Skocz do zawartości

[E46] ALPINWEISS 3 COUPE by Wilku


Wilku_kbj

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie podobały mi się te hamanny, lecz na Twoim aucie wyglądają bardzo rasowo - pasują do samochodu jak ulał. Brakuje mi troszkę rantu/szerokości z tyłu, no ale nie można mieć wszystkiego :)

 

Cześć. 

 

 

PS. Trzecia fota rozbraja mi głowę na części pierwsze. Wygląda jak żywcem wytargana z forza motorsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe koła w porównaniu do poprzednich są mega skokiem do przodu, wzór to zawsze coś innego a ja lubię indywidualne pomysły do tego w 3tlg to zawsze jest piękne...

 

Co do zacisków to dobry pomysł tylko nie czerwone... Hehehe

 

Hehe dzięki :) co do zacisków na 100% nie będą czerwone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jak ta Mikoda, ja ostatnio zraziłem sie do nich niemiłosiernie. 

 

no właśnie słyszałem różne opinie :) jednym się pokrzywiły na starcie innym lata służą dobrze :P mimo tego zaryzykowałem bo kuszą ceną, wzór ładny w dodatku auto jeździ od święta wiec może będzie ok :) się zobaczy a jak coś będę hamował silnikiem hehe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram się jakiś czas jeździć bardzo delikatnie i zobaczymy czy coś to da  :roll:  kurde teraz ciężko o takie tarcze żeby był pewniak :/ zimmermann też się krzywi, ate power disc podobno głośne... jestem ciekaw tych bozarto niby coś z mikodą mają wspólnego ludzie piszą ale wątpię (bo inaczej troszkę wykonane m.in. nawiercanie) znajomy je posiada w e46 cabrio już długo i wszystko ok mówił a zalicza na nich zloty zagraniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...