Skocz do zawartości

[E46] ALPINWEISS 3 COUPE by Wilku


Wilku_kbj

Rekomendowane odpowiedzi

ja już wiem, że będzie kosa , widać to, fajnie, że biała taki amerykan dream , led + ksenon koniecznie i "m3 pakiet" gotowy :)

 

Dawid widzę ze rozumiesz właśnie dokładnie moją banie z tym "m3 pakiet" bo dokładnie tak do tego podchodzę :) bo zawsze body m3 dla mnie było prze kozackie a zwykły mpakiet przy nim słaby wiec dlatego się tego podjąłem i założyłem tzw. "m3 pakiet" ;)

 

Dziś wolne więc miałem czas od rana walczyć z gwintem lecz nie jestem do końca zadowolony :/ przód skręcony na maxa a jeszcze wchodzą 2 palce :/ za to tył na maxa siada idealnie.

 

Tak obecnie ustawiłem (tył troszkę wyżej bo przód na maxa a i tak wysoko)..

10957570_806361576100054_2062175466_n.jp

 

A tak można było skręcić tył i podobnie chciałbym przód:

10965763_806361639433381_1165151983_n.jp

 

Jest jeszcze regulacja na kolumnie w tym gwincie z -1 cm może wytargam... :roll:  a jak się nie uda zejść na fajną wysokość to co myślicie nad wyjebaniem sprężyny "pomocniczej"? hehe  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście w tych błotnikach można by dużo upchnąć i wg mnie osiemnastki tam zginęły poprostu. Może dlatego że słabo wychodzą na zewnatzr, ale ja bym tam widział nawet 19... lampy z tyłu koniecznie diody bo jak juz ledy na tablicy i diody, ale dobrze, że juz o tym myślisz!

Co do gwintu z przodu to śmiało możesz halpery wyrzucić i bedzie więcej pola manewru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopinguję tematu, może faktycznie w tych błotnikach można upchać więcej niż 18 cali, ale i tak bardzo mi się podoba! pozdro

 

Moje 19" LMy zdejmowałem w niemczech z E46 M3 Cabrio i leżały tam idealnie. Dystansów nawet nie trzeba było tylko dobra opona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne felgi wystają (18" x 10,5" ET12) a przednie się chowają o pół centa (18 x 9,5" ET18) patrząc z góry na nadkole.

 

Moje wnioski to z przodu dystans i gleba musi być większa a wtedy całość będzie pasować  :roll:  bo z tyłu na max glebie było idealnie :wytrysk:

 

Taką fotkę jeszcze znalazłem w mikrofalówce :P tył wystaje nawet w realu bardziej niż tutaj się wydaje na tym niewyraźnym zdjęciu... następne fotki będą już aparatem sorka!

 

CAM00802.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przód dystans to jest pewne, a finalnie i tak zmienisz koło na 19 cali bo te błotniki tego po prostu wymagają ;)

 

Jeśli będzie ciężko z prześwitem pod autem przez 18" bo już pod przednią osią jest bardzo NISKO :) to faktycznie w przyszłości zakupie 19"  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 15.02 zgadałem sie z ziomkiem co ma m3 e46 na sesje bo ma być ciepło i słonecznie :) oczywiście rejestracja z przodu zniknie 8) obecnie jeszcze troszkę zjechałem z przodu myślę ze jak dojdzie dystans to jeszcze wygląd się poprawi.

 

Co myślicie o znaczkach biało-czarny carbon komplet na całe auto (do kół, kiery, maski i klapy)? Wydaje mi się spoko pomysł kiedy cale auto jest czarno-białe :) Ale wiem ze kiedyś to było modne czy to już nie zalatuje za bardzo allegro ? :roll:

 

P1020227.jpg

 

A przed GF auto przejdzie dokładne dopieszczanie z pomocą ziomka który się na tym zna a ja będę miał okazje się coś nauczyć w dbaniu o nowy lakier i wnętrze :P

 

10979173_1098689783478246_2139186508_n.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczki ori, nie lubie tego czajna karbonu

 

Kujon dzięki za nawrócenie na dobrą drogę :) jeszcze kumpel mi mówił właśnie że z tylnej klapy mu odpadł środek takiego carbonowego znaczka i została sama tarcza... haha tak że wlecą ori bo bałbym się ze zgubie je wszystkie jadąc na GF'a :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bym to widział ;)

 

 

 

Hehe powiem tak :D u mnie w domu, pracy i na telefonie ten samochód jest na tapecie od około roku ;) moja motywacja to była i pomysł na zmianę koloru wziął się m.in. po tym filmiku tej bejcy https://www.youtube.com/watch?v=c5aMrUgx98Q :) tą dokładkę przednią na pewno zakupie :) ale nie planuje robić kopii bo wiele elementów mam innych i np. u mnie jest klapa wzór CSL a tam gość ma przerobioną poliftową z szeroką listwą ale całokształtem chciałbym żeby moja taką robotę robiła jak ta hehe ;) no i te felgi CCW urywają du** :wytrysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za dokładka na tej focie?

BTW z dystansami w razie czego mogę Ci pomóc bo sa w ofercie 10mm z kołnierzem centrującym. O ile 10mm na stronę Ci wystarczy

 

Na ebayu tylko je znalazłem http://www.ebay.com/itm/2001-2006-BMW-E46-M3-Bumper-CSL-Style-Carbon-Front-Lip-Spoiler-Splitter-flh6-/151451699729?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Model%3AM3&hash=item2343398a11&vxp=mtr w polsce raczej nie dostępna :P napisz na pw jaka cena za te dystanse :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...