Skocz do zawartości

[e61] Szelu - 530d


Szelu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za komentarze.

 

BRZYTWA na przodzie jest 245/35, a myśle o 235/35 lub 225/35 i tu mam problem co wybrac. Względem tyłu powinno być 225/35, wtedy naciąg się wyrówna, ALE CO DAĆ?

 

Niedawno Patryk zauważył że po stronie kolektora ssącego jest osmarkany silnik. Wiedziałem, że klapki w kolektorze były usunięte, ale nie sądziłem że aż tak nieprofesionalnie. Okazało się, że w miejscu osi klapek były wkręcone śrubki na kleju, które zaczeły puszczać olej.

Tak to wyglądało

pDORIY8.jpg

r2nU1hw.jpg

FAPzC1i.jpg

0xoosas.jpg

PDemalS.jpg

34t5hSZ.jpg

 

Przy okazji wyczyściłem egr, przepustnice i kolektor

1b2obMz.jpg

THQcqCM.jpg

oVdtNXE.jpg

dewdp19.jpg

0guKPwU.jpg

U6iunas.jpg

B7gAKql.jpg

 

Oczywiście wszystko na nowych uszczelkach

307tf10.jpg

OIq0rgw.jpg

 

Problem rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele. W PL to naprawde bywaja magicy.

Mysla ze silikon wszystko rozwiaze.

 

Dokładnie tak to wyglądało. Jak kupowałem auto wszystko było serwisowane i mam na to faktury z serwisu, patrząc po częściach wszystko by się zgadzało. Podejrzewam że takich zabiegów jak usuwanie klapek serwis nie robi, może to tłumaczy że wykonana robota przypomina pana Edzia z garażu gdzieś na boku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że wam się mój plastik nawet podoba, a co do opon to zaszło małe nieporozumienie bo na tył chcę dać opony z przodu czyli 245/35 bo ich trochę szkoda i dlatego mam dylemat co dać na przód :-(

ja w e39 miałem na 19 na 9' 235/35/19 i wygladały tak

img4062n.jpg

a na tyle 10 i245/35/19

img4061bi.jpg

wysokość i naciąg porównywalny :wink:

dsc9175.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...