Skocz do zawartości

[E32] Alpina B12 by Mikael


Mikael

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jeden jeszcze jeden :) zaraz zamawiam neony, dym i zasłony ;)

 

Króciutko, Ona ma mi sprawiać radosc z jazdy przy dobrej muzyce silnika jak i z głośników, i nie ważne ze to Alpina audio musi być bo kocham to tak samo jak BMW a tu mam dwa w jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to nie bardzo rozumiem co wam tam nie pasuje.

Wiem HT, że kiedyś mi to możesz wytłumaczyć.

Wiem też, że da się to zrobić dyskretniej.

 

Jakby to wyglądało tak:

63010273_1_644x461_zabudowa-audio-golf-iv-4-glosniki-sony-xplode-krapkowice.jpg

to wtedy bym te żale rozumiał.

 

Teraz póki co jest inaczej, a najważniejsze że na pewno solidnie gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, spoko, robię muzykę dla muzyki, więc pokażę światu jakie mam wzmaki, buahaha. Kucharz, to nie są żale, bo to nie moje auto i nie moje pesos, ale widzę, że zaczyna się robić tak, że jak się zębów nie zaciśnie i nie poklepie po ramieniu, żeby zaraz poza forum dupę obrobić, to już się zazdraszcza, albo żali, albo nie daj Boże godzi w dobre imię firmy, bo i takie ludzie mają odchyły w interpretacji. I nie pisz Kucharzu, że HT, bo to nie tylko moje zdanie, a zawsze jest, że to tylko ja hejcę i mi się wszystko nie podoba....

 

Po prostu wyraziłem swoje zdanie, a to co się godzi ALPINIE czy 7er, to kwestia drugoplanowa i indywidualna, choć moim zdaniem dość istotna.

 

Dalej do tematu nie mam zamiaru wracać, bo moim zdaniem nie ma sensu, proszę tylko o nie dorabianie dziwnych teorii...

 

 

ps. parafrazując, rozumiem, że na pogrzeb wystroić się w indywiduala żółtego jest fajnie, bo przecież to nie róż, a adidasy nie są festynem, tylko wygodnym obuwiem marszowym. No spoko, grunt to sobie dobrze wytłumaczyć :wink:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przeciw audio i nie jestem za :)

smerf byl idealnym przykladem jak audio bylo prawie schowane a gralo mega dobrze.

 

Lubisz audio spoko.ja tez.

 

Osobiscie majac takie auto zrobilbym jedna rzecz.zakryl wzmaki a na glosniki i skrzynke polozyl material/skore/alcantare perforowana

 

cieszyl sie mniejszym bagarem z konkretnym audio.

 

Ale to wszystko to nasze opinie.auto Twoje.Ty musisz fun miec;)

a i ide o zaklad ze w realu to wizualnie lepiej wyglada niz na tym foto

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel będziesz musiał dużo towaru nawieść w tych słoiach, żeby towarzystwo przekupić :mrgreen:

 

Ja osobiście wsadziłbym maks możliwości w ori miejsca na głośniki obyłoby się bez ingerencji i jakoś by to "grało", na pewno nie tak jak przy takiej zabudowie, ale przynajmniej nie trzeba będzie pruć bagara bo wózek nie wchodzi :lol:. Podsumowując jak przedmówcy już wspomnieli, Twój plac zabaw, Twoje zabawki, grunt, żebyś uzyskał taki efekt jak sobie w głowie ułożyłeś.

 

pozdro :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnych rzeczy nie można poprawić i należy je akceptować takie jak są. Ewentualnie można spróbować subtelnie podkreślić ich walory, bez przewracania koncepcji do góry nogami. Każda próba rewolucyjnego podejścia musi skończyć się w ten sam sposób, czyli porażką

 

mwmedia_20120429_192800.jpeg

 

Zaczynam obawiać się czy będę miał odwagę zobaczyć fotki wnętrza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel dobrze ze to bagaznik, robisz "trzask" klapa zamknieta i masz dalej boską Alpine. No chyba ze z otwarym kufrem bedziesz, jezdzil :-)

 

 

 

Pozdro!

 

 

ale to nie chodzi o to że żle to zrobione , że zle wygląda i gra . Chodzi że taka zabudowa nie pasuje do Alpiny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert mi tez sie to nie widzi, bo nie lubie takiej wielkiej gabarytowo zabudowy, chodzilo mi o to ze te glosniki i wzmacniacze po zamknieciu bbagaznika sa niewidoczne. Zabudowa jest w 100% odwracalna do oryginalu.

 

Nie rozumiem co to znaczy ze taka zabudowa nie pasuje do Alpiny, to.ze jest to Alpina nie mozna wozic niczego w bagazniku?

 

Do e28 m535 tez mozna powiedziec ze zabudowa i panele glosnikowe nie pasuja a mimo to jakos spoleczenstwo przelknęlo te modyfikacje.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szkoda nerw, wykozystajcie to na trzepnie dywanów na śniegu ;)

Wiadomo forum jest po to żeby wyrazić swoje zdanie i ja szanuje każdy wpis nie dokońca tylko rozumiem tych emocji, to jest tylko bagażnik w środku nie bedzie żadnych paneli ani innych wynalazków wszystko w ori, na żywo wyglada to bardzo dobrze mi ma sie podobać i dawać fun :-P

 

Ciach i czekajcie na kolejne foto piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi o to, żę to auto czy ktoś się zgadza czy nie ale jest rarytasem i ja np nie widziałem takiego auta ani razu na oczy nawet. Mi się też to nie podoba te całe maty na całej budzie i ta zabudowa przypominająca mi troszkę vwmanię w 2000 roku :mrgreen: i bym jej tak nie "oszpecił" ale jak to ktoś napisał jest to zmiana, którą bez problemu można cofnąć więc jeżeli dla niego audio jest tak ważne to już jego sprawa. Ale jak zrobisz podobną metamorfozę z częścią auta której już nie będziesz w stanie cofnąć to tego nie pojmę... Tak modyfikować to można zwykłe e32 a alpina u mnie by stała w garażu i doprowadzałbym ją do ideału by nabierała wartości jak wino...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się też to nie podoba te całe maty na całej budzie

 

wizualnie masakra ale akustyka po tym.... :wytrysk:

 

Więc tak, macałem wczoraj tą bestię szału niema du** nie urywa :twisted:

 

a poważnie, bardzo ładny egzemplarz, wszystko sygnowane

 

robota chłopaków na naprawdę wysokim poziomie

no i bagażnik tak jak myślałem, na zdjęciu duuuużo gorzej niż w realu.

wykonanie super

 

ja osobiście wybrałbym suba na boku i sprzet na oparciu, ale tragedii naprawde niema, zdjęcie straszne naprawde niż to co faktycznie ukazuje bagażnik

 

zmieniłbym/pomalował ramki głośników z chromu w czerń

i szkoda że nima tam akcentu, loga paska zielononiebieskiego alpiny

 

piękne auto. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...