Skocz do zawartości

[E46] ALPINWEISS 3 COUPE by Wilku


Wilku_kbj

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to jeszcze docelowe koło, ale jest o niebo lepiej, podoba mi sie jest agresywnie ;)

 

powoli do przodu :) koło leży lepiej niż sobie to wyobrażałem więc na pewno na ten sezon zostaje :) właśnie tak chciałem no i wyszło bardziej agresywnie :)

 

Jakie pół? Na fotkach widać, że może cieszyć 3/4 :-P Fakt, że to 3/4 wygląda lepiej na obecnym kole. Co się stało z przednimi oponami?

 

po założeniu na jednej przedniej wylazł guz więc para do oddania... do środy powinien być przód złożony na nowych oponach

 

 

lepiej to wyglądało na poprzednich dare niż na tym kole

 

jak uważasz to już kwestia gustu teraz jest całkiem w innym stylu i tak chciałem :) poprzednie musiały i tak wylecieć bo 18" to za mało do tych błotników (z profilu auto wyglądało troszkę dziwnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koła całkiem w porządku , lekko wysunąć na zewnątrz i będzie bajka, ale tablica i chińska nerka tj jakieś nieporozumienie

 

foty robione na szybko po założeniu :):D haha i faktycznie musze te zdjęcia zrobić albo normalnym sprzętem albo w dzień bo:

 

1. Dystans z tyłu już jest i wystaje tył lepiej od przodu o 1mm :D przód i tył wystaje za błotniki

2. Nerka to oryginał BMW nawet nie ruszana od ostatniego GF na Chotowej i Osiecku (pomalowana w czarny połysk) :mrgreen:

3. Tablica nie zdjęta do fotek bo zapomniałem sorka...

 

Wrzucę w najbliższym czasie fotki w dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sobie to auto dłubałeś i kibicowałem, ale na moje gusta to zupełnie beznadziejny ruch z tym kołem. 
Nie samym rantem człowiek żyje, rotor jest paskudny i nie pomoże nawet to, że felga skręcana. Lepsza robotę by moim znadniem robiła na CH albo CH-R'ach niż na tym cygańskim hamannie.

 

No i te nerki rażą po oczach oraz ta blacha na zderzaku...

 

To ja już wolę foty spod maski! :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sobie to auto dłubałeś i kibicowałem, ale na moje gusta to zupełnie beznadziejny ruch z tym kołem. 

Nie samym rantem człowiek żyje, rotor jest paskudny i nie pomoże nawet to, że felga skręcana. Lepsza robotę by moim znadniem robiła na CH albo CH-R'ach niż na tym cygańskim hamannie.

 

No i te nerki rażą po oczach oraz ta blacha na zderzaku...

 

To ja już wolę foty spod maski! :D

 

pozdro

 

high-tech spoko ta felga mi pasowała już wcześniej bo znajomy miał podobne i nie był to zakup czegoś na siłę :) tym bardziej ciężko o drugie e46 dokładnie na tych kołach :) ale na pewno nie jest to ostateczne koło na tym aucie.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie dorabiales dekielki? sa iinne wersje kolorystyczne?

Tez mam komplet do zrobienia .. ;)

sbvtCh4.jpg

 

 

Moje znaczki to naklejki błyszczące ale że wyszły spoko to będę zamawiał takie tylko jak normalne dekle a dokładnie nazywa się to naklejka żywiczna :) podzwoń po firmach reklamowych w swojej okolicy na pewno jakaś Ci takie wykona :) logo hamanna z znajdziesz w google.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...