Skocz do zawartości

[E36] Compact AC Schnitzer - barysm


barysm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów.

Chciałbym przedstawić swojego czarnego "złomka" :)

Został zakupiony jako mega seria czyli 1.6 w korbach, pięknych szmacianych fotelach, kierownicy jak patela i takie tam.

Postanowiłem nie wsadzać jak większość mpakietów lecz dodać kilka dodatków od AC Schnitzera. Zostały więc zakupione takie graty jak dokładka pod przedni zderzak, lusterka, blenda na szybę(nie została założona gdyż pierwsza została skradziona a nowa nie jest pomalowana), spoiler na klapę 3 częściowy(również nie założony ze względu nie pomalowania go jeszcze w odpowiedni kolor), dywaniki welurowe i koła ACS 8,5j w 17 calach z oponami 205/40. Zmieniłem przednie lampy na wersję yellow hella(długie w żółtym kolorze), szerokie listwy bez znaczków, tylne lampy z białym kierunkiem(wersja z Mpakietu), ostatnio wleciał zderzak po lifcie no i zawieszenie gwintowane (TAT)z customowymi tylnymi sprężynami co by nie obcierało. Wnętrze przeszło również zmiany - wsadzone zostały nowe fotele (skórka) w siwym kolorze, łącznie z boczkami, deską, podłokietnikiem itp. Zamiast starej kierownicy jest obecnie "serducho" - oklepane ale mi się bardzo podoba do tego gałka Mkowa, oryginalne radio BMW CD, zegary od m5b25 + elektryka szyb.

Pod mache wleciało m50b25 przeszczepione z sedana + wydech z niego, co by jakoś można było się przemieszczać :)

Auto obecnie wygląda tak:

hdr0.jpg

 

vbyu.jpg

 

 

j9mw.jpg

 

 

kxk7.jpg

 

 

 

 

Wcześniej siedział na kołach ala M6 w 18"

p1060807male.jpg

 

Tutaj jeszcze z blendą ACS-a i znaczkami BMW na kołach (to i to zostało skradzione...)

p1060784male.jpg

 

Przód auta niestety nie ma możliwości już obniżenia gdyż teraz w najniższym miejscu dokładki jest ok 2cm prześwitu. Zastanawiam się jeszcze nad usunięciem dokładki i opuszczeniem auta - w wolnej chwili pewnie to nastąpi.

 

Planów i chęci jest wiele - funduszy niestety mniej...tak więc pracę nad autem trwają lecz powoli.

 

Będę wdzieczny za opinie(negatyne jak i pozytywne jeżeli takie również będą), porady itp.

 

Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzięki za komentarz...myślałem że nikt nic nie odpisze :)

Co do świateł to yellow zostanie(raczej) tyle że wlecą Boshe z soczewką zrobione na czarno + żółtki. Koła niestety - to i tak są 8,5j nie 8j których pełno...Oryginałów ACSa niestety brak szerszych (tylko 3 częściowe ale one są niestety za moim zasięgiem finansowym).

W komórce leżą jeszcze alutecki (wzór ACS) z tego co pamiętam 8,5 i tył 9j więc może coś takiego będzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma potencjał, ale rowniez wywalilbym żółte długie ponieważ robi sie delikatny festyn przy tym aucie. Szerokości rowniez tu brak i wsadzilbym coś szerokiego 3tlg co w 17" wcale nie jest takie drogie! A nawet wolałbym 10-11" z szerokiej stali niż to koło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kół to niestety obecnie nie ma funduszy żeby kupić coś bo by mi się podobało (choruję na ACS 3tlg). Stal? Miała być na samym początku nawet zakupiłem stalówki do poszerzenia, jednak jakoś nie doszło do skutku. No i nie chciał bym szpachlować tylnych nadkoli (Obecnie są zrolowane chyba już na maxa) tak więc jakieś 9-9,5j na tył z większym ET i camberem to max co można by tam wsadzić.

Światła żółtę podobają mi się (nie lubię jak jest tak ciemno tylko i wyłącznie) ewentualnie BH + pomarańczki kierunki ale to się założy przymierzy i pomyśli.

 

Myślicie że lepiej wywalić tą dokładkę ACSa i opuścić auto z 3cm? Pewnie dużo lepiej by wyglądało?

 

Zakładać na "dupę" 3 częsciowy spoiler Schnitzera?

Foto podglądowe na innym aucie:

 

http://www.318ti.org/gallery/data/538/AC_Schnitzer_10th_Anniversary.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 8 miesięcy później...

No także przyznam że acs były ładniejsze. Sam takich szukam. Zna ktoś cenę takiego kompletu?

Lampki to może zapodaj na czarno w czarnym autku fajnie się prezentuje. Możesz zrobić białe kierunki wszystkie czarne lampy i kolor czarny..... niezły kontrast. Uwież miałem kiedyś coupe shwarz II całe na ciemno i szeroko i białe kierunki. Fajnie się prezentował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...