Skocz do zawartości

[E36] Motorsport International - dahrek


dahrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

bo licze ze w tym temacie bedzie można ogladac cos innego niż ładną baze e39 za 10tys czy e30 których tematy sa chyba bardziej reklamą Waszego warsztatu niż pasują do tematyki forum wg mnie

Przepraszam Jociu, że założyłem swój temat wbrew Twojemu liczeniu. Pacz, jednak nie jestem taki do końca zepsuty, bo to ja zaakceptowałem temat tego is'a, choć to w sumie seria :wink: Nie wiem JOCIU o jakie e30 stki też Ci chodzi, ja mam jeden aktywny temat z e30 zalozony z rok lub poltora temu i widze zbieznosc z tematem np LUKASA rennwagenna lub auta dawcy, ktore sie ze dwa czy trzy lata budowalo hahaha.

Widze jednak, ze masz jakas zadre, na co ja mam akurat wyjebane :] i lubie poczytac takie cudne wnioski i intrygi. Baaa, jeszcze bardziej lubie podyskutowac, choc raczej DAREmne moje tlumaczenie, bo ty juz masz szufladke. No i to Twoje wrozenie z fusow :] moze cie zatrudnimy na szamana ktora galeria bedzie szla w kierunku gs a ktora w top serie lub oklepany dupowoz.

 

Sory Radziu za OT, ale jak widać duża odpowiedzialność na Tobie ciąży, HARDCORE GERMAN musi być, bo się Jotek zawiedzie :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co cho z tym podkupieniem :?:dahrek założył temat "w dziale z prośbą o sprawdzenie" z tym egzemplarzem ze Świętokrzyskiego i nikt nic nie odpisał , był jeszcze jeden "motorsport" w tym czasie na alledrogo , którego ja wklejałem z pod Poznania bo miałem na niego ochotkę :-P ale wyszło inaczej także można było brać tego drugiego :mrgreen:

 

Pitu , pitu ale czy już się coś dzieje przy aucie , jakieś mody w kierunku GS :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wally, nie przepraszaj, bo raz że nie mam fejsika z czego się bardzo cieszę, a dwa skąd mogłem wiedzieć że się przymierzałeś do auta :wink:

 

PATT, kurde nic nikomu nie podkupiłem, nawet nie wiedziałem że ktoś się interesuje tym autem, stąd pozakładałem tematy czy ktoś nie zna aut, po które chciałem jechać, ale że nikt nic sensownego nie napisał to zadzwoniłem do gościa, poprosiłem o wysłanie dwudziestu kilku zdjęć elementów, które mnie najbardziej interesowały no i po zapoznaniu się z nimi zdecydowałem że pojadę po to auto. W związku z tym, że nie miałem jak jechać zaraz po otrzymaniu tych fot, tylko dopiero na następny tydzień, wysłałem zaliczkę żeby nie sprzedawał i tyle. Mówił mi na miejscu, że dzwonił kilkukrotnie jakiś "warszawiak" za autem, ale raz mu cena pasowała innym razem nie i jak zadzwonił zdecydowany klient (czyt. ja) to po prostu sprzedał, ot cała historia.

 

Jeśli chodzi o mody to najpierw techniczne sprawy, w sobotę odbieram graty od Maćka i trzeba powymieniać co by bezawaryjnie dupę woziła. Jak ogarnę mechanikę, zajmę się jakimś kołem.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...