał:

Nowe koła? :D

tak, rial daytona 19" wymagają odświeżenia no i na przód założyć trzeba troszkę szersze ranty bo obecne są bardzo małe w stosunku do tyłu :P oczywiście opony też będzie trzeba zmienić na mniejsze:D wiec jakby ktoś chciał Michelin R19 225/40 i 265/35 są na sprzedaż w dobrym stanie :)

20180329_011225.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Felgi oddane do piaskowania i malowania proszkowego, rozkręciły się bez problemów, na przód zamówiłem ranty 2,25" bo jestem w stanie coś tam jeszcze wcisnąć :P z tyłu zostaje 3" bo przez hamulce nie jestem w stanie już tu nic więcej wcisnąć :/ Przy seryjnych hamulcach można by z przodu zrobić z 3" rant a tył 4" ale wydaje mi się ze będzie też spoko z ładnymi hamulcami a troszkę mniejsze ranty ;) Opony już przyszły tylko czekać na ranty, bębny, skręcać i w końcu jeździć :) A na urodziny od narzeczonej dostałem taki zestaw :D

20180415_221341.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba dużo lepiej niż na tych poprzednich zakręconych ;) jeszcze dekle muszę dokupić.

image.jpg
image.jpgimage.jpg

Tył muszę jeszcze obniżyć minimalnie ale za dużo się nie da bo na pełnym gazie może przycierać tak wciska dupsko :D kolejne opony będą z niższym profilem :)image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...