Skocz do zawartości

[E30] 325iA na wąskiej-bezdasznik by Stammek


stammek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tu natomiast widzę Schmidt ML 3 tlg :twisted:

W sumie w kasie jaką trzeba położyć za Arteci S2 w takich szerokościach, chyba byś kupił MLe...

 

Schmitow szukam juz dlugi czas (allegro,ebaye itd.) i nic,nikt nie ma,nikt nie chce sprzedać a jak sa to o 4x100 mozna pomazyć.

 

Co do atrecow to cena jest mocno promocyjna wiec wiesz :D

 

W takim razie nie ma co narzekać, najważniejsze że to szeroka 16stka, bo do kanta bez pakietu tylko takie koło robi gnój :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Czas odgrzać tego kotleta bo grube mody byly :mrgreen:

 

Z racji,że od dawna przeszkadzała mi roznica w wysokosci przod-tył musiałem coś z tym zrobić...

Najpierw kombinowałem jak tu jeszcze obniżyć tył ale niestety po przymiarkach krótszych sprezyn okazło sie,że bez szkody dla błotnikow nie ma opcji.

Wiec trzeba przod podkrecić do góry...i tu kolejny problem bo gwint juz na maxa w górze a opony i tak niszczą lakier :mrgreen:

Wiec wymysliłem sobie gumowe dystanse miedzy camber a kielich(przy okazji bedzie miał lżejsze życie) z takiej magicznej gumy...

 

20140511_005132.jpg

 

Potem odkopałem zabytkową maszynke do ustawiania kątów zeby w koncu sprawdzić ile tego "stancu" jest na tyle i żeby potem przod ustawić podobnie.

 

20140511_003046.jpg

 

Z tyłu od samej gleby zrobiło sie po 3,5 stoponia.

A przod ustawiłem na 3,7...

 

20140511_002220.jpg

 

Jak w koncu umyje auto to zrobie jakies aktualne foty całosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

No i przyszedł czas na korektę lakieru...tutaj wielkie podziękowania dla mohera i waldasa za pomoc bo było co robić.Walczylismy z lakierem 4 dni mimo tego ze nie był mocno porysowany i głownie chodziło o usuniecie swirly ale mam tak twardy lakier ze bylo co robic menzerną 500 i twardym padem.Potem wykańczałem 4000.

Pewnie było mozna zrobić to lepiej ale po 4 dniach machania maszynkami mialem juz dosyć.

 

20140617_192523.jpg

 

Potem położyłem kwarc :D

 

20140705_220346.jpg

 

I pojechalismy na podbój wroclawia :D

 

mms_img875931002.jpg

14562337273_ebecce5621_k.jpg

DSCF0411.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...