Skocz do zawartości

[E30] 325iA na wąskiej-bezdasznik by Stammek


stammek

Rekomendowane odpowiedzi

NARESZCIE!!!! Teraz zamkniesz gęby nam wszystkim :mrgreen: KOT!!! 

 

Powiem szczerze że słabo to wygląda z boku. Mimo że to alpina i gadżety są przekozak to ten kto stylizował e30 alpina powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie :)

 

...

Żeby nie było, moim zdaniem poprzednio było bardzo dobrze, ale czekam jak będzie wyglądało finalnie piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi chodzi ze sama dokladka przednia w/g mnie nie będzie fajnie wyglądać bo tyl i progi będą wciąż wysoko i będzie tam czegos brakować!ale to moje zdanie

 

Pozdro

Nie tylko dla ciebie bo dla mnie również przód fajnie siądzie ale progi i tył strasznie słabo będą wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że słabo to wygląda z boku. Mimo że to alpina i gadżety są przekozak to ten kto stylizował e30 alpina powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie :) Zderzak przedni na ziemi a bok i tył offroad. Jak Ty to spasujesz to nigdzie nie wjedziesz przez niski zderzak przedni :/

 

Powiem szczerze że słabo to wygląda z boku. Mimo że to alpina i gadżety są przekozak to ten kto stylizował e30 alpina powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie :) Zderzak przedni na ziemi a bok i tył offroad. Jak Ty to spasujesz to nigdzie nie wjedziesz przez niski zderzak przedni :/

 

Przecież to jest Pomnik :D

 

Taki urok Alpin z lat 80'

 

Weźcie pod uwage ze cabrio ma progi sporo nizej niz coupe...

23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podziwiam Was za te wyliczenia et... Sam próbowałem kilka razy ogarnąć i o ile wiem co z czym się je to i tak jesteście chodzącymi encyklopediami dla mnie wiedząc jakie koło z jakimi parametrami wpasuje się w jaki błotnik.

 

 

Co do auta to nie uważam że będzie źle wyglądało z tą dokładką a wręcz przeciwnie. Poprzednio cabrio wyglądało sztos, z dokładką tez na pewno tak będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Czas na mały up...auto wyjechało pierwszy raz w tym roku dopiero na E30 meeting.
A teraz znów stoi z braku czasu...ale na jakąś porządną sesje w tym roku jeszcze wyjedzie.

Wizja na obecny setup siedziała w mojej głowie od kilku lat...ale dopiero na koniec 2k16 trafiły sie dawcy rotorów i było już z górki.
Nieudane próby z polskim lamexem ala alpina sprawiły,że było trzeba podjąć męską decyzje,wyskoczyć z paru Euro i kupić nowy oryginał...nie było opcji,żeby auto wyjechało na samych kołach,miał być "komplet" i chyba było warto  :D

95176e41a4c7ec87.jpg
ddf1d02980f2f444.jpg
96cd3541a0ed16a7.jpg
ada09cb8b3904ec1.jpg
c7342534dbd3c7d3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...