Skocz do zawartości

[E46] ALPINWEISS 3 COUPE by Wilku


Wilku_kbj

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, lapka666 napisał:

Niestety ale Kujon ma rację. Tych aut są setki i trochę pleciesz głupoty HT bo nikt nie mówi, że to łatwa robota ale dobrze wiesz, że można ją zrobić jak trzeba. Niestety jak sama ironiczna ksywa mówi "swaperzy" wolą zrobić dwa lub trzy m52 i przytulić siano i nie stracić opinii niż w tym czasie zrobić jedno ale jak trzeba m60... I tu jest idealny przykład wilka, który wolał zrobić sam i mieć jak trzeba niż wyłożyć siano i się wkurzać, że potem będzie nie tak jak to widział. Pewnie miało to duży wpływ na jego decyzję.

lapka ja swoje e46 oddałem tylko w życiu do lakiernika i na geometrie :D chcąc wrzucić V8 tak jak kiedyś 2.8 chciałem po prostu sam to zrobić i się tym cieszyć, nawet nie było takiej myśli oddać komuś na swapa ;) ale nie powiem bo dużo też doradzili i pomogli mi przyjaciele m.in. Kaczor, Bujal, Olek z mojego miasta którzy też bywali na Germanfescie, też dzięki temu że widziałem jak Kaczor robi takiego swapa do e36 zdecydowałem się zrobić go w swojej e46 chodź troszkę inaczej na innych rozwiązaniach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wyjechało w niedziele była tylko jedna mała awaria z chłodziwem bo szybkozłączka do chłodnicy była za stara :D i niewytrzymała ciśnienia :P wczoraj zrobiłem przegląd i zbieżność, diagnosta ze stacji sobie dwie rundki po placu aż zrobił i zachwycony stwierdził ze wciska w fotel przy okazji jakiś policjant po cywilu robiący przegląd w swojej alfie stwierdził ze weźmie mi dowód za koła wystające :D ogólnie okazało się ze jeden czujnik wałka jest dupnięty jak się auto dogrzeje to przy spadaniu z obrotów potrafi zgasnąć, układ chłodzący na cały wieczór jazdy stwierdzam ze daje rade w obecnych warunkach (+10c). Przydałoby się zrobić chłodniczkę do wspomagania bo to lekko się grzeje i lekko ją słychać po konkretnej jeździe.

Felgi 19" przód szer. 9,5j, tył szer. 11j no i z tyłu nie dokładałem jeszcze dystansów bo opony balony... na nowy sezon zakupie opony na całość tak żeby lepiej to spasować. Wiadomo że koła nie z tych docelowych :D ale po swapie szukałem czegoś szerokiego, ładnego i w budżecie jaki mi pozostał :D w przyszłości wleci coś bardziej germańskiego. 

IMG_20171211_195110.jpg


IMG_20171211_215209.jpg

 

Nagrałem filmik na postoju jak to się wkręca szybko na lekkim kole, polecam dobre audio lub słuchawki żeby usłyszeć jak to chodzi. Nagram w weekend coś z jazdy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, KUJON napisał:

o Chrystusie, coś ty zrobił z tą tablicą ?! Mechanicznie zawsze coś powychodzi, do wiosny wyprowadzisz na tip top.

 

Jechałem bez przeglądu prawie od roku na stacje to stwierdziłem chociaż tablice sobie założę żeby mnie nie zatrzymali przypadkiem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sebas napisał:

Bardziej mi się podobało na Hamannach, ale może to kwestia spasowania bo felga jest ładna. Ale przód aż się prosi o splittery ;)

Takie szybie VT (usunięta rejka i lepszy spas) i jak dla mnie wydaje mi się że spoko będzie.

IMG_20171211_215209.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja pierdziele dałem połowę skali głośności i jak usłyszałem jak się wkręca to mi szczena opadła jest kozak w czul!!! :)

A co do koła to nawet ujdzie ale to nie jest to co powinno być ale z czasem wleci coś na pewno tłustego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Fisiek napisał:

kolo nie jest zle az tak. nie przesadzajcie. przeciez wiadomo ze je zmieni. ja mysle ze na chotowej juz bedzie jakies 3tlg ;) pozdro Wilku

może tak będzie ;) temat silnika się zakończy to pomyśli się nad kołami ;) planuje zmienić jeszcze chłodniczkę wspomagania na tą z e39 która jest dużo większa niż ta z e46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...