Skocz do zawartości

[E36] Motorsport International - dahrek


dahrek

Rekomendowane odpowiedzi

Spoczko mordo , ja wiem jak było i to napisałem , śmieszą mnie takie akcje :mrgreen: tak na prawdę to jakby Wally kupił to auto to Ty mógłbyś napisać , że Ci je podkupił ale nieważne "jebło to jebło, nie drąż " :mrgreen:

 

A jak ogólnie to auto , dużo do roboty :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 183
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Hmmm, to co trzeba zrobić "na już" to gumy stabilizatora przedniego, któraś tuleja tylnego prawego wahacza, bo na poprzecznych nierównościach dość mocno puka no i gumę przepływki, ale jak już będę robić zawias to od razu łączniki i końcówki drążka wymienię, a z tyłu tuleje na obu wahaczach, żeby mieć spokój, oprócz tego wiadomo, to co na "dzień dobry" wszystkie filtry, olej, świece, pompę wody i termostat, sprzęgło też kupiłem ale wymienię później, na tym jeszcze trochę pojeżdżę. Pakiet startowy jak to mówią :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dahrku ja nie wiem skad opcja z podkupieniem.wszedlem na alle pacze i pacze i mysle nie no fajna pojade oblookac.

 

ugadalem ze wyruszam za chwile...ok ok.

potem ze ktos zdecydowany sie pojawil i tyle:)

 

pewnie bym wzial widzac Twoje zdjecia.

fajnie ze ktos ogarniety kupil.auto ma potencjal.

z checia odkupie jak Ci nie lezy;)

 

pozdro i powodzenia.

 

co do kol jakies motorsportowe bym kupil 1tlg.

z 3 tlg swietne sa enkei Brodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Åukasz ///3, nie no Ty mi pomogłeś, nie ma dwóch zdań, ale nikt nic nie napisał w temacie na forum, o to mi chodziło :wink:

 

wally, turbiny nie, myślałem o czymś takim:

 

web.jpg

 

czpieniu1, absolutnie pomarańcze nie zostaną usunięte, według mnie robią klimat i całość przy tym kolorze wygląda świetnie moim zdaniem.

 

Co do BBS CH to są przepiękne i też by się super wpasowały, ale trochę kosztują :/

 

4523165630-17a2fac703-o.jpg

 

We`ll see Gentleman :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

No to teraz ja troszkę odświeżę temat. Zacznę po kolei, jak przystało na prawdziwy germański projekt, zamiast w TaTechnixa zainwestowałem w mechanikę na "dzień dobry", czyli pompa wody, chłodziwo, termostat, świece, filtry, tuleje wahacza tył Lemfordera, olej Valvoline Maxlife, guma przepływki z ASO.

Do tego zmieniłem pedalską gałkę zmiany biegów na ori skórę m-pakietową i dołożyłem brakujące wygłuszenie maski, a radio SkodaAuto zmieniłem na Alpine CDE-120RR z czerwonym podświetleniem.

Zawiozłem wszystko do kumpla, żeby mi powymieniał i się okazało, że jakiś cholerny "niemiec" (:D) nie do końca ogarnął sprawę progów od strony podłogi, tak więc prędka akcja, auto do blacharza i podłoga ogarnięta lepiej niż u rudego :lol::lol::lol::lol: Do tego oczywiście pełna konserwacja wraz z profilami zamkniętymi.

Parę fotek z komóry:

 

Zdj1190cie0270_zps8ede734d.jpg

 

Zdj1190cie0271_zpsda07723b.jpg

 

Zdj1190cie0273_zpsd9089db6.jpg

 

Zdj1190cie0274_zps7d005f7f.jpg

 

Zdj1190cie0275_zps4294a4b2.jpg

 

Zdj1190cie0300_zps5ce36e53.jpg

 

Zdj1190cie0301_zps4959f997.jpg

 

Zdj1190cie0304_zpseb069014.jpg

 

Zdj1190cie0306_zpsc4974e56.jpg

 

Zdj1190cie0307_zps679f674c.jpg

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...