Skocz do zawartości

[E32] Alpina B12 by Mikael


Mikael

Rekomendowane odpowiedzi

jutro więcej zdjęć środka i plany co do Niej :)

 

...niech Cię Panie Ręka Boska broni przed zmianami ... to nie jest "gówniana " ALPINA , którą ja miałem .. tego sie nie tyka ...

 

Dokładnie :!: Pozostaje nadzieja, że jedyne plany jakie masz to doprowadzenie do stanu idealnego poprzez wymianę części eksploatacyjnych i nabycie worka wosków, detailerów i tego typu wynalazków 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak w planach mam:

 

-felga 19'' wzór ten sam

-car audio, oczywiście w ori miejsca

-lakier, na pewno maska jest do malowania, są też na dachu takie dziwne plamy na bezbarwnym ale to oceni zawodowiec w tej dziedzinie i powie co można z tym zrobić

-odświeżyć skóry fotel kierowcy i pasażera

-wszystkie zużyte elementy out!

-ogólnie doprowadzić Ją do ideału

-może, powtarzam może wymienię układ wydechowy żeby wydobyć piękny dźwięk z V12

- jeszcze nie wiem co z zawieszeniem czy nie przydała by się lekka gleba z drugiej strony szkoda wyrzucać system EDC

srfm.jpg

ur1a.jpg

mx17.jpg

fnej.jpg

ayif.jpg

w9oz.jpg

zimb.jpg

yjli.JPG

viwl.jpg

 

Jakieś dziwne purchle wyskoczyły

t3ji.jpg

zodk.jpg

n2q8.jpg

ju9s.jpg

fbj4.jpg

qi90.jpg

thuv.jpg

83tg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

I się zaczęło :-P

 

Kilka dni temu Alpina trafiła do Clear-Sound na kilka drobnych zabiegów kosmetycznych, z postępem prac będę dodawał fotki.

 

A oto i pierwsze, jakiś czas temu udało mi się kupić na auto-złomie takie koło myślę że godnie zastąpi obecne :)

2api.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się zaczęło :-P

 

Kilka dni temu Alpina trafiła do Clear-Sound na kilka drobnych zabiegów kosmetycznych, z postępem prac będę dodawał fotki.

 

A oto i pierwsze, jakiś czas temu udało mi się kupić na auto-złomie takie koło myślę że godnie zastąpi obecne :)

Obrazek

 

na auto-zlomie w pod Wyszkowskiej wsi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...